Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 2
Вчера: 1
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 558
ХуЛитери: 4
Всичко: 562

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: poligraf
:: LeoBedrosian
:: mariq-desislava

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Секс, наркотици и рокендрол
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оцента

5
55%
 55%  [ 16 ]
4
13%
 13%  [ 4 ]
3
3%
 3%  [ 1 ]
2
6%
 6%  [ 2 ]
1
20%
 20%  [ 6 ]
Всичко гласували : 29


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 28 Яну 2011 20:26:49 » Секс, наркотици и рокендрол Отговори с цитат върни се горе

Жената избирала мъжа. Вярно. Само където моите избори са в състояние да предизвикат Herpes Zoster. Ментален, не Genitalis, но то когато задникът ти изпълнява функциите на черепна кутия...

Както и когато биохимията ти се сблъска челно с определена физика от противоположния пол (и някои нейни изразителни анатомични части), не ти трябва дори артистичното обещание за артистичен таван с жив огън, което щедро получаваш в този момент. Камина, вино... ммм... Става страшно. Спираш да мислиш. Продължението дори на мислите изисква червена точка. За реализацията смятам да се позова на семафор. Пардон, намерението за реализацията.

Стълби. Стръмно. Мрак. Паяжини. Кюмбе. Пушек. Хвъркащи искрички върху коприненото ми клинче. Радой Ралин и неговото „Безглаголно стихотворение” губят авторитет. Твърде слабоватички се оказват. Все пак да не ставаме лигли. Свобода, романтика. Let’s the sunshine. Или поне Влатко Стефановски и неговият „бееееел кон”. Нещата чак на цигания избиват. Тези музикални мотиви са във фантазията ми единствено. В реалността телевизор без образ дъни нещо си там. Дори не го разпознавам. Изпаднала съм в ступор. Боя се, че не бих реагирала и на турбо поп-фолк.

„ – Добре ли си?” Мъжкият субект загрижен. Има си хас. Преливам от доброта чак. Нали обичам хипарлък. Тук мога да се изкъпя с него. Май само с него. То парфюмът ми струва повече от цялото обзавеждане. Цялата ми кръв, концентрирана в G-точката, устремно се отправя към горната глава, където й е мястото.

Боже, този човек не млъква. Искам си темерутите. Онези чаровници, които пустосвах, щото са пукали. Сега аз съм пукал. Слушам и не смея да помръдна. Представлявам стегнат моряшки възел, позициониран на крайчеца на матрака. Не за предпазване на непорочността ми. Така се заема по-малко място, а кувертюрата определено не конкурира туниката ми откъм чистота. Столът, обаче, е подозрително разкрачен, така че да уважаваме старините и да не го тествам на издръжливост.

„Питие? Разбира се! Ако може, с райски газ. Да, да, тези нащърбени чаши са просто очарователни! От баба ти? Трябва да се пази родовата памет, вярно. Тогава ли последно са мити? О, ще ги освежиш с това пръскало? Надявам се, вътре има вода, а не препарат за прозорци? Чувството ми за хумор е доста над нормалното, прав си.”

Дали от зор или течности, пикочният ми мехур надава яко вой. Обаче стискам. Фантазията ми не смее да се отпусне на клозетна тематика. Физиологията не се интересува от естетичните ми терзания, обаче. Телата са с ограничен обем, както постулира физиката. Отправям скромното си желание...

„ – Пишка ти се? Само това ако е, проблеми никакви. Тоалетна няма, но тук имам едно импровизирано цукало...”
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 28 Яну 2011 21:37:10 » Отговори с цитат върни се горе

Внимателно с избора, щото понякота изход няма....или надежда всяка тука оставете. Езикът на текста определено прави впечатление, а и не само той... Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 29 Яну 2011 17:44:46 » Отговори с цитат върни се горе

Но споменът, въпреки всичко, е хубав - иначе нямаше да ни го разкажеш!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
mariq-desislava
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 11, 2008
Мнения: 556

МнениеВъведено на: 30 Яну 2011 11:50:58 » Отговори с цитат върни се горе

Веднага мога да кажа кой го е писал, предвид начина на изразяване - само един човек пише така.Smile До тук това е моят фаворит.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 03 Фев 2011 20:54:16 » Отговори с цитат върни се горе

Интелигентен хумор!
А тънката сатира е... висш пилотаж!
Браво!!!

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 04 Фев 2011 16:55:27 » Отговори с цитат върни се горе

Наистина остроумно написано! Smile Дано са му дошли, или му дойдат по- добри времена на лирическия! А първото, което ми дойде на ум след прочита е оня лаф: " Опс...Стават и грешки...- казал таралежът и слязъл от четката за коса." .. Smile
Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
ulianka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 17, 2010
Мнения: 116

МнениеВъведено на: 05 Фев 2011 00:10:09 » Отговори с цитат върни се горе

Браво! И за мен до този момент - водещ текст! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
enigma_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2008
Мнения: 20

МнениеВъведено на: 12 Фев 2011 00:38:24 » Отговори с цитат върни се горе

Няма защо да гадаем , чий е текста.Очевидно е майстор! И от мен 5 и успех! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
valentin_ml
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2011
Мнения: 4

МнениеВъведено на: 28 Фев 2011 17:21:26 » :( Отговори с цитат върни се горе

Брррррррррррррр... от този разказ ми се ОТ- от всичко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kristi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2005
Мнения: 729

МнениеВъведено на: 01 Мар 2011 00:41:02 » Отговори с цитат върни се горе

Чистофайницата ми тя! Wink
По-важно е душата да е чиста!

Маце, /това към героинята на анонса за сериал/ ще ми се да знам марката на парфюма ти... ама не на онзи, с който парфюмираш егото и комплексите си, а на онзи, с който "переш" желанията си, щото G точката да се премества в главата преди случването Very Happy

Няма да оценявам. Не си струва!

Коментирах емоцията на авторката.

Сега за текстта. Това не е разказ. Това е наброска, която би могла с повече умение и труд да се превърне в разказ, ако следва "железните" правила, които са рамката за този жанр.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 02 Мар 2011 09:12:11 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
За подобни тавани има само едно правило:" Аз като съм се качила - съм се решила".
Very Happy
Обикновено тоалетната е в дъното на коридора и е още по-екзотична и от таванчето...

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Omaia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 06, 2007
Мнения: 263

МнениеВъведено на: 08 Мар 2011 20:23:47 » Отговори с цитат върни се горе

Smile)))))))
Петичка и от мен.
Успех на автора!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
sonnic
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 03, 2006
Мнения: 98
Място: Монтана

МнениеВъведено на: 10 Мар 2011 00:12:25 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Чудесно е!!! Кратко, точно и ясно! Напомня ми Вирджиния Улф!!! Браво, момиче, бий му един шут!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 18 Мар 2011 17:33:03 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy ))))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com