Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 594
ХуЛитери: 7
Всичко: 601

Онлайн сега:
:: Marisiema
:: Heel
:: Albatros
:: Mitko19
:: pastirka
:: rajsun
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Откриват конференкция с поема на Ангар!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 14:58:27 » Отговори с цитат върни се горе

LATINKA-ZLATNA написа:

Понеже се засяга моят ник, поради тази причина вземам отношение.
Да, Ангар е имал такова отношение и преди идването ми в сайта, това е видно в коментарите му на стихотворенията му.

Защо да спирам? Хубавите неща трябва да се отразяват. Трябва да се уважаваме всички и да си помагаме един друг. Малко, че политиците не обръщат внимание на изкуството, ами и ние се ядеме! Направено е едно добро дело, а тук се набляга на политика, иначават се нещата, просто цапат с мръсни думи.
Това, което се прави за Ангар се прави и за други не по-малко , ако не от мене, то от други в сайта.
Всичко, което го правя е със сърце. Правила съм и за други и няма да се откажа да правя добро, а има един който вижда всичко!

Вече идва пролет. Пожелавам да напишете най-хубавите си стихотворения!

А Ангар е поет!


Имаш право на мнение, но не можеш ли да усетиш, че прекаляваш?
Какво общо имат твоите лични изяви с искуството?
Латинке, нямам нищо против тези ти изяви, но моля те не изкарвай всичката пара през свирката, защото така влакът ти никога няма да тръгне.
Мислиш ли, че не знам кой накара Люлина да псуне темата? Мислиш ли, че не ми е казано, кой накара и другите защитници да се намесят в нея?
Разбираш ли колко нереално е всичко свързано с цялата тази тупордия? Трябва ли да ставаме свидетели на подобни сплетни тук в сайта?
Няма да го разбереш, защото не един път съм ти го намеквал. Остави оня горе и слез на земята. С подобни изяви ти рушиш, а не изграждаш и излиза като в епиграмата на М. Динев:

Българска

Дъжд се лее като из ведро
и втори ден умуваме със Гошо-
к’во таквоз да сториме добро,
че на всички да им стане лошо!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1372
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 15:23:36 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
LATINKA-ZLATNA написа:

Понеже се засяга моят ник, поради тази причина вземам отношение.
Да, Ангар е имал такова отношение и преди идването ми в сайта, това е видно в коментарите му на стихотворенията му.

Защо да спирам? Хубавите неща трябва да се отразяват. Трябва да се уважаваме всички и да си помагаме един друг. Малко, че политиците не обръщат внимание на изкуството, ами и ние се ядеме! Направено е едно добро дело, а тук се набляга на политика, иначават се нещата, просто цапат с мръсни думи.
Това, което се прави за Ангар се прави и за други не по-малко , ако не от мене, то от други в сайта.
Всичко, което го правя е със сърце. Правила съм и за други и няма да се откажа да правя добро, а има един който вижда всичко!

Вече идва пролет. Пожелавам да напишете най-хубавите си стихотворения!

А Ангар е поет!


Имаш право на мнение, но не можеш ли да усетиш, че прекаляваш?
Какво общо имат твоите лични изяви с искуството?
Латинке, нямам нищо против тези ти изяви, но моля те не изкарвай всичката пара през свирката, защото така влакът ти никога няма да тръгне.
Мислиш ли, че не знам кой накара Люлина да псуне темата? Мислиш ли, че не ми е казано, кой накара и другите защитници да се намесят в нея?
Разбираш ли колко нереално е всичко свързано с цялата тази тупордия? Трябва ли да ставаме свидетели на подобни сплетни тук в сайта?
Няма да го разбереш, защото не един път съм ти го намеквал. Остави оня горе и слез на земята. С подобни изяви ти рушиш, а не изграждаш и излиза като в епиграмата на М. Динев:

Българска

Дъжд се лее като из ведро
и втори ден умуваме със Гошо-
к’во таквоз да сториме добро,
че на всички да им стане лошо!


Аз се обърнах с молба към Люлина да пусне тази тема, но аз също така помолих Есперанса да пусне темите за Ангар и Райсън, за премиерите им в Ловеч. Помолих и Сребърна Вълчица, да пусне темата за Албатрос за премиерата му в Ловеч! Какво лошо има в това?
Знам че се повтарям, но пак ще кажа, че всичко, което го правя е със сърце, а също така, че хубавите неща трябва да се отразяват. А това, което се прави за Ангар в сайта се прави и за други не по-малко, ако не от мене, то от други.

Всичко най-хубаво!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 16:44:04 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Разбирам те Ангар, много добре те разбирам и дори няма да ти задам въпроса защо Латинка е инициатор на тази тема. Аз ако не искам някой да ме размахва в публичното пространство, ще му направя забележка и ще му поставя условие - да не прави това без мое знание.
Четейки темата, не видях някъде лични обиди към теб. Към тази част от творчеството ти, която беше изложена на показ, критики да - има, но това е съвсем нормално. Бих те попитал обаче, как така съвпадна публикуването на "Командир" с темата пусната преди това? За мен е несполучлив опит за реклама.
Логично е тази тема да бъде заключена, но ще изчакам отговора ти.


Хипо, ти ме хвърли в недоумение – защо ми даваш думата преди да затвориш темата? Дали не с цел да кажа нещо, за което да ме баннете?

Задаваш ми въпроса как съвпадна пускането на темата с публикуването на встъплението към поемата? То не съвпадна. Темата беше пусната, и снощи като видях какви дебати вървят в нея, без почти никой да знае за каква поема става въпрос, реших че е добре да покажа едно крайче от нея, и тогава го постнах. А нали и Синева в постинга си запита къде може да бъде прочетена.

Другият въпрос, който ми задаваш, е защо Латинка е пуснала тази тема, но тя вече сама отговори на този въпрос. Аз, повтарям, за мероприятието не съм знаел, никого не съм молил нищо да пуска, и ако ме бяха питали за мнението ми, щях да кажа да не я пускат. Такива чувства като суетност и самовлюбеност са ми абсолютно чужди.

Третият въпрос е дали и с какво някой лично мене ме е обидил. Тук се критикувала само поемата ми и творчеството ми.

Само че аз и творчеството ми сме неотделими!

И първата обида – от страна на Нежна е Нощта: “Който може и не може – станал поет!” – според вас за поемата ли се отнася или за поета, за автора? Ами в следващия й постинг саркастичните, ироничните, подигравателните “боже, каква сигурност, каква жертвоготовност, себеотрицание”, “четох те в транс”, “велики автори като теб” и т.н в тоя дух, за поемата ли се отнасяха или за мене?

Ами оценките на Румир – “вашият влак е от 60-те години, някои скочиха в движение ... ентусиазирани бригадири... вие сте младите лейтенанти .... представа си нямате, че света се е променил…” и пр. скодоумие по отношение на нас не са ли обидни? За поемата ли са те, или са ни цялостна оценка като личности? (Само повторих какво е написал, а не че в оценките си е бил прав - ако беше здрав колкото е и прав, нямаше да може да ходи!)

Ами Крум нима не целеше обида с израза си “каква смешна е ангарията на литературната нива” ? Не казвам че ме е обидил – с това не би могъл да ме обиди, единственото обидно, и то за него, е стремежът да обиди!

Ами Вениамин - с неговото определение “простотия и дебилност” нима не се сили с цел да обижда?

Ами Горски, с неговото вече изтъркано и банално “Боже, боже, колко мъка на тоя свят!” – нима нещо друго целеше? Ами мъка ще е, Горски – за който няма чувство за поезия, четенето й е мъка!

А можеше ли да не се намеси и Куклара – “поезията на Ангар е за пенсионери със слухови апаратчета!”

Ами Глигор – ебаси! Него не го разбрах какво каза, но какво искаше да каже разбрах – и той беше дошъл да уязвява, да издевателства, да подиграва!

Пропускам Албатрос, а може би и някои други.

И какво тези толкова различни хора ги събра в този форум? Обикновено те си имат различни свои места, всеки обитава свой регион, своя територия. Събра ги общата мишена – Ангар, а може би и Латинка Златна. И защо им е всичко това, да ги пита човек – за мене това все още не е напълно обяснимо!

И още нещо ми е обидно – това че ти ме наричаш стихоплетец. За мене синоним на стихоплетството е празнодумието. Стихоплетство е когато пишеш стихове, куплети, рими, редиш думи, а действието напред не върви – все едно и също или нищо не казваш. Но в моите стихове не е така – те винаги казват нещо, в тях винаги има съдържание.

Затова днес постнах и още една част от поемата. А това, което очаквам да се отбележи в нея, е че с всеки следващ куплет се казва нещо ново.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Gligor
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 05, 2006
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 17:33:00 » Одговор накъмто ангар. Отговори с цитат върни се горе

Одговор накъмто ангар.

Глей сега кво си написал ебаси:
Неприятно съм изненадан от Глигор – защото за него имах много хубаво мнение, а и тъй като пишем в различни жанрове, не очаквах от него такава неприязън.
И понанатам викаш тека:
Ами Глигор – ебаси! Него не го разбрах какво каза, но какво искаше да каже разбрах – и той беше дошъл да уязвява, да издевателства, да подиграва!

Много силно си се нацупил ми се чини на мене ебаси. Що не прочете найотзаде каде съм написал че на мене стихотворението ми ареса а. Ако сакаш да знаеш язе ваобще изобщо не знам как се прават тиа работи с неприязненоста. И сега направо ме е ят, че го прочетох това за Наташа у хоремаго на Ачо Запасняка, що оно си е ориентирвано таман за текива като него. И че ти кажем че на Ачо му ареса също тека. Даже се разрева като го чу и неколко часове не моем го оспокоим, а ти глей кво расправаш сега та ме нервиш ебаси.
Язе се вкльочих само заштото Нейна_е_ношта не знаеше за кво става на вапрос.
И никаде не съм изменявал нищо, а най редовно съм прекопирал сичко от хитбеже каде ти си го дал.
Разбрали.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 18:00:45 » Отговори с цитат върни се горе

Стоя, чета и се кръстя с две ръце. Не се смея, Ангар, иде ми да зарева с цяло гърло.
Имам чувството, че в стремежа си да направим нещо за литературата сме отворили кутията на пандора. Защо се вземате толкова насериозно? Ако това което пишете е за деца в предучилищна възраст ще го разбера. Каква литературна стойност виждаш лично ти в двата пасажа от прословутата поема които си публикувал? Личното ми мнение е, че такава няма. Няма лексика, няма стихова организация, няма нищо. Думи, думи, думи.
Латинка се държи в сайта като престаряла дружинна ръководителка, лексиконната и "поезия" е била модерна в далечното средновековие и непрекъснато натрапва изявите си.
Помислете малко. С действията си, дали не оказвате влияние на подрастващите. Всяка една изява е отговорност.
Айнщайн имал нужда от помощник. Попитали го какъв да бъде. Той отговорил:
Умен и работлив, но това е рядко срещана комбинация, затова умен и мързелив би ми свършил работа, но ако няма такъв - глупав и мързелив.
В никакъв случай не искам глупав и работлив - предполагам е разбираемо защо.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Nika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 01, 2004
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 18:29:32 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Айнщайн имал нужда от помощник. Попитали го какъв да бъде. Той отговорил:
Умен и работлив, но това е рядко срещана комбинация, затова умен и мързелив би ми свършил работа, но ако няма такъв - глупав и мързелив.
В никакъв случай не искам глупав и работлив - предполагам е разбираемо защо.


Разбираемо? Може би, но само за някои. Сега ще дотича Ангар и ще те опровергае.

Вчера ми беше смешно. Вече не. Затова питам админите:
Защо, по дяволите, още не сте заключили тази абсурдна тема, та дано "скромният" Ангар и "озарената" Алтенка престанат да бълват?
И защо публикувате подобни "командирски" недоразумения? Който иска да се оцапа с долнопробно стихоплетство и откровени тъпотии, да ходи в сайта на Ангар. Справка - Поповата щерка, освен Командира.
Помия.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1372
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 18:42:23 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:

Латинка се държи в сайта като престаряла дружинна ръководителка, лексиконната и "поезия" е била модерна в далечното средновековие и непрекъснато натрапва изявите си.


Хипо, много ти благодаря , че нарече поезията ми "лексиконска", защото тази поезия е истинската! От 1998 г. стиховете ми влизат в лексиконите/тетрадките/ на учениците и ги знаят наизуст, а ти не можеш да се похвалиш с такова нещо.

Много далече си от истинската поезия и трябва да прочетеш много, за да стигнеш до такава поезия!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 18:43:56 » Отговори с цитат върни се горе

Темата ще я заключим когато сметнем, че е изчерпана.
Относно публикуването, какво да отговорим на онези, които питат ЗАЩО не ми е пуснато нещото, и защо гадните админи пречат на свободата на словото. След въвеждането на опцията публикуване директно в страницата, на ден се получават огромно количество бележки - защо моето не е на първа? Ако се пусне на първа започват пък от другата страна - защо го пусна?
И в двата случая админите са буфера.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 19:00:09 » Отговори с цитат върни се горе

Латинке, ти добре ли си?
Колко пъти си чула от мен да казвам, че съм поет?
Колко пъти си чула да се бия в гърдите със стиховете си?
Колко пъти си чула да участвам в някакви конкурси или да се натискам за участие в алманаси? Аз пиша за собствено удоволствие и нямам никакво намерение да се самоизтъквам, за разлика от теб.
Имам трезва оценка за себе си и самото сравнение между мен и теб ми звучи обидно.
И сега, за да си наясно с всичко, ще ти припомня един случай от миналата година - защо отказах представяне на книгата си в Ловеч. Заради теб Латинке, защото ти се натисна да ме представяш. Присъствал съм на две такива организирани от теб и в никакъв случай не искам да съм на мястото на автора. Алергичен съм към открити партийни събрания още от времето на Тато, а величаенетио и възхваляването приживе ми се струва светотатство. Напомня ми онези плазмодии от едно време, дето припкаха по йерархичната стълбичка за да се докопат за малко власт.
Живеем в друг свят Латинке, и ако не си го разбрала за тези 19 години, никога няма да го разбереш.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Nika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 01, 2004
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 19:02:22 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Темата ще я заключим когато сметнем, че е изчерпана.


Ми, според мен, темата по рождение си е безсъдържателна. Ако не беше комизмът на първоначалния пост, ако не беха се намесили Бокачо и Богачо, десетдневките и Декамероните, щеше кротко да си потъне там, където й е мястото - в архив. Ама на, развихри се сериозна и обоснована полемика Laughing и упражнения в красноречие Smile Разбира се, ваше право е да решите кога се е изчерпала. Темата де, не ораторите Rolling Eyes (и аз като Глигор я подкарах, ебаси) Very Happy

Относно публикуването... не знам какво да кажа. Мислех си, че тази опция е полезна тъкмо в такива случаи. Обаче никой не може да излезе на глава с тези хора. Съчувствам ви Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 19:13:19 » Отговори с цитат върни се горе

Nika написа:
[И защо публикувате подобни "командирски" недоразумения? Който иска да се оцапа с долнопробно стихоплетство и откровени тъпотии, да ходи в сайта на Ангар. Справка - Поповата щерка, освен Командира.
Помия.


О, цензор Ника!!! Здравей!

Вероятно си го прочела, но други не са го прочели - финалния куплет на най-шокиращата част от поемата:

"Дори да я охулят на провала
развратните пазачи на морала,
аз съм уверен,
че Наташа ще живее,
а и майорът - заедно със нея!"

А сега да го обясня, за да се види, че в куплета е вложен и някакъв смисъл, а не са само думи, думи, думи - както казва Хипо.

"Наташа ще живее", защото е истински жив образ, от кръв и плът! Когато тази част ми я напечатваха, а по онова време нямаше компютри и се печаташе в машинописно бюро, всички машинописки си размножиха по един екземпляр от тази част и за себе си.

"А и майорът - заедно със нея", защото докато произведенията му са живи, живо е и името на автора им.

А защо "развратните пазачи на морала"? Защото за пазачи на морала обикновено се представят най-развратните типове!

За това има и народна приказка: когато някъде било извършено едно престъпление, чужденецът запитал: има ли тука някой, който да се представя за най-голям моралист? Да, казали му, еди кой си! Той е извършил престъплението! - казал човекът, и така се и оказало!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Nika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 01, 2004
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 19:26:58 » Отговори с цитат върни се горе

Здрасти, Ангар Smile

Подкара я през чакъла, та в царевицата - машинописки, чужденци, престъпници... Човече, ти си за лечение.

Говорехме за друго и аз сега ще те питам в прав текст. Ти добре ли се чувстваш, след като Алтенка те постави на пангара? И как би ми обяснил факта, че не самата Алтенка е постнала темата, а е употребила за това Люлина?

Апропо, Люлина правилно се дистанцира, вместо да гризка дървото заради вас.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1372
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 19:52:50 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Латинке, ти добре ли си?
Колко пъти си чула от мен да казвам, че съм поет?
Колко пъти си чула да се бия в гърдите със стиховете си?
Колко пъти си чула да участвам в някакви конкурси или да се натискам за участие в алманаси? Аз пиша за собствено удоволствие и нямам никакво намерение да се самоизтъквам, за разлика от теб.
Имам трезва оценка за себе си и самото сравнение между мен и теб ми звучи обидно.
И сега, за да си наясно с всичко, ще ти припомня един случай от миналата година - защо отказах представяне на книгата си в Ловеч. Заради теб Латинке, защото ти се натисна да ме представяш. Присъствал съм на две такива организирани от теб и в никакъв случай не искам да съм на мястото на автора. Алергичен съм към открити партийни събрания още от времето на Тато, а величаенетио и възхваляването приживе ми се струва светотатство. Напомня ми онези плазмодии от едно време, дето припкаха по йерархичната стълбичка за да се докопат за малко власт.
Живеем в друг свят Латинке, и ако не си го разбрала за тези 19 години, никога няма да го разбереш.


Не лъжи! Никога не съм се натискала да те представям! Ти донесе от книгите си, на премиерата на Теменужка 62, която се състоя на 28.02.м.г. в Ловеч. Даде ми един брой на мене и един брой остави на секретарката на КДК. Даже взе да се правиш на важен на колко места са те канили и не знаеш дали ще останат от книгите ти, ако евентуално решим да те представим в Ловеч! Такава е истината! Има и свидетели!

Като живеем в друг свят и не се приемаш за поет, защо издаде книга и защо направи премиери в Пловдив и София? От това, което видях на клиповете ти твоите не са по-добри от тези, които се направиха в Ловеч! А най-важното е, че още се говори с любов за Албатрос, Райсън и Ангар в Ловеч!

А конкурсите са за всичките! Участвай!!!

Повече няма да вземам отношение, който разбрал - разбрал!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 20:34:17 » Отговори с цитат върни се горе

Нямам никакво намерение да споря с теб.
Така е. Говорех със секретарката на КДК за представянето, когато се намеси ти и каза, че ще ме представяш.
Тогава изведнъж започнах да "съобразявам", че "няма да ми стигнат книги", че имам представяния и т.н.
Какви са тези тъпи въпроси които ми задаваш - защо съм издавал книги? Защото така съм решил, защото имам средства да си го позволя.
Попитай ме защо съм създал с приятелите си този сайт.
Веднага ще ти отговоря - Във всеки случай, не за да вилнее подобно безхаберно недоразумение като теб и в него за много "велики" място няма. Съжалявам, че в стремежа си да се изхвърлиш за пореден път замеси много неподозиращи в тази тема, но задкулисните машинации винаги водят до това.
Кръжеца който създаде около себе си, защо не се намесва да те защитава? Една, две послушнички опитаха и се скриха, защото се почувстваха употребени. Стремежът ти да си "най" и на всяко гърне меродия ти играе много лоша шега. Помисли върху това.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1372
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 10 Фев 2009 22:00:36 » Отговори с цитат върни се горе

Nika написа:


И как би ми обяснил факта, че не самата Алтенка е постнала темата, а е употребила за това Люлина?

Апропо, Люлина правилно се дистанцира, вместо да гризка дървото заради вас.


Какво въобще толкова има за обяснение, Ника?! И защо трябва Ангар да прави това?! Молбата ми към Люлина беше само да пусне темата/ това е упоменато и по-горе, но е трябвало да прочетеш/ и тя прие! Това е абсолютно същото ,което в момента sofia_air е направила за Пастирка! И което много други правят за някого в сайта!

Люлина не е присъствала на конференцията, за да дава обяснения!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com