Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 702
ХуЛитери: 3
Всичко: 705

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Mitko19
:: AlexanderKoz

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Екшънът наречен живот
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
44%
 44%  [ 4 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
33%
 33%  [ 3 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
22%
 22%  [ 2 ]
Всичко гласували : 9


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 21 Фев 2009 18:05:13 » Екшънът наречен живот Отговори с цитат върни се горе

Ненадейната среща ме хвърля в лек смут. Ето, че отново го виждам. Бързо смъквам диоптричните очила и ги прибирам в дамската чантичка, оправям в движение няколко непокорни кичура коса и залепям на физиономията си най-чаровната усмивка с която разполагам.
Оглеждам го изучаващо. Не се е променил особено. Е, косата леко прошарена, няколко излишни килца върху все така атлетичното тяло, леко променен акцент в типичен шопски вариант…
- Здрасти, готин – подавам самоуверено ръка и усещам, как една издайническа руменина плъзва по бузите ми.
- Здрасти – гледа ме изпитателно човекът срещу мен, а погледът му не скрива радостта от възможността да побъбри с една бивша състудентка, с която между впрочем го свързват доста вълнуващи спомени.- Значи не си забравила това обръщение?
„Че как се забравя такова нещо – мисля си аз – нали беше най-готиното момче в групата и съвсем заслужено си носеше прякора „готин””
След още няколко учтиви думи и припомняния на мили спомени, решаваме да пием някъде по едно кафе.
- Е, кой неориентиран вятър те довя в милото ни градче? – питам някогашния си ухажор, след като поръчваме кафето и тайничко се надявам, една от причините да съм аз.
- Командировка – с пренебрежителен тон отвръща мъжът.
- В кой бранш дерзаеш? – опитвам се да скрия разочарованието си с поредния въпрос.
- Данъчен инспектор съм – не толкова самоуверено отвръща състудентът ми.
- Стига бе ! – плясвам се по челото аз.- Ти, който като студент не спираше да въртиш, така да се каже, нерегламентиран бизнес, тръгна да гониш нарушителите.
Събеседникът ми се усмихва нахално.
- Е, поне съм вътре в нещата и знам къде да ударя.
- И как е работата? Сигурно е доста интересна, има интрига, има екшън…
- Какво да ти кажа, миличка, - с лек ироничен тон подхваща данъчният, след като отпива от кафето и запалва цигара – че има екшън има. Но честно казано, рискова работа. Ето ти пресен пример. Отиваме скоро с две колежки на проверки, бяха ми прикачили две лелички пред пенсия и аз с тях за кураж. Та отиваме ние на проверка на обект в подлеза на гарата и естествено ги хващаме в нарушения. Сяда едната колежка да пише акта, а аз се разправям с бармана на въпросното заведенийце, който се опитва да ми се „опира”. Ти, обаче, знаеш, че съм от сприхавите и въобще „не му цепя басма”, прилагайки цялата власт, която ми дава служебното положение. С две думи, заплаших със затваряне кръчмето им. Оня, обаче, вдига мобилния телефон и казва нещо на някого, след което ме предупреждава, че ще си имам неприятности.
След малко, миличка, ми се изсипват двама бабаити, от ония с два пръста чело и пред разтрепераните лелки ми заявяват да изчезвам и да си обърша задника с тоя акт, щото иначе лошо ми се пишело. Ама аз, нали без бой не се предавам, смигнах на колежките да отстъпват нагоре по стълбите и продължих да се корназея, естествено отстъпвайки в посока към изхода. И тъй като, колкото по се отдалечавах от бабаитите, толкова повече самочувствието ми се възвръщаше, взех че ги заплаших, че ще се върна с полиция и „ ще им разплача майката”.
Е, тогава , ония побесняха и единият се засили към мен, явно решен да ми покаже, чий власт е по-миродавна. Нямаше смисъл да казвам на спътничките ми, че е по-добре да се изнизваме колкото може по-скоростно. Те вече припкаха по стълбите нагоре и махаха на едно такси да спре. Успяхме да се метнем на таксито, преди оня да ни настигне, което още повече го разяри. И тогава, миличка, „бичето” яхна едно „Ауди” и тръгна да ни преследва. Представяш ли си, ние които уж трябва тях да преследваме, се превърнахме в преследвани?!
- Направо нямам думи!
- За теб лъжа, за мене истина! Не знам нервак ли беше, дрогиран ли беше, ама се бе разпенил, като бясно куче. Слава Богу, на един светофар успяхме да се измъкнем, иначе не знам…Оня можеше и „патлак „ да извади. А бе, нямаш представа в какви ситуации сме изпадали…
И докато аз гледах и се чудех, всъщност колко много се е променило някогашното мило момче, мъжът срещу мен не спираше да разказва екшън-живота си, в който впрочем, сме принудени да живеем и оцеляваме всички ние.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
proletna
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 27, 2008
Мнения: 11

МнениеВъведено на: 27 Фев 2009 15:00:23 » Отговори с цитат върни се горе

Живот ли бе да го опишеш... Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeopoldS
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 06, 2009
Мнения: 28

МнениеВъведено на: 27 Фев 2009 21:26:05 » Отговори с цитат върни се горе

Интересен разказ, но не смешен.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
veselin1990
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 26, 2009
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 28 Фев 2009 18:26:56 » Отговори с цитат върни се горе

Реалистично е.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com