Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Anyth1978
Днес: 1
Вчера: 1
Общо: 14145

Онлайн са:
Анонимни: 522
ХуЛитери: 4
Всичко: 526

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: VladKo
:: Icy
:: Albatros

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Брачно ръкопляскане
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
50%
 50%  [ 7 ]
4
14%
 14%  [ 2 ]
3
14%
 14%  [ 2 ]
2
7%
 7%  [ 1 ]
1
14%
 14%  [ 2 ]
Всичко гласували : 14


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 26 Фев 2012 16:49:25 » Брачно ръкопляскане Отговори с цитат върни се горе

Не зная колко дълго продължават браковете. Има дълги, има кратки, има и още по-кратки. Всъщност най-хубавото на всеки брак е началото. Тогава когато в делвата на живота има много сладък мед, а хората са щастливи, доволни и умеят да се смеят.
Моят брак беше сравнително ранен. Едва завършили училище, студенти в първи курс, вече бяхме бракувани. Нещата бяха наистина хубави и всичко би било чудесно докрай, ако не слушахме упреците и подигравките на нашите неженени колеги в университета.
- Ти как се реши да встъпиш в брак?
- Ама наистина ли вече си женен?... Ужас!
- И какво сега? Цял живот само с един мъж?
В хода на тези събития решихме, че можем да дадем на всички наши неженени приятели един добър урок, малко да се посмеем и да пресечем опитите, брачното щастие да бъде съсипано по този начин.
Речено сторено. Скроихме весел план и започнахме да каним най-върлите брачни противници у дома.
Първият гост се отзова на поканата още същия ден. Съпругът ми го прие в гостната, сериозен като женен мъж, а аз се скрих зад врата в пълна бойна готовност, наострила уши. Разговорът беше малко общ, докато той не плясна с ръце. Тогава според плана, аз внесох чинно в стаята леген с топла вода, коленичих, събух чорапите му и накиснах краката му във водата, под смаяния поглед на колегата. След известно време той отново плясна с ръце, а аз запъхтяна внесох едно подносче с изстудена биричка и мезе. На следващото пляскане, влетях в стаята, носейки чехли, а колегата ме гледаше все така изумено. На четвъртото донесох нови бутилки с изстудена бира. На петото - ново мезе и така нататък.
Този номер изиграхме няколко пъти пред неговите и моите колеги като сменяхме само ролите си.
Да ви призная имаше моменти, когато сериозният вид на лицето ми беше върха на артистичните ми умения. Затова всъщност беше ужасно приятно и в двете роли.
Освен всичко останало получавах овациите на своите колежки и явно, и тайно. Особено, когато съпругът ми внасяше подноса с кафе или пък ми носеше чехлите. Но най-хубавото беше, че щом се зашушукаше зад гърбовете ни, вече знаехме за какво иде реч.
Скоро никой не плюеше срещу факта, че сме бракувани, а за около година нашите неженени приятели смениха семейния си статус.

п.с. След време говорейки си с една колега, получих следното откровение:
- Хубаво нещо е брачният живот! Аз случих с добър, умен и интелигентен мъж. Само когато започне да пляска с ръце, настават скандали...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 26 Фев 2012 18:32:48 » Отговори с цитат върни се горе

Човек и добре да живее, идва момент да се ожени...Има и по-лоши неща в живота Laughing Забавен текст, успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 27 Фев 2012 06:31:29 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Пляскането с ръце се понася. Много по-гадно е тропането с токче по паркета, с ръце на буквата Ф...
Very Happy
Аз затова като избирах жилище - взех го без паркет - да нямам феминистки кошмари.
Very Happy
Успех!
5

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
diva_voda
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 19, 2009
Мнения: 101

МнениеВъведено на: 27 Фев 2012 06:55:51 » е, ами то си зависи Отговори с цитат върни се горе

от школатаSmile кой какво е научен, че следва след плясканетоSmile Хубава историйка, успех!

_________________
усмивката - агрегатно състояние;
естествена среда - радостта
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
konstantin_lakov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2011
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 22 Мар 2012 22:26:16 » Отговори с цитат върни се горе

Опитах номера с кучето си. Изгледа ме с укор и замъкна един от пантофите ми в неизвестна посока.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 23 Мар 2012 15:15:52 » Яко Отговори с цитат върни се горе

Хубава история! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 23 Мар 2012 19:29:44 » Отговори с цитат върни се горе

Хм! Нагласена работа. Как пък не се усетиха неженените приятели? И не знам защо не ми стана смешно, но пък се сетих аз като се омъжих точно на първи април в първи курс, никой не повярва, та трябваше с бутилката и бонбоните да показваме в общежитието и брачното свидетелство... Успех в конкурса! Добре е поднесена историята
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com