Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 456
ХуЛитери: 4
Всичко: 460

Онлайн сега:
:: rajsun
:: LeoBedrosian
:: AlexanderKoz
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Днеска ми дойде
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
78%
 78%  [ 11 ]
4
7%
 7%  [ 1 ]
3
7%
 7%  [ 1 ]
2
7%
 7%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 14


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 06 Фев 2018 20:47:53 » Днеска ми дойде Отговори с цитат върни се горе

Ох, срам ме е да споделя, но днеска ми "дойде"! Дойде ми, като юлски сняг на "Слънчака". Дойде ми: с топли вълни и спонтанно изпотяване. Не съм на себе си и се шматкам из къщи. Правя си кафе и докато кипва, умувам, какво да правя. То, какво да умувам, като главата ми е „off” – мисля само с гръбначния си мозък. Ама така е, като ми "дойде". Вземам душ, та да охлади горещите талази, дето ме заливат. Къпя се, но се сещам, че на котлона е джезвето. Шампоанисана и гола търча от банята към него. Търча, като диво прасе гонено от хайка авджии. Късно е, булка! Бели, разпенени лави изригват и цапат навред – вместо кафе съм изпарила прясното мляко. Бърша, суша̀, а под мен все мокро. Чак сега се усещам, че не съм гола, а по ношница и пантофи оцеждащи цял бойлер вода. Уфф, голямо къпане е паднало! Днес ми дойде, но още не съм казала на мъжа ми. Търся го из стаите, а той се изнизал, без да се обади. Смотаняк! И него не го слуша кратуната. Все някакви пчели му бръмчат в нея. Хубаво поне, че навремето го взех по-млад от мен и девствен. Как разбрах ли? Ами, още отначало сексът ни бе все на тъмно – светлината го „омекотявала”. Учудих се. Уж, "голям отворко” по всичко, а полово свенлив!? Вярно, на тъмно, вдигаше „оръдието” – голям калибър, мощ и далекобойност, но на мен все неоргазмено ми беше. А и не зачевах, и не зачевах. За себе си знаех, че съм "шест", понеже в гимназията бях забременяла от едно гадже, заради спукан презерватив от 10 ст. с изтекъл срок. Ако има проблем, в него ще е. Заведох го при Буба – първа дружка – топ специалист по стерилитет. Взе му за изследване семенния материал (по-точно аз му го взех). След няколко дена ми звънка и вика: – Муцка, споко, хиперактивни са му сперматозоидите. Два дена ги наблюдавам под микроскопа, още търчат и скачат... умора нямат. Не смея да ги гледам повече, че току виж през лупите и мен ще оплодят, както съм в овулация сега. Търси проблема другаде. Чао.
Успокоих се. После пак: пъшкане, охкане, стонове – с месеци. Но отново ялова и суховата „отдолу”. Еле, една нощ не издържах, рипнах, цъкнах лампата и причината за „стерилитета ми” светна наяве. Само му съснах през зъби и толкова: – Свали си слиповете, смотаняко!
Чак като ни се роди щерката, ми мина ядът и му простих. Е, нали съм му сефтето, откъде да знае, как се „правят деца”. Днес, обаче, ми "дойде" и бръмча като пчела – хем трябва да опрашвам, хем мен да опрашват. Ох, май всичко почна от оная секс-страст, която ме обсеби след менопаузата. Да ви призная честно, 10 години преди нея нямах полов ищах. По веднъж годишно и толкоз. Бях се отдала на науката. Преподавах в университет и пишех дисертация на тема: Мъжка девственост и "слипова контрацепция". Кандидатствах с нея за научна степен и чаках решението на Ректората. Дорде се начакам, климаксът дойде, дъщеря ни роди, а мъжът ми се хвана да гледа някакви пчели в Кратунци и все бе край кошерите. Туй, полови и други контакти между нас – о, забравѝ! И не само това. Бях качила 20 кила, имах вечно "менструално" главоболие и кръвно, колкото рекорда в щангите. Казах си: Край! Трябва промяна. Зачетох се из форумите как другите дами с моите проблеми, са ги решили. И заключението им бе едно: нередовен, полов живот. Реших от раз: климакс-неклимакс почвам. То хубаво почвам, ама без секс-практика и либидо от години, как да стане. Ами, стана случайно. То и „в климакса стават чудеса”! ... Бях си свършила хаповете за кръвно и потърсих в шкафчето на съпруга ми. Ровя сред купчина блистери и гледам, на един пише „Biagra”. Доста се учудих, че я ползва. Да, е тръгнал по чуждо? Коя ли млада „пчела-майка” опрашва? Скоро ще ги сбарам и ще му „разгоня кошерите” на този търтей. Все таки, взех два хапа и зачаках ефекта на прехвалената виагра. И, още вечерта върнах сексуално моя „прелюбодеец” 30 год. назад. Като „разгонена тийнейджърка” в голямото междучасие бях. Бе нощ, бе пролет: бурна, страстна, огненометежна, както беше казал поетът. Продължихме така чак до Коледа. По два пъти дневно: на тъмно, на светло, вкъщи, даже и навън сред кошерите. И, нали, ми бе спрял "цикъла", забравих за досадните превръзки с крилца и без, за тампоните и всякакви контрацептиви. Бях вече спокойна, че риск от нежелано зачеване няма. Спокойна бях, но до днес. Защото днеска ми "дойде". А какво ми дойде ли? Първо, ми дойде SMS с решението на Ректората, а после дойде резултатът от теста ми за бременност. Ха, познайте от един път, дали са положителни? Чакам предположенията Ви. Чао!

п. п. – след една година

Скъпи, Хулитери! Ако си мислите, като мен, че знаете, какво е „Biagra”, грешите. Не, не е виагра. "Биагра"-та било добавка, която стимулирала яйцеснасянето на пчелната майка и ускорявало развитието на пчелните семейства. Та, заради една грешно прочетена буква, Аз, преподавателят по „Контрацепции и зачеване” и баба на 50, с внуче, станах многодетна майка: с дъщеря на 25 год. и синове тризнаци. Ох, голям срам! Язък ми за научната степен.
Спирам дотук. Няма повече да ви досаждам с това, какво ми е „дошло до главата”, че трябва да кърмя бебешорите и... внучето. Ще се видим на купона при Маркони. Е, разбира се, и тризнаците ще са там. Бъдете здрави и „контрацептивни”! И честит Първи април!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Фев 2018 14:21:50 » гледай сега как пенсионерите ще обсадят ветеринарните аптеки Отговори с цитат върни се горе

Ама, ако информацията е само художествена измислица авторът да даде своевременна информация, че кофти... Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 13 Фев 2018 16:15:26 » Отговори с цитат върни се горе

Не е "моят текст", но е майсторски разказан. Задявката с послеслова е също добра хрумка. Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
melange
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2013
Мнения: 20

МнениеВъведено на: 08 Мар 2018 14:33:57 » Отговори с цитат върни се горе

Хубав разказ! Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 09 Мар 2018 14:33:13 » Отговори с цитат върни се горе

E, бая ме поизпоти и мен. От смях ли, от похот ли не разбрах, ама кефа дето ми достави е голям!

Мерси!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 15 Мар 2018 12:26:32 » Ашколсун Аферим Машалла Отговори с цитат върни се горе

Много кефи сюжета, либрето аз го напиша някой ден, защото и опера може да стане,е поне оперета, де))))) А идеята е върха на сладоледа с поантата. Много кефи! бати Доки Laughing Razz

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
RockAround_theC_l_ock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 03, 2010
Мнения: 493
Място: Varna, Bulgaria

МнениеВъведено на: 16 Мар 2018 02:28:54 » Защо развали цялата... Отговори с цитат върни се горе

работа? С това "Честит 1-ви Април"???
Умряха нахлулите в душата надежди, че щом има за пчели-майки - може да има и за мъжки-пчелички...
'ми тъй де... И Асан е 'ора!
А бе, то. и мъжът е "първи приятел" на жената... ама чат-пат... може да е... особено като е сексуално главозамаян...

До среща при Маркони! Wink

А дотогава - 5 ! И - УСПЕХ!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
По добре влюбен, отколкото никакъв...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 17 Мар 2018 14:13:24 » Развесели ме този разказ! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Весело и поуки има! Успех на автора!

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 24 Мар 2018 15:12:09 » Отговори с цитат върни се горе

Имах предположения за автора, но се оказа, че си има двойничка! А и защо не, след като хората и тризнаци раждат! Laughing
Приветствам свежия и интелигентен хумор и желая успех в конкурса!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 24 Мар 2018 22:58:32 » Отговори с цитат върни се горе

Хора, абе наистина ли - та тризнаци в климакс, та препарат за пчелички - айде стига - най слабия текст в конкурса и толкова коментари - няма лошо. ама не сваляйте нивото!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com