Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 423
ХуЛитери: 4
Всичко: 427

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: Icy
:: Georgina
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Ново в онлайн книжарница "ХуЛите"
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 01:54:49 » Ново в онлайн книжарница "ХуЛите" Отговори с цитат върни се горе

След успешния старт на издателството ни вече е факт и втората важна стъпка - разпространението. Онлайн книжарница "ХуЛите" е създадена, за да осъществи онази жизненоважна връзка между автора и читателите, да бъде мостът, по който печатното произведение достига до любителите на художественото слово и се превръща в книга.

Книжарница "ХуЛите" работи съвместно с "Българска книга" - най-голямата книжарница в нашето интернет пространство. Това ни дава възможност да предлагаме дори и книги, които не са включени в сайта. Просто ги поръчайте, а ние ще ви ги доставим.

За нас е удоволствие да ви представим раздела за автори от сайт "ХуЛите", в който вече са поместени и първите заглавия. Независимо дали са издадени от издателство "Хулите", или от друг издател, за нашите хулитери е запазено специално място. Ние приемаме книги за разпространение на наши автори срещу минимална комисионна, която се договаря персонално с автора.

Книжарница "ХуЛите" е за всички, които обичат хубавите книги!
Добре дошли в нашата онлайн книжарница!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Administrator на 25 Окт 2017 16:11:35 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 07:57:08 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми колеги, здравейте! Поздравления за прекрасната идея - и за перфектната реализация на тази Онлайн-книжарница!
Бих искал да изпратя по 5 бройки от последните си две книги със стихотворения - \"Аутопсия на зимните миражи\" - 2011 г. и \"Дърво за бесене на поет\" - 2012 г., цената им е по 7 лева, а парите, реализирани при продажбата им, да даря на сайта \"ХуЛите\". Моля Ви, напишете ми актуалния си адрес? Лек ден - и успех на вашата книжарница!

Туй то.
Алби Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
secret_rose
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 14, 2010
Мнения: 828
Място: Цюрих, Швейцария

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 10:00:56 » Отговори с цитат върни се горе

Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 10:18:09 » Отговори с цитат върни се горе

Поздравления и от мен!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rumpel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 26, 2011
Мнения: 73

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 13:20:39 » Поздравления за хубавата инициатива! Отговори с цитат върни се горе

От известно време насам търся Речник на българския език том 5 и том 8, издание на БАН.
Порових в научната литература на Българска книга, но страниците са невероятно много и ще ми отнеме време да ги прегледам всичките. Можете ли да ми помогнете?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 10 Май 2013 14:25:38 » Отговори с цитат върни се горе

Smile Smile Адмирирам това великолепно начинание! Laughing
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 17:09:07 » Отговори с цитат върни се горе

Albatros написа:
Уважаеми колеги, здравейте! Поздравления за прекрасната идея - и за перфектната реализация на тази Онлайн-книжарница!
Бих искал да изпратя по 5 бройки от последните си две книги със стихотворения - \"Аутопсия на зимните миражи\" - 2011 г. и \"Дърво за бесене на поет\" - 2012 г., цената им е по 7 лева, а парите, реализирани при продажбата им, да даря на сайта \"ХуЛите\". Моля Ви, напишете ми актуалния си адрес? Лек ден - и успех на вашата книжарница!

Туй то.
Алби Very Happy

От името на екипа благодаря за предложението, Валери.
Разбира се, че ще се възползваме от него. Както сам разбираш (а надявам се не само ти), всяка помощ за да издържаме това място, е добре дошла.
Няма да пиша адрес публично, но ще се свържа с теб и ще уточним подробностите.
Още веднъж благодаря за предложението.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 10 Май 2013 17:18:19 » Re: Поздравления за хубавата инициатива! Отговори с цитат върни се горе

rumpel написа:
От известно време насам търся Речник на българския език том 5 и том 8, издание на БАН.
Порових в научната литература на Българска книга, но страниците са невероятно много и ще ми отнеме време да ги прегледам всичките. Можете ли да ми помогнете?

В нашата книжарница има най-горе едно поленце "потърси заглавие" - пише се заглавието, натиска се лупичката с мишката и се извеждат резултатите. Може да се ползва и бутончето "Разширено търсене" от най-горната лента (черните бутончета). Характерното е, че трябва да сте в раздела, в който търсите заглавие - в смисъл дали е в "Художествена литература" (базата данни на Българска книга) или в "Автори от ХуЛите" (нашата база данни). Разбира се, може да ползвате разширеното търсене от всяко място в книжарницата, но тогава изрично трябва да посочите с радио бутоните раздела, от който търсите заглавието, автора и т.н.

Разбира се, всичко това го направих вместо теб Smile
За "речник на българския език" има 20 резултата от търсенето, но точно 5-ти и 8-ми том не фигурират в каталога на "Българска книга".
Въпреки това поемам личен ангажимент да се свържа с тях и да видим какво можем да направим за теб.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 11 Май 2013 13:15:08 » Отговори с цитат върни се горе

Днес се разрових сред стихосбирките ви, приятели, и знаете ли колко мило ми стана...Някои съм купувала, някои сте ми подарявали – чета си посвещенията и малко ми се плаче – едни такива тънки книжчици – а вътре – цяла вселена! Какво ти – множество от вселени! Тук са „Засей ми море”, „Чергарка”, „Пустинен плод”, „Вторникът е зелен”, „Стихове по пясъка”, „Глътка живот”, „ Нощта е нежна ‘’... Ох, спирам – не мога да изброя всички. Но си мисля - знаете ли какво богатство сте! Във времена на безпътие и бездуховност, тънките ни книжици показват, че не сме се предали – борили сме се...

И затова си мисля, колко ще е хубаво да си имаме Хулитерска Библиотека – сега, когато имаме издателство и книжарница! И нека всеки, който е издал книга, да изпрати поне по една на НАШАТА книжарница!/ ако админите са съгласни/ Знаете ли колко ще ни е готино след години да се съберем и да разгледаме сбирката!Smile

Сигурно предложението ми може да се „доизбистри” – откъм практическа страна – дайте идеи!

На издателство „Хулите” пожелавам собствен щанд още на следващия ” Панаир на книгата „, пък и да е захранено със „собствена продукция” – ние ще помагаме, нали!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 11 Май 2013 18:40:21 » Прекрасно! Отговори с цитат върни се горе

Този момент е толкова важен, макар, че много от авторите, които познавам и са правили премиери при мен в началото не могат да го усетят. Те се радват на новата си книга, раздават на поразия, защото пакетите са още пълни...и идва моментът в който еуфорията спада, виждат книжките продължаващи да стоят непокътнати...ледените физиономии на книжарките "Ти пък за кого се вземаш?"...Е, това вече е затворена страница. И аз като си помислих на следващия панаир на книгата как щанда на Хулите ще прелива, а бе ще ги залеем и отнесем всички издателства на куп. Laughing Ммммммммммм. Чудничко! Поздрави на екипа осъществил "предаването". И идеята за библиотека ми хареса, но не мога да си я визуализирам още. Мия мисли!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
lordly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2011
Мнения: 32
Място: България, Бургас

МнениеВъведено на: 11 Май 2013 18:55:26 » Отговори с цитат върни се горе

Поздравления към админ-ите за издателството и книжарницата. Имам желание да последвам примера на Алби и да даря 10 екземпляра от моите "Зевзеклъци за каръци", ИК "ЖАЖДА", 2011. С пожелания за успехи на издателството и книжарницата:

lordly
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Solara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 29, 2011
Мнения: 188

МнениеВъведено на: 11 Май 2013 19:29:33 » Отговори с цитат върни се горе

Ех, много хубаво! Да ви върви все по вода! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
vladun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2009
Мнения: 416

МнениеВъведено на: 11 Май 2013 19:58:50 » Отговори с цитат върни се горе

Поздрави и от мен! Вярвам в това начинание и ще работя по силите си за него. Освен собствените си книги с лирика, които ще предоставя с удоволствие за разпространение, щом бъдат отпечатани, съм насреща и ако някой търси и специализирарани книги за селското стопанство.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Май 2013 23:30:58 » Отговори с цитат върни се горе

Толкова хубаво е това! Smile Логичен етап от растежа на сайта, но наистина носи много щастие на всички хулитери!
Успехи! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
zebaitel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2010
Мнения: 630

МнениеВъведено на: 14 Май 2013 14:11:06 » Страхотно! Отговори с цитат върни се горе

Успех на новото начинание на сайта! Това се казва новина!!! Smile Smile Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com