Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 889
ХуЛитери: 7
Всичко: 896

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy
:: nina_nina
:: Elling
:: Marisiema
:: LioCasablanca
:: GalinaBlanka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Саопщение от Селсъвета на Кратунци
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 13:29:06 » Саопщение от Селсъвета на Кратунци Отговори с цитат върни се горе

(Ногу важну)

Уважайми моми и ергене, дами и господа, случайни заблудени и прочие читающи тъдява...

Имам тешката задача да сведа до знанийту ви следното супщение:

На 8 и 9 май съвсем неорганизирано и безразборно шса проведе Първият Истински Сбор на Кратунци(демек ПИСъК) със сичките му прилежащи излагации и прустутии, кат например - изразителну рецитирване на дъхновена пуезия, освиркване, мерене с домати, апване и сръбване... и пак отначало, докат на изтърпи и последният, въоръжен с търпение. Ша бъдат раздадени учредените надве-натри годишни Кратунски награди за принос, внос или износ на... коту там.
Разбира са, ние отсега са извинявами и дажи са чудим дъл да обявим мястото на събитийту, щото да не земе някой пък да доди...
Обаче пудпирайки са на здравия разум и висотата на пуетичните стремления на тъдява мотащите са, мислим, че няма да са наложи да го държим у тайна.
Ако са сбъркат да додат някои, то разбира са , ши е с отвращение.
Значи, сборът са насрочва на поляна край Плевен, нахождаща са в чудна близост до хижа Среброструй у единио край на меснустта Кайлъка с хоримак и одаи за спане – по 2-3 калпака у одая. У наличнус са 25 креватя, по 15 лв на креват. Ако ептен са получи стълпотворений, санким мой са мини на вуенну положение и да са натъкмят палатки.
Цените у хоримака са народни, дан ви й дерт.
За въпроси, възмущения, суциални и други кунтакти, молим звънете на: 0887 526974 или админити

_________________
ХИПО

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: hixxtam на 19 Апр 2010 19:12:31 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
trite_gaidi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 14, 2005
Мнения: 9
Място: с. Кратунци

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 14:20:49 » Отговори с цитат върни се горе

Калино, тою лий тос тилифон
закоту мисла жиесем са вика,
и ку да си си турила у вас
къф панаир ши стани майко мила.

Ас гълъби испращам сас писма
въртя чекръка ем дукат са свържа
пък ти такава екстра да дубийш
и си мъльчиш, пък ас да си пупържам.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Gligor
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 05, 2006
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 18:04:24 » Отговори с цитат върни се горе

Апа ако некой се накани откъмто Добролево да дойде накъмто збора на Кратунци че го вазприемете ли ели требва да си исдейства разрешително в смисал на шише ебаси. Що ако требват белешки да напълним некое шише докато е време и да се не мотлявим по поляните като шугаво шиле и без това одавна ми се е дощело да се опознаем с Калина и Винета особено с едната.

_________________
Кой копа зло не мисли, оти нема време.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Rumir
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 02, 2004
Мнения: 205

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 20:42:07 » Отговори с цитат върни се горе

По това време Риболовно туристически клуб Люто петле Зидарци заедно с Марчето от горната маала че мъчи на Дъбника цървиците... Та мое и да се отбие до Кайлъка...Че си земеме и ножовете , в смисъл аку опечете ягне да има кой да ви го нареже... като предишнио път под дзвездите на Рожен. Хехехехехее...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Kalina
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 25, 2005
Мнения: 51
Място: с. Кратунци

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 21:40:51 » Отговори с цитат върни се горе

trite_gaidi написа:
Калино, тою лий тос тилифон
закоту мисла жиесем са вика...


Кък моя ма, Винето?! Де видя Калина? Shocked
Ни глейш ли, чи срамливу си мълча,
ама ни моа изтърпя и шса прузина,
ку ще на тебе да ти й нувина!

На жиесем утдавна си насмогнах,
какО кат ф селу нямалу упфат...
Ма найш ли инак колку е удобен –
пуказва дата, час и ламба има чак... Idea

На тебе моя номер ни ти тряба, Rolling Eyes
закот кат са прувикниш уткъм вас
чак Исмиралда Глухата припадва.
(Мъльча, закот наум пупържам яз!) Laughing Mr. Green

Gligor написа:
Апа ако некой се накани откъмто Добролево да дойде накъмто збора на Кратунци че го вазприемете ли ели требва да си исдейства разрешително в смисал на шише ебаси.


Глигоре, язе викам, че на сбор не са калесва, ма туй не пречи да са носат наливни разрешителни. И Винета да питаш тъй ше рече. Laughing

Rumir написа:
По това време Риболовно туристически клуб Люто петле Зидарци заедно с Марчето от горната маала че мъчи на Дъбника цървиците... Та мое и да се отбие до Кайлъка...Че си земеме и ножовете , в смисъл аку опечете ягне да има кой да ви го нареже... като предишнио път под дзвездите на Рожен. Хехехехехее...


Ха! Ако не фанем ягне по пътя, носете риба, ей - пак мое да я нарежете пу ваш тертип. Нема да ви са бъркаме ич! Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bilkarkata
Гост





МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 22:25:25 » Въ-ъ-ъ-ъ! Отговори с цитат върни се горе

Ка щяло да не додим. Чи накъде кратунчани бес билкарка. Нъл се някуй земи са напий, та да му стани лошу, накъде бис мойти илачи...
/някуи ут тях са читирси и пет градусови/
Там съм, ич дан са мотати, ми да спретнити ядинту, яс ши дода кът
я гутову...Да пугледам малку кък плющят хорта, не за друго...
щот ни съм ут тес...Смиг!
Пък туй мерини със селскустопанска продукция- да гу забраити...Кък ни ва е срам, бе! Полвин гудина са мъчим да гу копами, да гу плевим, да гу пръсками, пък вий за един миг зян ши сторити хубаата салата...
А-а-а! Ни съм съгласна. Ма кат дода шса разправями с инициатора...
Smile)))))))))) Laughing Wink Rolling Eyes Embarassed Laughing Laughing
vikito_1960
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 20, 2009
Мнения: 87
Място: Враца

МнениеВъведено на: 09 Апр 2010 16:33:46 » Малиииииииииииииииии!!! Отговори с цитат върни се горе

Е те на тоа сбор вече требва да дода. Откуги си мечтаем да видим сас сопсвтвените си зъркели Кратунските гулемци - Калина, Глигор, трите грации, дет гайди им викът, че и единия админъстратур Хиксито... Още утсиги шъ излъскам кулата дъ светни. Шъ пудкарам и други връчански пуети. Аде шъ съ чуем ду тугива.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Rumir
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 02, 2004
Мнения: 205

МнениеВъведено на: 09 Апр 2010 22:26:20 » Отговори с цитат върни се горе

Gligor написа:
Апа ако некой се накани откъмто Добролево да дойде накъмто збора на Кратунци че го вазприемете ли ели требва да си исдейства разрешително в смисал на шише ебаси. Що ако требват белешки да напълним некое шише докато е време и да се не мотлявим по поляните като шугаво шиле и без това одавна ми се е дощело да се опознаем с Калина и Винета особено с едната.



Ич не мое да ручаш, ич не мое да пиеш....а за третото... Гинка от Глоговица ми се оплакА...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
apostolicia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 26, 2008
Мнения: 85

МнениеВъведено на: 10 Апр 2010 10:29:08 » Отговори с цитат върни се горе

Турлаци зимате ли? Оти я най-убичам на сбор да одим. Ку не зимате турлаци, барем власи или пъ северняци, македонци, добре де - и от шопско моем да се каднидатирам. Оти я съм мелез, ама от Кратунци немам нищо Confused - освен може би некои външни прилики на по името.
Ку зимате, да съОбщите, та да си го задраскам у календаро дека ми е ангажиран ден Wink И къде Гергьовден, че туримо ракию от сливчичи и пилечи фурняре у едну чанту и че поему полъко-полъко преко бръдо на по црвулье, таман за деньо че стигнемо!

_________________
Повечето хора искат вечен живот, а не знаят какво да правят в дъждовен следобед!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
sonnic
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 03, 2006
Мнения: 98
Място: Монтана

МнениеВъведено на: 10 Апр 2010 16:45:30 » Отговори с цитат върни се горе

И аз тръгвам, щом сестра Апостолициа ще е там. Да ме прощавате, ама не мога да пиша на диалект, не защото не го зная, а защото съм омешала всички диалекти от Видин до Търново и обратно. Поканила съм и един болярин, така че пишете ни двама.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
dqdo_pop
Гост





МнениеВъведено на: 10 Апр 2010 20:10:23 » Отговори с цитат върни се горе

Бе, имах скрита със ракия дамаджана
ши вида ф нея нещу дъл устана!
Ино шишенци барем за сбора да напълна
аку устани, у къщи ши гу върна!!!Smile)))
Са чудя с какъф акъл ши са замъкна ф тос сокак.
Ама ши дода кът съм рекъл- Хипо каза:"Има оремаг"!!!Smile))
До сгляда!
Амин!!
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 11 Апр 2010 22:17:06 » Отговори с цитат върни се горе

Начи!
За илюстрация на туй, чи урганизацийта никва я няма кат началу ши сменим датата на сбора.

Читети фнимателну, няма да путретвами.

Датата на сбора са мести на 8 май, пък аку искати - илати ощи на 6-ти, ама с предваритилну убаждане.

Чухти ли ма хубу? НА ОСМИ, санким, на ОСМИ

За сметка на сменената дата, мястуту пък устава същуту.
Аку сти послушни мой да ни напраят утстъпка откъмту спанету, а може и агни да ни приколят...

Я да дубийти визуална придставъ из ки сукаци ш'са набълбочити, дан' нема туй-оной посли:
Image


Те тука ш'са къпите и подмивате - налягане 20-30 метра. Погледнату е откъмту терасата дека ш' са таковати
Image
Те след тоя мост с пейката има езерце в кето риболова и къпането на трезва глава са изрично забранени.
Те тва е!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 11 Апр 2010 22:21:42 » Отговори с цитат върни се горе

Малеееей, това Кратунци е не земен, а небесен рай! Небесен рай за небесни хора! И аз като Райчо ще река: Бъдете! Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
kristi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2005
Мнения: 729

МнениеВъведено на: 11 Апр 2010 22:40:55 » Отговори с цитат върни се горе

Бря! На таквоз красотище устоява ли се? Rolling Eyes Smile
Та начи - въдичка, бутилка, въдичка, бутилка у багажа, щото нали...на трезво не може да се припари до водицата Wink ил нещо не съм разбрала? Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Rumir
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 02, 2004
Мнения: 205

МнениеВъведено на: 11 Апр 2010 23:16:12 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Начи!
За илюстрация на туй, чи урганизацийта никва я няма кат началу ши сменим датата на сбора.

Читети фнимателну, няма да путретвами.

Датата на сбора са мести на 8 май, пък аку искати - илати ощи на 6-ти, ама с предваритилну убаждане.

Чухти ли ма хубу? НА ОСМИ, санким, на ОСМИ

За сметка на сменената дата, мястуту пък устава същуту.
Аку сти послушни мой да ни напраят утстъпка откъмту спанету, а може и агни да ни приколят...

Я да дубийти визуална придставъ из ки сукаци ш'са набълбочити, дан' нема туй-оной посли:
Image


Те тука ш'са къпите и подмивате - налягане 20-30 метра. Погледнату е откъмту терасата дека ш' са таковати
Image
Те след тоя мост с пейката има езерце в кето риболова и къпането на трезва глава са изрично забранени.
Те тва е!


Не е добре това... Сменяването.. Но, Клуб "Люто Петле Зидарци" . където и да го извмислите . е на линия....
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com