Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 691
ХуЛитери: 3
Всичко: 694

Онлайн сега:
:: rosi45
:: LeoBedrosian
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Предколедно преброяване на сродните хулитери
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 02:42:01 » Отговори с цитат върни се горе

gitchka_gramatikova написа:
По-добре по-късно, отколкото най-късно или никога!
Радвам се, че след известното ми откъсване от тия ширини прочетох първо твоя текст именно! Подейства ми пречистващо и силно тонизиращо, благодаря, Жени! Весели празници и целувки от мен! Smile


Гиче, добре, че се появи, че се чудех къде те е отвял вятъра! Сполай, че остави следа тук. Весела и Щастлива Коледа!!!
(И много алъш-вериши Wink))

Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 02:45:18 » Отговори с цитат върни се горе

dandan написа:
Светла Жени, за всеки намерила добра дума, нека доброто и теб спохожда всеки божи ден.

Радостни празници, мила Smile


Ех, Дани! Силна прегръдка за теб!!! Сполай, сполай, светло човече!!!

Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 09:55:56 » Сродни душици да светулкаме в мрака вовеки! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy Еужени, помня топлото ти посрещани, сполай ти, Cool после думите/нежните/, крилото на Уффф, ...и кой ли не Laughing

И аз с вас ще бъда утре вечер дарявайки ви нежност/мислено... Rolling Eyes Crying or Very sad

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
templier
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 07, 2006
Мнения: 397

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 11:05:46 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря ти, Жени, че изпълни пространството с доброта и любов! Доволна съм, че още не сме се срещали на живо, защото така знам, че ми предстои нещо прекрасно! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Lisica
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 35
Място: Русе

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 12:07:45 » Прекрасна си Жени! Отговори с цитат върни се горе

От теб имам чудесен спомен в онази варненска кръчма на 1 април 2009! Раздаваш светлинка и топлинка, ей тъй, както си седиш и говориш! А човек колкото повече дава, толкова повече има за даване!
Прегръщам те!!!

Лиса
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Hulia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 21, 2007
Мнения: 476

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 12:27:23 » Греят и СлънцА в този сайт! Отговори с цитат върни се горе

Жени, слънчева фея, с Голямо Сърце! Very Happy Човек може да бъде щастлив, от това, че те познава и че си сред нас! Very Happy Никога няма да забравя и аз поляната и приятелите от СГНР - Райсъна - с таланта му да рецитира (освен да пише), възторжения Милчо, топлите усмивки на Зинка с фотоапарата, на Илианчето, твоето лъчезарно присъствие, Милан (през юли, 2008 г.)...
Благодаря ти за всичко, както и за това, че те има!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Lisica
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 35
Място: Русе

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 12:48:09 » Една малка смешна история Отговори с цитат върни се горе

Жени, напълно в духа на твоя разказ:
Лятото на 2008 г. Баща ми е на курс за морски специалисти във Варна. По цял ден е на занятия във Военноморската академия, обаче му се поврежда аудито. Синът ми - и той там - с дядо си. Щастлив тийнейджър, по цял ден с приятелчета по улиците....Дядо му - закопчан. Горкичкият, никакви техници не познава в града, нито пък има време да търси такива....И понеже /тук явно без да ща ще си правя реклама/ е отгледал дъщеря, кроена повече за син, която цял живот все сама се оправя, ме вика на помощ. Как да му помогна точно - нито той знае, нито аз....Все още...Тръгвам за Варна с влак един следобед. В купето ми се настаняват двама добродушни транспортни полицаи...Аз усилено въртя телефони на варненски хулитери, защото те са единствените ми близки хора във Варна, и сме си писали години, но не сме се виждали, или пък само сме се мяркали в навалицата на 1-2 купона. И така, от купето, пред двамата полицаи, водя следния разговор по телефона:
"Добър ден, Дядо Поп търся! А, ти ли си? Нали ти си мъжът на Билкарката? Взех ти телефона от Уфчето! Автомонтьор ми трябва!Лисицата се обажда..."
Полицаите набързо ме изоставиха....Smile))
А вечерта - милите ми, прекрасни Ели, Таня и Дадо Поп - организирали едно малко купонче край фестивалния комплекс...с още супер готини хора от Хулите...Отивам аз там със сина си, разказвам му кои са тези хора, какво се е случило, и той вика: "Мамо, ами вие сте си направо като някаква масонска ложа бе! Във всеки град - конспирации и местни агенти!"
Оставям го без коментар!!!Smile))) И още веднъж - прегръдки за всички прекрасни и верни приятели от Хулите!!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 13:39:21 » Re: Сродни душици да светулкаме в мрака вовеки! Отговори с цитат върни се горе

doktora написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Еужени, помня топлото ти посрещани, сполай ти, Cool после думите/нежните/, крилото на Уффф, ...и кой ли не Laughing

И аз с вас ще бъда утре вечер дарявайки ви нежност/мислено... Rolling Eyes Crying or Very sad


Никола, хубавите ти мисли утре ще ги уловим и ще ти ги върнем с двойна сила!!!

Smile

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 13:40:50 » Отговори с цитат върни се горе

templier написа:
Благодаря ти, Жени, че изпълни пространството с доброта и любов! Доволна съм, че още не сме се срещали на живо, защото така знам, че ми предстои нещо прекрасно! Smile


Да, това е прекрасно - очакването на нещо предстоящо хубаво!

Но, разбира се, да не го отлагаме чак толкова дълго!!!

Весели празници!
Smile

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 13:46:12 » Re: Прекрасна си Жени! Отговори с цитат върни се горе

Lisica написа:
От теб имам чудесен спомен в онази варненска кръчма на 1 април 2009! Раздаваш светлинка и топлинка, ей тъй, както си седиш и говориш! А човек колкото повече дава, толкова повече има за даване!
Прегръщам те!!!

Лиса


Ох, смея се с глас на другия ти постинг... хахахахах - полицаите са били тотално "обезвредени" от теб... като знам и как "вдъхновяващо" изглеждаш... !!!
Лисе, благодаря ти, че сподели точно това - за онази невидима връзка, която ни свързва нас, хулитерите от всички краища на България, а и на кълбото.
Чудя се защо по-често не си разголваме душичките и не си признаваме колко много обич има тук, колко много приятелство!

Прегръдки и обич за теб и всички в твоя град!!!

Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 13:48:23 » Re: Греят и СлънцА в този сайт! Отговори с цитат върни се горе

Hulia написа:
Жени, слънчева фея, с Голямо Сърце! Very Happy Човек може да бъде щастлив, от това, че те познава и че си сред нас! Very Happy Никога няма да забравя и аз поляната и приятелите от СГНР - Райсъна - с таланта му да рецитира (освен да пише), възторжения Милчо, топлите усмивки на Зинка с фотоапарата, на Илианчето, твоето лъчезарно присъствие, Милан (през юли, 2008 г.)...
Благодаря ти за всичко, както и за това, че те има!


Ули, присъствието ти в тази тема ми донесе искрена радост! И нека срещите ни и тук, и навън, в реала, да продължават още дълго!!!

Весели празници!!! (Тайно се надявам да те има утре!!!)

Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Lisica
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 35
Място: Русе

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 16:32:57 » Жени, знаеш кога да ни разчувстваш.... Отговори с цитат върни се горе

Защото поне мен ме хващаш точно в момента, когато се колебая дали утре да потегля за София за купона или не...
Sad
Причина - ще много ви обичам всички!
Smile
Оправдание - студ и снежно бедствие...
Е, вярно, че има и влакове, че има и хотели...

А, всъщност някой организира ли някакво преспиване за хора от не-столицата?!

Ако ще идваме и ще се преспива - поне заедно да сме...
Моля, дайте инфо, аз нищо не съм си организирала още..... Exclamation
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
libra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 25, 2004
Мнения: 427

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 19:39:52 » Отговори с цитат върни се горе

PLACEBO написа:
libra написа:
хубави времена бяха, ех... Laughing мерси, че ми ги припомни, женичка
като прочетох и се замислих дали и аз да не взема да дойда в събота на рож.ден на хулите Very Happy


Либре, ще ми бъде тъжно, ако не те видя в събота!
Моля те, ела!!!

Времената винаги са хубави. От нас се иска само да си ги ценим винаги с нови гледни точки!

Kiss Kiss Kiss


за съжаление няма да мога да дойда, питах aurora има ли свободни места, за да се запиша и ми беше отговорено, че за съжаление няма места тъй като много хора се били записали и вече няма свободни места
жалко...искаше ми се да ви видя, но като няма място за мен, няма как да стане

така че приятно изкарване на всички от Хулите, за които има място Very Happy и бъдете щастливи!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Lisica
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 35
Място: Русе

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 19:55:48 » Важно!!! Моля, предайте на Либра!!! Отговори с цитат върни се горе

Няма да мога да пътувам до София, така че, ако съм записана за купона /заедно с още един човек/ - моля, дайте местата ми на Либра!
Прегръщам всички, изпийте по едно и за нас, които сме далече!

Лиса
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Дек 2009 22:41:23 » Отговори с цитат върни се горе

Затрогващо написано, Жени! Знаеш си, че обичта ни е взаимна, нали? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com