Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 862
ХуЛитери: 2
Всичко: 864

Онлайн сега:
:: AGRESIVE
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - "Имаго" в Созопол
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 25 Авг 2013 12:37:49 » Отговори с цитат върни се горе

Честито, адаш! Smile

Докато си развявам песъчинките, ти натрупваш пирамиди - евала!

Радвам ти се от сърце!

(.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 26 Авг 2013 06:14:02 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Благодаря ти от сърце, Рейни! Аз пък надлежно съм инвестирала в твоята книга и щом успеем да се засечем с редактора ти, ще си я взема. Забавление ли? От толкова тичане дори и това май вече правя по график Wink
Very Happy
Благодаря ти за подкрепата, Док!
Very Happy
Честита кирилица, Кристи! Да, новината е на квадрат – хем усмихваща, хем притеснителна. Но ще послушам Рейни и ще гледам да се забавлявам. Благодаря ти!
Very Happy
Миа, благодаря ти, слънце! Софийската премиера ще е в края на октомври – ще си кажа, когато всичко се уточни.
Very Happy
Уфич, когато през пролетта имах премиера в Будапеща, в малкия салон на Българското училище пред мен застана усмихната жена и каза – аз те знам от Хулите. Все едно видях член на семейството си – толкова силна беше емоцията и за двете. Така че – благодаря ти дори само за възможността да си там!
Very Happy
Даро, благодаря ти за думите, но по повод песъчинките се изкушавам да ти отговоря с края на „Имаго”:
Хосе, който в този момент влезе, каза: „Всяка прашинка е началото на планина”. И добави: „Не аз, дядо ми казваше това.”
Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 02 Сеп 2013 17:30:53 » Промяна на часа Отговори с цитат върни се горе

Вдигам темата, за да уточня новина от последната минута: представянето на "Имаго" ще бъде от 18.00ч.
Програмата на "Аполония" непрекъснато се променя, но се надявам това да е за последно.

Представяне на "Виенски апартамент" и "Имаго", Созопол, Градска художествена галерия, 4 септември 2013, 18.00 часа.

С участието на Божана Апостолова и Силвия Чолева.
Ще ви очаквам, приятели от Хулите Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 03 Сеп 2013 09:36:43 » Отговори с цитат върни се горе

Уви, на работа ще съм, но казах на приятели; ако са наблизо, ще дойдат. Ще ги предупредя за смяната на часа.

Огрооомен успех ти желая (не че се съмнявам)!

Kiss
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 03 Сеп 2013 23:24:27 » Отговори с цитат върни се горе

Честита нова книжка, Джой! Smile

И е крайно време да се донесеш до Варна, мдам Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 03 Сеп 2013 23:35:51 » Отговори с цитат върни се горе

Радост, това си е събитие - представянето и на двата ти романа. Тези, които ще могат да присъстват, са щастливци.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 04 Сеп 2013 16:08:56 » Отговори с цитат върни се горе

На тоя дядка само му е минала младостта - и нищо друго.Smile
Песъчинките са края на планината. Виж, за пирамидите може и да са началото.
А внучето, по-добре, и по-често да се вслушва в планината. Нали така, адаш - за да се възрадва, да му се усмихне на Радостта! Smile))

Тази вечер... с теб! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mamasha
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 29, 2008
Мнения: 465
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2013 19:48:24 » Отговори с цитат върни се горе

Да си на една ръка разстояние, а аз да съм на работа и да не мога да дойда. Честно ли е? Image


Но... да се надяваме на някоя следваща среща, Ангелче! Поздрави за двете ти книги!

Image
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2013 22:16:05 » поздравления Джой! Отговори с цитат върни се горе

Най-после завърших "Имаго". Изкриви ми се езикът с тези испански коктейли Laughing , но не можех да ги прескоча, защото никога не прескачам дума, дори и буква написани от теб. Е, по трудно и бавно го четох, не е като Виенския апартамент. Вероятно, защото там героинята по лесно ми влезе под кожата, а тук са много и настана голяма бъркотия, докато ги оправя и свържа събитията. Просто нямах възможност да чета последователно и в промеждутъците губех връзката. Днес обаче имах време да завърша и свържа нещата, дори да си подчертая онези твои неповторими и разпознаващи те разсъждения, които са истински бисери. "Неочакваните събития са двойка свраки, които се движат винаги заедно: дойде ли едното, човек трябва да се оглежда за второто - то е съвсем наблизо. Могат да подскачат насам - натам, но със сигурност се движат към една определена цел: била тя орех, който да засити стомаха, или въгленче, което да подпали гнездото и цялата къща с него. Неочакваните събития имат бели коремчета и черни перца- никога не могат да бъдат само хубави или само лоши. Въпрос на избор е кое от тях ще запомни човекът - катрана или ангелския пух. А най-хубавото от всичко е, че сред цялата сврача прелест на неочакваните събития стои чифт любопитни очи, които се запомнят. За добро или за зло." Тук следват аплодисменти!
А да не ти казвам колко си мечтая за една почивка в Коста дел Сол или Коста Брава. С Жоро се шегуваме всяка година, в която става ясна, че няма да си осъществя и този път мечтата, че поне имаме приятел Коста Малев, който живее с жена си в село Китка / на 20 км от Варна/ и винаги можем поне там да отидем! Laughing
Беше удоволствие да се потопя в твоя свят Джой, в интересните ти и пълнокръвни образи. Много дозирано, без никакво преиграване и фалш разказваш тази история. Жива, интересна, тя сменя посоки и се връща в кръга, тихо притихва в сянката на загадъчното и отново избухва във всички нюанси на любовта - естествена, красива, боляща и приласкаваща, щедра и раняваща...Със сигурност е книга, която бих прочела отново.

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 09 Сеп 2013 04:10:21 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря от сърце на zebaitel и nichi-ja, че се вдигнаха специално до Аполонията и ме стоплиха с присъствието на някой от Хулите! Много ме изненадахте, ей!

Уфче – благодаря ти! Вечерта беше незабравима за мен Smile
Very Happy
Алфичка – работя по въпроса. Благодаря ти за поздравлението!
Very Happy
Аноним – все пак организаторите се запънаха при „Виенски апартамент”, но аз – каквото можах, си казах и за двете. Така де Smile Благодаря ти за подкрепата!
Very Happy
Даро – благодаря ти!
Very Happy
Мамаша – що е време, все пред нас е. Благодаря ти за добрите думи!
Very Happy
Маркони – къде ги видя тези коктейли? Една орчата има там и толкоз… Била си жадна май Very Happy И много си права, дръж се за Коста Милев, този бряг поне е сигурен (как ме разсмя, ей!). А за книгата – каквото е станало, това. Другият път – повече, ама няма гаранция. Благодаря ти за добрите думи и оценката, много ме зарадва! Ще те помоля за разрешение да ги използвам за представянето на книгата, ще ли позволиш?
Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 09 Сеп 2013 17:48:45 » Ехеееееееее! Отговори с цитат върни се горе

Ще се фукам яко! Аз съм поривист човек и все бързам, особено ако нещо хубаво ме е разтърсило. Може би като ми отлежи ще споделя и по смислени думи. Всъщност е важно усещането за баланс, което има в книгите ти. Не са просто едни истории и едни образи. Има едно цяло, което разкриваш с този коктейл от събития и характери, което може да претендира за "представителна извадка" на съвремието ни в плюс-минус две-три години. А това си е сериозно достижение. Някога един знаменит приятел ми казваше, че от моята любовна лирика никога няма да стане ясно в кой век съм живяла. Не мисля, че това е толкова важно, но виж прозата някак го постига - ти също. Laughing Сега ходи ти да се фукаш, ако и да не ти е било цел! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Layla
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 03, 2004
Мнения: 186

МнениеВъведено на: 18 Сеп 2013 20:26:33 » Отговори с цитат върни се горе

Честито, честито, ма шери, радвам ти се много иии ще имам още нещо за четене и за вземане на автограф Smile)))))

_________________
Лулу
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com