Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 433
ХуЛитери: 6
Всичко: 439

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: LeoBedrosian
:: AlexanderKoz
:: malovo3
:: pastirka
:: Markoni55

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Страх
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 22 Яну 2020 10:48:53 » Страх Отговори с цитат върни се горе

Не съм женен и не знам дали скоро ще стане тая работа. Проблем, братле, ти ме познаваш отдавна, ще ти обясня, дано ме разбереш.
Притеснявам се от жените, ще ме попиташ сигурно как така и от кога – да ти кажа и аз точно не знам, но тоя киндилик май ми е още от ученическите години.
Притеснявах се от хубавите момичета, та чак страх ме обхващаше. В рода няма такъв друг като мене – ни дядовци, ни баща, ни брат, последният сума жени смени. Та в училище. като ни подреждаха по чиновете. се паднах с най-хубавото момиче да седя – бонбонче ти казвам. Останалите момчета направо ми завидяха, ама аз на тръни през часовете, потя се, червя се, дума не и обелвам. Остави, ами се появи и една много красива учителка по литература, не смея в очите да я погледна, като вземе да ме изпитва, запецвам и край.
Рекох на нашите, че ми е много притеснително в тоя клас, ходиха при директора, прехвърлиха ме в друг клас, та криво-ляво завърших.
На абитуриентския бал голям зор изкарах пак, една моя съученичка нямала кавалер, та се лепна за мен и цяла вечер все до нея, като се понапи, взе да ми се натиска, па и иска да се целуваме, рекох и, че не обичам да правя такива неща, тя пък се засегна, че вероятно не я харесвам и затова. Как да и обясня страховете си!
После в казармата нямах проблеми, зер там са все мъже, ама имахме едни срещи с разни училища, провеждахме нещо като забави, където наборите се спукваха да танцуват и да се натискат с ученичките, пък аз оставах доброволно наряд, ама си бях спокоен.
Като почнах работа, много жени и моми около мене, колежки, задяват ме, чатлак дават, аз- пас. Пуснаха ми приказка, че съм мека китка, ама кво да направя, трая си. Пък годините вървят, нашите се надяват да се задомя, снаха да им докарам, внучета да имат.
Притесних се, реших да ида на лекар, да споделя проблема, да разбера какво ми е. Отидох, правят ми изследвания, нищо ми няма, здрав, прав и с ерекция, така да се каже.
Викат ми, момче, бягай на психотерапевт, белким ти помогне. Отивам, споделям проблема си, връща ме назад във времето, цял месец сеанси, накрая ми рече и диагнозата – гинефобия /страх от жени/, а пък дето съм се потял при красиви жени и съм мълчал като пукал, ми рече, че е калигинефобия, демек страх от красиви жени.
Казаха ми, че лекар трябва да съм си аз, да спортувам, да общувам, да се занимавам с йога и т.н. и да ходя на контролни прегледи. Добавиха, че жените не са никак страшни, а са дар от Бога за мъжа. Хубави приказки, ама на тях им е широко около врата.
Майка ми, като разбра какво ми е, вика, ще те водя на врачка – да видим що ще рече.
Още от вратата оная се развика:”А бре момче /с ударение на „о”/, оти те страх от моми, бре /пак с ударение на „о”/? И почна да ми бае, на карти да ми гледа, на бобени зърна и най-накрая ми рече:”Ке се оправиш, синко, ама време ке мине!” Препоръча едни билки да пия, на минерални бани да ходя и пак при нея да отида след време.
И сега изпълнявам, пия горчилки разни, ходя на бани и се надявам…
Наближавам трийсетте и ми е време вече, братле, иначе пиши ме стар ерген след някоя година. А ти как си, как е жена ти? Развел си се, така ли! А,пак си женен, браво! Хайде да пийнем по още едно, па да ми кажеш някой мурафет, щото, братле, някои си сменят жените като носни кърпички, пък за такива като мене и една няма. Акъл ми дай какво да правя! Хайде наздраве! Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
verysmallanimal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 03, 2010
Мнения: 193

МнениеВъведено на: 22 Яну 2020 18:04:41 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 23 Яну 2020 10:11:16 » Отговори с цитат върни се горе

Хареса ми – приятно и леко. Ако позволите, ето
нещо, което ще Ви върши полезна работа.

http://ilhanarif.com/others/125-spisak-na-klavishni-kombinatzii-specialni-simvoli

Успех!
starchev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2018
Мнения: 58

МнениеВъведено на: 15 Фев 2020 20:27:02 » Отговори с цитат върни се горе

Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 15 Фев 2020 22:39:43 » Ще отмине :) Отговори с цитат върни се горе

Ех, лоша работа, но пък забавно разказана. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 20 Фев 2020 07:45:39 » Отговори с цитат върни се горе

ахаххах, да нямаш страх от грозни жени , нежели от умни Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 21 Фев 2020 16:44:42 » Отговори с цитат върни се горе

Според мен се бъзикаш с нас, но е готино!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com