Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 801
ХуЛитери: 5
Всичко: 806

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Albatros
:: Marisiema
:: ivliter
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Фотоепилация
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 10 Фев 2019 20:48:23 » Фотоепилация Отговори с цитат върни се горе

Питаш ме що ходя през лятото с гащи до коляното и с риза с дълъг ръкав, а не се съблека като хората с шорти и по потник! Няма да се правя на оригинален, нито да се правя на интересен, защото причината си е доста прозаична. На мен ми е най-добре през зимата, ама не заради сметките на EVN.
С няколко думи много съм окосмен, братле. Питаш от що така ли! Ами ген, бре! Навремето на баща ми в селото му викали мечката, такава козина имал, че сред зима си ходел по риза. Лятото пък, по пазарите, хората се чудели кого да погалят – него ли, или мечките, дето ги разкарваха циганите мечкадари, а в по-ново време им ги приватизираха и ги заточиха в резерват, защото така искала Бр.Б. Ама това е друга тема, тя е за природозащитници.
Днес времената са по-други, аз съм даскал, мога ли да ходя така по града и да плаша децата, затова и на лагер никога не ходя с тях, ще ми пуснат прякор- орангутана. Днес са такива, не зачитат баща си и майка си, та мене ли. По два пъти се бръсна на ден – сутрин и вечер, като изляза, гледам и яката на ризата да е закопчана почти до горе. Не е естетично някакси, като праисторически човек във века на различните епилации.
Жена ми свикна постепенно, ама тя е от друга генерация, макар че в началото направо се втрещи, като ме видя полусъблечен. На гърдите, на гърба, по краката, а бе няма голо място. Добре, че си родихме синове, че ако бяха щерки и се бяха метнали на мен – щяха да ме намразят до гроб. Синовете са окосмени, ама съвсем по човешки.
Пък с жената сме даскали, демек като от социалните низини – работещи бедни. Сполай на Бога, както викаше един герой, прехранваме се, ама за екстри пари нема…И градина копам, зарзават изкарвам, лозе копам, ама тая година много вода и всичко отиде…
Гледам наскоро в един сайт някаква игра с награди и пише, че при участие може да се спечели фотоепилация на зона по избор. Викам на жената да участвам, само с някакво харесване е, нищо не се плаща, пък може и да ме изберат на томболен принцип. Една зона да махна, малко ли е! Печелил съм и в други игри, късметът под нокът се крие. Регистрирах се, харесах страницата и готово. Мина време и бях забравил за това нещо, но един ден ми звъни телефонът, ама някакси непознато ми звъни. Вдигам мобилното и отсреща ме питат дали съм аз, че кой друг да е, аз съм си, цял-целеничък в натура. Нежен женски глас ми съобщава, че по време на томболата от играта съм бил изтеглен от няколко хиляди души аз и още няколко човека и да ми е честито.За подробности да вляза в съответния сайт и да се свържа с дадените контакти. Бре, виж ти, запърха ми сърцето като на птиче в детски ръце. Тичам да се похваля на жената, тя пък каза на децата. Трябваше да решим коя зона да неутрализираме от тялото ми/ да епилираме, исках да кажа/. Всички взеха да дават акъл и да се аргументират. Жена ми вика да се епилирам по гърдите, та като си лежим да прислони глава, да ме почувства, така да се каже. Единият ми син предложи да изчистя гърба, за да мога да се пека на плажа. Другият вика да епилирам ръцете поне до лактите, та като работя в градината да запретвам ръкави поне. Труден избор! Влязох в сайта да прочета какво предлагат. Мен ако питат, най-добре е целият да се отърва от това нещо, ама регламентът е такъв и печалбата ми е на определена зона, иначе всичко друго се заплаща. Дълго четох и мислих и се спрях на предложението – Крак /половин или цял/, като на място щях да помоля вместо цял крак да епилират двата наполовина, под коляното.
……………………………………………………………………………………………….
Като се прибрах, за подарък ми бяха приготвили три чифта бермуди – от всеки по един. Жена ми имаше още една голяма радост, че от май до септември няма да ми пере чорапите, защото вече нямах нужда от тях. Та затова, братле, ходя с такива три-четвърти панталонки и с риза с дълъг ръкав. Мечтата ми е да се фотоепилирам и до лактите, та да мога да облека риза с къс ръкав. Имам надежда, защото едно популярно радио се изтърва да каже, че есенес в нашето училище ще дадат диференцирано заплащане и пари за представително облекло, които, надявам се, да ми стигнат за двете ръце, поне до лактите…. Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 11 Фев 2019 17:18:50 » Отговори с цитат върни се горе

Успех и на конкурса и на томболата! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Фев 2019 16:50:18 » Отговори с цитат върни се горе

Laughing Стискам палци и успех през есента! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 15 Фев 2019 03:14:29 » Отговори с цитат върни се горе

Не си разваляй рахатлъка с тия епилации! Смени професията, нещо от шоу бизнеса си избири - цирк, фотомодел на бански...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com