Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 888
ХуЛитери: 2
Всичко: 890

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: mariq-desislava

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Два дни и половина, но не като ония Девет...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
25%
 25%  [ 4 ]
4
25%
 25%  [ 4 ]
3
18%
 18%  [ 3 ]
2
18%
 18%  [ 3 ]
1
12%
 12%  [ 2 ]
Всичко гласували : 16


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 10 Фев 2013 12:48:29 » Два дни и половина, но не като ония Девет... Отговори с цитат върни се горе

Децата да оцелеят, децата да оцелеят, децата да оцелеят... Мантрите помагали, казват. Сигурно спътникът ми в самолета щеше да алармира социалните, ако четеше мисли. Засега се е концентрирал върху бирата си като класически немец, а аз продължавам с Радините си вълнения, макар и не на любовна тематика.

„Ай не се излагай, ма! Един брой баща и един брой дядо все ще се справят с два броя хлапета.“ Думите на приятелката ми, при която отивах, ич биля не ме успокоиха. Предстои петдневна ваканция без всякакви ремаркета, след пет години суша, обаче аз съм мазохист. Съзнанието ми рисува апокалиптични картини. Дано не се изтрепят, дано не се изтрепят, дано не се изтрепят...

Поне аз не се изтрепах. Телефонът ми чакаше чинното приземяване на самолета и се раззвъня ачик-ачик пред забранителния знак за мобилни апарати. Съпружеското тяло. „Казвай бързо. Не, малкият не яде чипс. Не, и китайско не става. Не, баща ми не може да готви. По дяволите, изпечи им пържоли!“ Едрата митничарка е на път да ме арестува за хулиганско поведение и да реши всичките ми проблеми чрез екстрадация. Затварям разреперана и мило се усмихвам на тиранозавъра.

Прегръдката на изхода е нагло прекъсната. Стискам зъби. Да, ама не. Ще спре, когато се появи Годо. „Сега какъв е дерта? Не им ли хареса холестерола? Моля? МОЛЯ? Не, няма да убиваш никого. Най-малко децата. И татко недей! Бръкни в тоалетната чиния и му извади чейнето. ВЕДНАГА.“ Настанява се тъпо мълчание. Кимам одобрително на тактичното предложение за бира и гузно включвам на вибрация.

Чувствам странно люлеене. Сигурно земетресение! Събуждам се в тих ужас. Де да беше земетресение... Възглавницата се повдига от яростни вибриращи пулсации. Три след полунощ. Паниката почва да души... „Татко? Татко, спокойно. Татко, това е бебе, нормално е да плаче. Не, не може да прилагаш бабините илачи. Татко, не! Казах НЕ. Няма да топиш беберона на бебето в ракия!“ Трябва да си прегледам родословието. Почвам да се плаша за себе си и менталното си бъдеще. За съня не се притеснявам, с него приключих за тази нощ.

Кръвясалите ми очи ни на йота не смилиха дружката – ще гледаме стари майстори. След милисекунда колебание съвестта надделява и пъхам мобилната гадория в джоба. Мир да не види тоя, дето му е щукнала тази идиотия и ни я натресе! Господ казва да прощаваме. Прощавам на целия свят като виждам оригинала на Слънчогледите и любимия ми Ван Гог. Две минути нирвана. Правилно съм го проклетисала оня техничар. „Татко... Реванолът и лепенките са в банята, в горното шкафче. И как успя да се порежеш на пластмасовото куку? А, да не се изцапаш...“ Погледите на посетителите в галерията режеха бетер закалена стомана, а моето лице беше реклама на тракийски домат. Изсулих се на прибежки към следващата зала. Боже, Каналето! Три минути. „Татко? Ммммоля? Какво прави мъжа ми?! Веднага иди и се обади на лекаря! Няма да му вади сам заседналото топче от носа. Не, и ти не опитвай!“

„Извинете, къде мога да ползвам Интернет?“ Разпоредителката ме насочи учтиво, като преди това ме погледна презрително. Още една псевдокултурна. Пет минути. Билетът ми беше сменен за утрешния обратен полет. Половин ден преди това, обаче, нямаше бъда Полиция, Пожарна и Линейка и с елегантен жест цопнах телефона в първия кош.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 14 Мар 2013 16:10:36 » Отговори с цитат върни се горе

колко познато Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 17 Мар 2013 23:26:08 » Правилно! Отговори с цитат върни се горе

Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com