Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 785
ХуЛитери: 2
Всичко: 787

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Убийствено селфи
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
giro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2014
Мнения: 100
Място: Източна Румелия

МнениеВъведено на: 07 Фев 2020 13:25:06 » Убийствено селфи Отговори с цитат върни се горе

22-ри или 45-ти калибър? Отговорът на този въпрос е отговор най-вече за характеровите особености на стрелеца. Мачовците с мускулести ръце и навити ръкави, дребосъците, компенсиращи чрез размера на вещите си, и сватбарите вземат голямото желязо. Интелигентните, обаче - онези, за които резултатът е по-важен от атрибутите на труда; убийците, за които смъртта, а не страхът от нея, е по-важна - вземат дискретния малокалибрен инструмент.

Естествено, в джоба на сакото си сложих малокалибрената "Берета" с пачка от 10 хидрошокови стингъра. Нищо повече - ако отиваш да убиваш и не ти стигнат девет елитни патрона, десетият е за теб.

Човекът работил на компютър сам до среднощ в офиса си, не заключвал вратата, а тя излизала непосредствено на неосветената улица. Трябвало да бъде умъртвен. А, да, обикновено пиел вино и слушал музика, но това нямало значение, нали?
Тази предиспозиция е достатъчна на всеки професионалист.

В полунощ онази пресечка наистина беше тъмна и безлюдна. Съвсем близо, по неспящото стъргало какафонично жужаха полупияни и затова гладни джеремета, които се тъпчеха с огромни дюнери преди да се избият в апокалиптичните чалгатеки.
Намерих вратата и влезнах в офиса. Човекът в левия му ъгъл се обърна към мен в запарения сумрак, осветяван само от големия монитор встрани от него. На бюрото му цъфтеше като божур чаша с червено вино, а тонколонките дразнеха тъмния покой с интродукцията на "Мoney for nothing". Маска нямах - това е ненужен кич, но онзи беше увил главата си с някакъв тъмен парцал и от лицето му не се виждаше нищо. Леко се стреснах - нетипично за опита ми - но в първия миг ми се стори, че тоя няма глава. Мина ми през акъла дали пък вече не ме е изпреварил някой по-жесток конкурент. Окопитих се светкавично и осъзнах, че маскираният е напълно жив. Извадих пистолета и го прострелях в главата - там, където трябваше да е челото му. Човекът глухо се засмя и на светлината на екрана видях полузабито в главата му лъскавото куршумче. Веднага произведох два контролни изстрела в същата точка и пак веднаха видях, че куршумите ми - тези великолепни и смъртоносни бижута на оръжейната индустрия - се забиват само наполовина в жизнената точка, блестейки на повърхността й като нелеп пиърсинг. Това вече ме уплаши истински, но и на мига ми даде обяснение, защо възложителите са потърсили най-добрия убиец в областта - тази мумия не може да умре!
Почти панически произведох още няколко изстрела в гърдите на мишената. Този път проектилите потънаха дълбоко зад гръдната кост. Жертвата се плъзна бавно от стола и тежко отпусна тялото си на подовия ламинат. Обаче с жив и дори делови глас ми заяви, че няма никакъв смисъл от това което правя.
Задачата ми се оказа най-трудна в кариерата! Бях ядосан от явно спестената предварителна информация, бях бесен и пред явния провал. Затова - с още горещото оръжие в ръка - се засилих като за дузпа и с всичка сила с левия крак избабаних в главата безсмъртната гадина. Мамка ти, таласъм!!!
Все още забулената от парцала кратуна се откъсна като зелка от корен из раменете на чудовището и се заби с глух удар в десния ъгъл на офиса. Рикушира до центъра на стаята, развивайки се докрай от своя ужасяващ и вече подгизнал от кръвта шал.
Ако можех да си глътна езика, щях да го направя! - от нивото на обувките ми ме гледаше моята собствена идиотска глава с брадясало, подпухнало лице, арогантни очи и подигравателна уста.
"Money for nothin and chicks for free..." - колонките бяха живи.

- Киро, ще ти кажа какво си сънувал, пич!
- ? Не познавах Жорката като тълкувател на сънища.
- Избрал си малокалибрен пистолет, защото не си убиец и не си искал наистина да убиваш жертвата. Тя е била забулена, защото това си бил ти, но не си бил готов да се видиш лице в лице със себе си. В главата си не можеш да се убиеш - тя е безсмъртна! Но си успял да се застреляш в гърдите, защото много пушиш, а това ти тежи.
- Хм, а защо му откъснах с шута тая безсмъртна главата, бе, умнико?
- Напиши нещо по случая - ти дай отговор на този въпрос, но недей да пиеш, че другия път ще се застреляш в черния дроб!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 08 Фев 2020 02:39:53 » Отговори с цитат върни се горе

Принципът на чернодробния метил!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
verysmallanimal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 03, 2010
Мнения: 193

МнениеВъведено на: 08 Фев 2020 14:28:53 » Отговори с цитат върни се горе

Ти ме съсипа бе! И накрая ме утрепа с цирозен куршум...
Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 08 Фев 2020 15:30:39 » Голяма стрелба падна...))))) Отговори с цитат върни се горе

Уникален си, адвокатино винарен авджиев и планинско спасителен!

П.П.
Премахнах последните две изречения, но само заради твоето мнение, и че си превъзходен разказвач като Слона и Мамонта, а и не само те!

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 08 Фев 2020 15:31:45 » Голяма стрелба падна...))))) Отговори с цитат върни се горе

Уникален си, адвокатино винарен авджиев и планинско спасителен!

П.П.
Премахнах последните две изречения, но само заради твоето мнение, и че си превъзходен разказвач като Слона, Малкия талантливко и Мамонта, а и не само те!

_________________
Smile...аз идвам, а ти?

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: doktora на 08 Фев 2020 23:00:24 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Фев 2020 21:06:37 » :) Отговори с цитат върни се горе

Тълкуването звучи много професионалноWink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
giro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2014
Мнения: 100
Място: Източна Румелия

МнениеВъведено на: 09 Фев 2020 00:53:34 » Отговори с цитат върни се горе

ноо ги вдеваме сънищата ний адвокатите Laughing Laughing Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 23 Фев 2020 21:09:48 » УАУ Отговори с цитат върни се горе

трябваще да предупредиш, че не е за хора със слаби нерви Laughing Чандлър ряпа да яде!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
CheGuevara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 08, 2007
Мнения: 697
Място: за момента-Калифорния,а постоянно-В.Търново

МнениеВъведено на: 24 Фев 2020 18:58:02 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy БРАВО!!!Успех!!!

_________________
Танцуваща с гарвани

Перо от гарван кацна на дланта ми -
небето ме докосна...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
giro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2014
Мнения: 100
Място: Източна Румелия

МнениеВъведено на: 16 Мар 2020 22:08:06 » Отговори с цитат върни се горе

CheGuevara написа:
Very Happy БРАВО!!!Успех!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com