Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 749
ХуЛитери: 3
Всичко: 752

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Щастие на килограм
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
62%
 62%  [ 5 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
12%
 12%  [ 1 ]
2
25%
 25%  [ 2 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 8


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 16 Мар 2013 01:14:22 » Щастие на килограм Отговори с цитат върни се горе

Не мога да се отърва от мойто щастие съдбовно. С какво съм го заслужила - не знам, но честно ви казвам - който ми поиска - веднага съм готова да му дам, че ептен вече няма къде да го дяна.То бива, бива късмет и сполука, ама такова чудо, де ти!
Първо - най-прекрасния мъж ми се падна, не мъж, ами буца злато. Обичаме се като в приказките - от земята до небето. Сутрин като стана и с преливаща от загриженост душа го питам:
- Любов моя, освен теб, някакъв боклук има ли да хвърля?
А той, с нежна топлина ми отвръща:
- Не се уморявай, стой тук, съкровище. Толкова си ми безценна, че ми се иска да те заключа и никой да не те види.
Казах ви, между нас цари пълна хармония. Как ми се случи толкова да е всеотдаен и досетлив!
Преди време отивам в съседката за малко орехи, а тя милата - една унила, самотна. Мъжът и по корабите далеч, развалил и се бойлера, разклатила и се масата, няма кой един пирон в стената да удари за да си закачи снимката от медения месец.
-Не се кахъри, Верче! - викам и.
Ще кажа на моичкия и няма да имаш грижи.
А той сякаш това и чакал. Сетил се неделята, докато съм на пазара, че съседката душа бере и тутакси се отзовал с куфарчето с инструменти, чаша билков чай и голямо плюшено сърце. Тъй де, да го прегръща, докато го няма мъжа и.
Та утешил я той, извадил каквото имал и забил пирона, оправил и бойлера, настроението, после, разбрах,че и нея оправил, та доразклатил оная маса, таман за разпалки за камината станала. Ама както ви казах - досетлив е мъж ми, съобразителен. С мед да го намажеш - малко е.
Детето ни и то - чудо. На него се е метнало. Оня ден ми вика:
-Моля те мамо, отдъхни си, сядай да си изпиеш кафето.
-Ей, сега, да измия чинийките, пиленце - отвръщам.
- А, не, не се тревожи. Седни си почивай колкото поискаш. Искам да имаш силички да ми оправиш стаята.
Голямо умниче, това дете бе. Все мисли и то как да ме облекчи, все да ми е добре гледа.Дано и той на такава добра жена да попадне. На 48 е вече, време му е да се жени.
Случих и на най-добрата свекърва. Толкова е мила, кротка и тиха. Каквото да реша - дума не продумва. Любува ни се само и ни поглежда с пълни с разбиране очи. От небето.
То остави, че съм такава късметлийка, ама пък колко съм хубава, чак ненагледна. Мъж ми като ме види и примижва веднагически от кеф, то кой да устои на такава прелестност? Следя всичките му тенденции модни, и чужди, и родни, и просто съм образец от дет и да мъ погледнеш. Оня ден, докът си чета една статия "Интелигентните дами избират пестеливия грим" и си викам - ама ето, все едно аз съм я писала! То интелект у мен, то чудо. Пък колко съм и спестовна. Де ще харча аз излишно за козметика, де и време за такива неща.
Като стана и мъж ми докато прави баница с домашно точени кори, има няма час и половина и съм готова.Слагам изпървом едно кремче тонизиращо, после едно подхранващо, гелообразна емулсия за гладкост, матираща основа за грим. Малко коректор за сенките. Хайлайтър за скули.Фон дьо тен, фон дьо мен.После една пудричка, тъй да ми заравни тена, ружче малко с цвят на свенлива зарзала, макар аз баш свенлива да не съм, ама. Бронзираща пудричка, че да си мислят колежките, че от солариума излизам. Пляс - едно деликатно червило, от ония химическите, имам едно, пазя си го от студентските години, нали ви казах-пестелива съм. Та така с красотата - интелигентност му е майката. Слагам само, каквото и както е нужно. Нито грам повече.
Не ми завиждайте, ама щастливец е мъжа ми, та добре си живее с мен, че и аз с него.
Ама тя, съдбата е виновна. Криза, криза - аз нищо не съм разбрала. Де да го дяна толкова много щастие. Ха, елате насам и ме пипнете за късмет, белким и вас споходи.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kasiana
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2009
Мнения: 236
Място: Козлодуй - Русе

МнениеВъведено на: 16 Мар 2013 01:44:27 » Отговори с цитат върни се горе

Smile Smile Smile
Петица - за късмет Smile Smile Smile
Успех!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 16 Мар 2013 17:48:07 » Пип - пипнахте! Отговори с цитат върни се горе

И сега ще чакам. Готино чувство за хумор имаш и естествено го изливаш! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com