Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 562
ХуЛитери: 5
Всичко: 567

Онлайн сега:
:: Albatros
:: LeoBedrosian
:: Marisiema
:: osi4kata
:: ivliter

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Проект „Поети благодарят на Земята”
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 11 Апр 2010 18:30:39 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми приятели и (не)познати,
Време е официално да ви поканя на пилотното залесяване на Първата горичка като Първа площ в България по националната инициатива „Поети благодарят на Земята”, реализирана чрез сайт за нова българска художествена литература ХуЛите и със съдействието и подкрепата на община Пловдив.

Дата:
24. 04. 2010г., събота

Място:
Ротари парк, ж.к. Тракия, до СОУ "Свети седмочисленици”, ул. "Съединение", гр. Пловдив

Начало:
около 10 часа
(няма да се разсърдя на по-ранни сподвижници, но нека уважим пътуващите от други градове)

Смятам по проект да засадим:
- явор, шекстил, кестен, копривка, каталпа;
- кедър, ела, кипарис.

Ако някой иска да донесе свое – никакъв проблем, напротив, стига да е готов да носи дръвчето с бала (не ме гледайте с респект, термините ги цитирам като папагал от специалистите).
Smile
Ще бъдат осигурени един фургон технически приспособления, но силно се съмнявам, че ще успеем да покрием всички присъстващи, така че ако пъхнете някоя права лопата в джоба, няма да има цупене, освен ако не нападнете съседните дупки и техния инструментариум.
SmileSmile
Извън усмихнато-шеговития тон съвършено сериозно ви информирам, че сме поканили гостенчета от Дом за деца, лишени от родителски грижи. Искаме просто да се позабавляват с нас и в рамките на личните ни възможности – съвсем неформално и приятелски, да им подарим книжки. За друго очевидно няма да имаме възможност, но ако можете да си позволите поне това, позволете си го. Колкото можете...

И, разбира се, няма да минем без неофициална част. Място: неуточнено (то ни е бял кахър, а и времето вече топло, колко му е да ви опна на една поляна). Начало: около 20 часа (ако сте си изкопали дупките!). Финал: категорично неуточнен.
SmileSmileSmile

За да не товарим публичното пространство, за всякаква помощ и информация можете да се обръщате към мен или на електронната ми поща
daring.rain@gmail.com

или на двата ми телефона (към приятелите – не разчитайте да имам всички ваши, защото някои хора талантливо умеем да съсипваме телефонни софтуери и данни Sad)

0894 340599
0888 204088

Какво друго... Ами, ще импровизираме. Убедена съм, успешно. За много неща. Няма да ви лъжа, че всичко е строено като за парад, защото изобщо не е, ама хич! Обаче имам железни приятели. И смятам да се усмихваме, дори павета да валят.
Smile

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
kristi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2005
Мнения: 729

МнениеВъведено на: 11 Апр 2010 19:36:44 » Отговори с цитат върни се горе

Информация за идващите от други градове Wink :
Разстояние от Централна гара до упоменатото място - 5.35 км.
по маршрут:
Пловдив

* Централна жп гара (0 km)
*
бул. Христо Ботев (1.76 km)
o бул. Руски (0.066 km)
o бул. Руски (0.596 km)
o ул. Авксентий Велешки (0.231 km)
o бул. Найчо Цанов (0.025 km)
o бул. Цар Борис III Обединител (0.049 km)
o кв. Каменица (0.089 km)
o бул. Константин Величков (0.071 km)
o ул. Борислав (0.063 km)
o ул. Петко Д. Петков (0.098 km)
o ул. Сан Стефано (0.046 km)
o ул. Беласица (0.051 km)
o ул. Хан Аспарух (0.089 km)
o ул. Родопи (0.065 km)
o ул. Добри Войников (0.067 km)
o ул. Иларион Макариополски (0.064 km)
o ул. Д-р Владо (0.092 km)
*
бул. Източен (0.071 km)
o бул. Христо Ботев (0.071 km)
*
ул. Менделеев (0.017 km)
o бул. Източен (0.017 km)
*
бул. Санкт Петербург (2.023 km)
o ул. Менделеев (0.019 km)
o бул. Източен (0.115 km)
o кв. Каменица (0.119 km)
o кв. Каменица (0.264 km)
o ул. Лев Толстой (0.449 km)
o ул. Богомил (0.943 km)
o жк Тракия (0.018 km)
o жк Тракия (0.096 km)
*
бул. Освобождение (0.673 km)
o бул. Санкт Петербург (0.052 km)
o жк Тракия (0.238 km)
o ул. Съединение (0.383 km)
*
ул. Княз Борис (0.244 km)
o бул. Освобождение (0.042 km)
o бул. Освобождение (0.136 km)
o жк Тракия (0.065 km)
*
ул. Григор Божков (0.562 km)
o ул. Княз Борис (0.309 km)
o жк Тракия (0.253 km)
o ул. Григор Божков (0.001 km)
* ул. Съединение; 4023 жк Тракия, Район Тракия (5.35 km)

Та аз, бидейки с две борчета, една мотичка, чифт ръкавици, работно облекло за случая и не най- накрая - заветните ми N кг. - от сега щастливея за възможността да премина тези пет км. с усилие на волята и духа ми, та дано сваля някой и друг килограм. За целта ще се стоваря на гарата някъде към полунощ, за да си спестя срама от закъснение. Ще нося азимут, компас и каквото там още, за да не се запилея в обратна посока Rolling Eyes
Упоменавам с подробности маршрута, та ако ме няма на теренчето, да знаете къде да ме търсите Laughing Laughing Laughing

Хайде, до скоро!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 06:43:01 » Отговори с цитат върни се горе

Аз, като в добрия стар габровски виц, смятам да доведа брат си. (Противно на предмета на вица и на това, че, всъщност, нямам брат). Но, един приятел обеща да дойде и да се включи, без да е поет, издавал книга, а само читател.
Не забравяйте фотоапаратите и тефтерите! Зная, че в такива моменти и музата спохожда...
И така, 12 дни до Събитието!

Бъдете здрави!

Smile

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
midnight_witch
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2005
Мнения: 336

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 10:36:53 » Отговори с цитат върни се горе

хм, и аз не съм издала книга, нямам брат, нямам мотика и маратонки, но очаквам рейни да ми измисли някакви , иначе ще й конфискувам ботите
( още те мразя за тях, не мисли, че съм ти простила, хаха)
и освен да взема да донеса баница
Laughing

или кекс с череши.
женя, ти какво ще кажеш
Wink

_________________
Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен.
Вонегът
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 11:37:38 » Отговори с цитат върни се горе

kristi написа:
Цитат:

Та аз, бидейки с две борчета, една мотичка, чифт ръкавици, работно облекло за случая и не най- накрая - заветните ми N кг. - от сега щастливея за възможността да премина тези пет км. с усилие на волята и духа ми, та дано сваля някой и друг килограм. За целта ще се стоваря на гарата някъде към полунощ, за да си спестя срама от закъснение. Ще нося азимут, компас и каквото там още, за да не се запилея в обратна посока Rolling Eyes
Упоменавам с подробности маршрута, та ако ме няма на теренчето, да знаете къде да ме търсите Laughing Laughing Laughing

Тъй като най-вероятно, ще бъда с празна (откъм др. личности) кола, надявам се да успея да ВИ натоваря заедно с принадлежащите:

-две борчета, една мотичка, чифт ръкавици, работно облекло за случая и не най- накрая - заветните ми N кг.( + поетичен товар ... какъвто-там си носите < за из път... >)... и съвокупно да се явим за първоначална регистрация на указаното място.

... държа да заявя, че ИМАМ ИНТЕРЕС от предлаганото съдействие, тъй като Пловдив ми е непознат като град - знам само Панаира... е, и гарата, разбира се, а ВИДНО Е, че се оправяш добре с улиците...
Та, в колко часа?... и къде?... да Ви чакаме с Фреди на гарата, Мадам-м-м? (Фреди е дакела ми... и категорично НЕ Е СЪГЛАСЕН да хайманосвам БЕЗ НЕГО!!!)

Б.Б.

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 11:41:11 » Отговори с цитат върни се горе

Ауууу, без малко да забравя :

Very Happy , Very Happy , Embarassed ...

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 12:25:12 » Отговори с цитат върни се горе

midnight_witch написа:
хм, и аз не съм издала книга, нямам брат, нямам мотика и маратонки, но очаквам рейни да ми измисли някакви , иначе ще й конфискувам ботите
( още те мразя за тях, не мисли, че съм ти простила, хаха)
и освен да взема да донеса баница
Laughing

или кекс с череши.
женя, ти какво ще кажеш
Wink


Какво мога да кажа, Уич!!!!!!?

Този твой прочут велик афродизиак "Кекс с череши"???????
Аз не се отказвам от него, а който иска - да не го пожелава - негова си работа!!!!!

Wink

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 12:30:51 » Отговори с цитат върни се горе

RockAround_theCock написа:


Тъй като най-вероятно, ще бъда с празна (откъм др. личности) кола, надявам се да успея да ВИ натоваря заедно с принадлежащите:

-две борчета, една мотичка, чифт ръкавици, работно облекло за случая и не най- накрая - заветните ми N кг.( + поетичен товар ... какъвто-там си носите < за из път... >)... и съвокупно да се явим за първоначална регистрация на указаното място.

... държа да заявя, че ИМАМ ИНТЕРЕС от предлаганото съдействие, тъй като Пловдив ми е непознат като град - знам само Панаира... е, и гарата, разбира се, а ВИДНО Е, че се оправяш добре с улиците...
Та, в колко часа?... и къде?... да Ви чакаме с Фреди на гарата, Мадам-м-м? (Фреди е дакела ми... и категорично НЕ Е СЪГЛАСЕН да хайманосвам БЕЗ НЕГО!!!)

Б.Б.[/quote]

Какви са параметрите на вече станалия ми симпатичен твой дакел? Ще издържи ли компанията (той, дакелът) на още две нежни поетични големи душИ, освен kristi с нейните артикули, изброени по-горе???

Wink))

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
rajsun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 1015

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 15:34:08 » ! Отговори с цитат върни се горе

Искрено съжалявам, че не мога да съм там(((
"За" съм, Рейни, и поздрави за енергията.
Стискам палци!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kristi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2005
Мнения: 729

МнениеВъведено на: 12 Апр 2010 23:08:59 » Отговори с цитат върни се горе

RockAround_theCock написа:
kristi написа:
Цитат:

Та аз, бидейки с две борчета, една мотичка, чифт ръкавици, работно облекло за случая и не най- накрая - заветните ми N кг. - от сега щастливея за възможността да премина тези пет км. с усилие на волята и духа ми, та дано сваля някой и друг килограм. За целта ще се стоваря на гарата някъде към полунощ, за да си спестя срама от закъснение. Ще нося азимут, компас и каквото там още, за да не се запилея в обратна посока Rolling Eyes
Упоменавам с подробности маршрута, та ако ме няма на теренчето, да знаете къде да ме търсите Laughing Laughing Laughing

Тъй като най-вероятно, ще бъда с празна (откъм др. личности) кола, надявам се да успея да ВИ натоваря заедно с принадлежащите:

-две борчета, една мотичка, чифт ръкавици, работно облекло за случая и не най- накрая - заветните ми N кг.( + поетичен товар ... какъвто-там си носите < за из път... >)... и съвокупно да се явим за първоначална регистрация на указаното място.

... държа да заявя, че ИМАМ ИНТЕРЕС от предлаганото съдействие, тъй като Пловдив ми е непознат като град - знам само Панаира... е, и гарата, разбира се, а ВИДНО Е, че се оправяш добре с улиците...
Та, в колко часа?... и къде?... да Ви чакаме с Фреди на гарата, Мадам-м-м? (Фреди е дакела ми... и категорично НЕ Е СЪГЛАСЕН да хайманосвам БЕЗ НЕГО!!!)

Б.Б.


Ама ако знаеш само как ми олекна! Половината багаж отпада, значи. Smile Прибавих си обаче дерт Rolling Eyes Ами ако Фреди препикае борчетата и след това не се хванат? Да му обясниш, ей, че тези борчета са специални и да не ги маркира, чу ли?
А иначе за навигатор ставам - ще се появим съвсем овреме за надлежната регистрация.
Та значи - централна гара - 8.30 заранта - за опознаване - Фреди и борчетата в дясната ми ръка Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 13 Апр 2010 11:56:37 » Отговори с цитат върни се горе

Знам, че няма да мога да отида и гледам и с възхита, и като наказано в ъгъла другарче.
И си мисля: все трябва да има и друг път...

Да запазим възторга и равновесието!

И към /дай боже/ по-светли бъднини!!!

Embarassed Very Happy Razz Confused Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 15 Апр 2010 00:12:18 » Отговори с цитат върни се горе

За информация!
В понеделник ще се знае колко на брой и на каква възраст ще бъдат децата от Дома за сираци, колко момчета и колко момичета.
Освен книги, може да им се измислят и някакви други подаръчета.
Остават 9 дни до събитието!!!

Smile))

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
zkuceva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 24, 2009
Мнения: 23
Място: Смолян

МнениеВъведено на: 15 Апр 2010 07:36:54 » ура Отговори с цитат върни се горе

Ето значи къде ще се запозная с част от Братството на големите сърца!!!
Точно в събота смятах да премина само през Пловдив, а то се оказа ...
Ще дойда, а може и да водя един племенник - студент.
Ама ще съм по без инструменти...
Абе идвам, все не ще би да ме изгоните Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 15 Апр 2010 11:59:02 » Отговори с цитат върни се горе

Съобщение за всички от Братството с големи сърца Smile

На 18 април 2010 г. (неделя) Галя Радева (rainy) и Иван Янкулов (Administrator) ще гостуват в предаването "В неделя с..." по БНТ1. Предаването започва в 11 часа, но след 14 часа е изключително наложително да сте пред телевизорите, за да не ги пропуснете Smile

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
aurora
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 730
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Апр 2010 10:32:04 » Отговори с цитат върни се горе

BlackCat написа:
Съобщение за всички от Братството с големи сърца Smile

На 18 април 2010 г. (неделя) Галя Радева (rainy) и Иван Янкулов (Administrator) ще гостуват в предаването "В неделя с..." по БНТ1. Предаването започва в 11 часа, но след 14 часа е изключително наложително да сте пред телевизорите, за да не ги пропуснете Smile


Ето една основателна причина да си почивам цяла неделя пред телевизора Smile

Разбира се, че ще гледаме, ще стискаме палци и ще "точим" лопатите Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com