Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 731
ХуЛитери: 3
Всичко: 734

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LeoBedrosian
:: AlexanderKoz

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Афиши в огледалото" - премиера
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 30 Ное 2017 19:52:39 » "Афиши в огледалото" - премиера Отговори с цитат върни се горе

"Афиши в огледалото" е новият ми роман, издаден от "Софтпрес". Разказва история с два времеви пласта, в чиито център е една от най-ярките български актриси от първата половина на 20 век – Роза Попова.
Романът за мен обаче не е исторически, а повече от съвременен. Книга за живеца в човека. За онова, което ни подтиква да се променяме и да вярваме, че този път ще се справим по-добре.

Каня ви на премиерата в София на 9 декември, събота, от 18:00 в НДК, Клуб "Перото". Аз тръгнах от Хулите, този сайт ми даде сила и крила, и ако видя дори един-единствен човек от тук, с който сме извървели последните десетина години, ще съм щастлива.

Радост
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 30 Ное 2017 22:43:12 » НА ДОБЪР ЧАС, МИЛА ДЖОЙ! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy
Тук в сайта любим се родихме преди десетина години...силно желая да си видим очите и чуем гласовете. Засега мислено с теб ще бъда на премиерата ти. Желая ти читатели, почитатели и успех, умно момиче!
Бъди!

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 01 Дек 2017 09:28:08 » :) Отговори с цитат върни се горе

Адаш, за мен не стои въпроса за присъствието на " един-единствен човек от тук", а един по колко - 1 х ?
Много бих се радвал, ако тази единица не се умножи по 0!
И независимо че от гледище на нумерологията, 0-та е символ на безкрайността, целостта, универсалността... никак не бих искал да видя съжалението в два чифта очи. Защото не го заслужават... защото имаме нужда от повече човечност...

Добри дни за теб и книгата ти, Адаш! Smile

...(.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 01 Дек 2017 11:33:09 » Успех! Отговори с цитат върни се горе

Съжалявам, че сме на голямо разстояние, пожелавам много читатели!

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1371
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 02 Дек 2017 02:18:49 » Хубава новина! Отговори с цитат върни се горе

Честито ти нова книга, joy_angels!
За съжаление няма да мога да присъствам, но от сърце ти
желая ти успешно представяне и много читатели!
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
zebaitel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2010
Мнения: 630

МнениеВъведено на: 08 Дек 2017 10:46:39 » Честито, Джой! Отговори с цитат върни се горе

Нека да кажа няколко думи и аз, след първия прочит на романа "Афиши в огледалото"
В новия роман на Джой потъваш като в мек, удобен фотьойл, на който се се отпуснал с чаша чай или кафе. По някое време усещаш, че трябва да станеш, за да вършиш нещо друго, но той не те пуска от меката си прегръдка и просто не можеш. Двете линии на сюжета толкова плавно се преплитат, диалозите са толкова истински, че единственото нещо, което можеш да направиш още, докато четеш, е да си поръчаш втора, трета или не знам коя си чаша, без да ставаш и да ги изпиеш без да усетиш. И тези толкова типични за Джой „лирически отклонения“, както ги наричам аз, които в този роман са фино вплетени в сюжета, така че не си и помисляш, че авторката се опитва да ти втълпи свои философски виждания, а се питаш:“Как е успяла да надникне така в мозъка ми?!“. И пълнокръвните образи на двете героини, които олицетворяват онзи тип жена, която и преди сто години, в ония типично мъжки времена и сега не се държи като кифла, вероятно защото търси и в крайна сметка сякаш намира Мъжа – онзи, който заслужава да бъде обичан.
Това не е ревю, това са само първите ми впечатления. И аз горещо препоръчвам на всички, които имат възможност, да отидат на среща с Джой и новия й роман!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
elsion
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2008
Мнения: 130

МнениеВъведено на: 09 Дек 2017 12:01:52 » Отговори с цитат върни се горе

Много се радвам, Джой!
Аз съм далече, но ме имай предвид, все едно съм сред публиката :)

Успех на премиерата пожелавам :)


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: elsion на 12 Дек 2017 11:23:17 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 09 Дек 2017 13:00:21 » Честито! Отговори с цитат върни се горе

Много, много се радвам на тази новина!
Ще се възползвам от поканата, когато дойдеш във Варна! Cool
Сигурна съм, че книгата си струва прочита (нула колебания, ще си я купя!). Пък и издателството ми се вижда интересно (от него четох Адриан Лазаровски напр.; не се ограничава в еднопосочна продукция, издават и приказки, любопитна съм).
Да ти се разграбят книгите довечера, пу-пу!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 09 Дек 2017 22:44:36 » Благодаря! Отговори с цитат върни се горе

Благодаря Ви за пожеланията и подкрепата, приятели! Доки, Дарче, Кате, Латинка, Зеб, Елс, Уфич - благодаря, че не сте ме забравили!
Беше много топла, много емоционална вечер - издателството и присъстващите ме накараха да се чувствам особено специална.
Мнозина се обадиха за морална подкрепа и знам, че бяхте с мен.

Иван Вакрилов прелетя и също стопли сърцето ми. Не пропускайте да го срещнете на панаира следващата събота - има чудесна книга с разкази (най-после!).
Весели празници на всички и нека пазим думите, защото не можем без тях!
Радост
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 10 Дек 2017 21:14:43 » Отговори с цитат върни се горе

Хей, Джой - много се радвам за теб и новата ти книга, но в петък "стъпих накриво" в буквалния смисъл и сега съм в къщи с дисторзио на глезена .
Знам, че ми пазиш книжка с автограф!Smile
Хайде, живот и здраве, ще се видим на Сътворението на Вакрилов!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
RockAround_theC_l_ock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 03, 2010
Мнения: 493
Място: Varna, Bulgaria

МнениеВъведено на: 11 Дек 2017 21:45:01 » Хубавите анонси са си хубави анонси... Отговори с цитат върни се горе

... по всяко време на годината.

Нека "Афиши в огледалото" намери своите читатели.
Аз, като твой фен и читател, ще чакам варненска премиера за да си
получа екземпляр с автограф.
Маркони ще има грижата да ме уведоми лично - да не пропусна... Smile

Бой...

_________________
По добре влюбен, отколкото никакъв...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Дек 2017 18:24:57 » Много се радвам за теб Джой Отговори с цитат върни се горе

Най-вече за това, че твърдо следваш себе си, като творец, и че имаш своя физиономия, независимо че сюжетите ти са толкова разнопосочни. Всеки един от романите ти има свой чар, своя вселена, поставя своите въпроси. Прекрасното е, че навсякъде намирам себе си или повод да надникна в себе си. Най-сложно ми се оказа да преглътна "Не сме тукашни". Не толкова твоята гледна точка, а своите си нагласи и отговори. Ти винаги успяваш да напипаш онова, което витае, но не е съвсем изказано. Казваш го деликатно, но плетеш копринена нишка, която в един момент здраво те хваща и трябва да си отвориш очите...Този роман ме върна емоционално към "Виенски апартамент" Мога да ти призная, че очаквах да ми допадне толкова, колкото него и наистина ми се случи. Изпращам ти искрените поздравления и на актрисата Грациела Бъчварова, на която бях ти споделила, че подарих твоя книга. Бях сигурна, че ще й хареса и днес ми се обади, за да си сподели. "Това е една от малкото книги, която не ме пощади. Аз съм организиран читател, а възрастта ми /83 г/ не позволява да чета дълго, лесно се уморявам и внимавам много, спазвам някакъв режим на четене и гледане на филми. Този път го наруших. Вие ми се свят, но съм толкова доволна. Зарязах си филмовата програма и докато не я прочетох, не се върнах към нея / а аз държа на филмите, които си следя, все пак дори и чисто професионално /. Знам много за Роза Попова и бях любопитна как ще бъде изграден образа й. Възхително е!"

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 22 Дек 2017 10:15:38 » Отговори с цитат върни се горе

Миа, не се видяхме на "Сътворението" - явно ще го отложим за другата година. Благодаря ти за думите!
Роки - благодаря и на теб за настроението, което винаги успяваш да създадеш!
Ваня - сполай ти за посланието! Моля те да предадеш на госпожа Бъчварова моите най-искрени благодарности, симпатии и пожелания за здраве и вдъхновяващи преживявания! Трогната съм!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 22 Дек 2017 19:28:52 » Знам, че е важно Джой Отговори с цитат върни се горе

особено мнение на човек дишал въздуха зад кулисите, споделял бляска на прожекторите, праха на сцената, трепета на срещата с публиката, изгарял в роли и съдби...Грациела Бъчварова продължава да е удивително дейна за възрастта си, в изключително добра кондиция, но с крехко здраве и се щади от публични събития, с изключение на филмовите фестивали, някоя театрална премиера и срещи с приятелки. Живее близко до галерията и ми е приятно да й "заемам книги". "Афиши в огледалото" си бях планирала да й подаря и се радвам, че успя да я завладее. Това може да ти бъде още един ориентир, че си на прав път, защото никога не е чела твои книги и не влага сантимент. Абсолютно искрена е в своя коментар. Много те прегръщам и те очаквам във Варна...Когато и да е това. Имаш три книги за представяне. УАУ!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com