Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 764
ХуЛитери: 4
Всичко: 768

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: lubara
:: LeoBedrosian
:: Albatros

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Анди Флетчер от "Депеш" пристига у нас като диджей
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
kallushar
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 17:08:11 » Анди Флетчер от "Депеш" пристига у нас като диджей Отговори с цитат върни се горе

Когато не са заедно, тримата от "Депеш мод" работят по индивидуални проекти.

Анди Флетчър има свое звукозаписно студио и прави ексклузивни диджей сетове. Бургас и Каварна ще посрещнат на 8 и 9 септември известния музикант.

Освен че е един от основателите на "Депеш мод" в началото на 80-те години, той е признат за една от най-влиятелните личности в музикалната индустрия.

От групата казват, че именно той ги сплотява, като често разрешава конфликти между Дейв Геън и Мартин Гор. Медиите го смятат за неофициалния говорител на "Депеш" (DepecheMode.com), понеже най-често той обявява новините им.

Анди, по думите на останалите двама от триото, е "незаменим" като човек и приятел. Той проявява много по-голям интерес към мениджмънта, отколкото към песните на "Депеш мод", и е връзката на групата с музикалната индустрия.

С годините тази негова страст се засилва и той не крие, че композирането и свиренето го отегчават.

"Депеш мод" е една от най-успешните ню уейв банди в историята, с над 91 млн. продажби (около 56 млн. албума и 35 млн. сингли) и над 44 песни в британските класации.

През 2006 г. "Депеш мод" получиха награда в категорията "Най-добра група" на Европейските музикални награди на MTV.

През август т.г. групата обяви, че през 2008 г. отново влиза в студио, за да запише 12-ти студиен албум.

На 22 юни м.г. "Депеш Мод" направиха концерт на световно ниво пред повече от 35 000 души на софийския стадион "Локомотив". По броя на публиката спектакълът напомни на смазващото участие на "Металика" в Пловдив на 11 юни 1999 г., а по зрелищността си - на Питър Гейбриъл, 18 юни 2004 г., стадион "Академик".
lachistein
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 17:16:58 » Отговори с цитат върни се горе

аманенеджиии
мразя депешарите в червата Rolling Eyes
kallushar
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 19:10:04 » Отговори с цитат върни се горе

lachistein написа:

мразя депешарите в червата Rolling Eyes


мразиш ДПС?
да не си от "Атака"? Shocked
lachistein
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 19:17:42 » Отговори с цитат върни се горе

kallushar написа:
lachistein написа:

мразя депешарите в червата Rolling Eyes


мразиш ДПС?
да не си от "Атака"? Shocked


сегобиец
kallushar
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 19:33:16 » Отговори с цитат върни се горе

lachistein написа:
kallushar написа:
lachistein написа:

мразя депешарите в червата Rolling Eyes


мразиш ДПС?
да не си от "Атака"? Shocked


сегобиец


Ааа, разбрах. Искал си да кажеш, че мразиш хората, които слушат тази банда. Е, за да знаеш за по-натам - не им викат така. "Депешари" ще да е нещо друго, което все още си няма значение, но това в твоя случай не пречи. Wink

Иначе няма лошо да не харесваш "Депеш Мод". Вероятно си подлвластен на далеч по-изтънчени музикални разбирания и вкусове, оставащи засега в сянката на неизвестността, освен ако не се кандърдисаш да ни ги разкриеш.. Very Happy
lachistein
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 19:57:29 » Отговори с цитат върни се горе

kallushar написа:
lachistein написа:
kallushar написа:
lachistein написа:

мразя депешарите в червата Rolling Eyes


мразиш ДПС?
да не си от "Атака"? Shocked


сегобиец


Ааа, разбрах. Искал си да кажеш, че мразиш хората, които слушат тази банда. Е, за да знаеш за по-натам - не им викат така. "Депешари" ще да е нещо друго, което все още си няма значение, но това в твоя случай не пречи. Wink

Иначе няма лошо да не харесваш "Депеш Мод". Вероятно си подлвластен на далеч по-изтънчени музикални разбирания и вкусове, оставащи засега в сянката на неизвестността, освен ако не се кандърдисаш да ни ги разкриеш.. Very Happy


така им викат. нещо повече - аз така им викам.
kallushar
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 20:01:11 » Отговори с цитат върни се горе

lachistein написа:

така им викат. нещо повече - аз така им викам.


По селата може и така да им викат, не споря. Very Happy
lachistein
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 20:21:44 » Отговори с цитат върни се горе

kallushar написа:
lachistein написа:

така им викат. нещо повече - аз така им викам.


По селата може и така да им викат, не споря. Very Happy


ти си от същото село, така че недей много много да оригиналничиш Smile
"депешари" им се вика, к'лушарю, "депешари". от мен да го знаеш.
christopher111
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 06, 2007
Мнения: 69

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 20:27:46 » Отговори с цитат върни се горе

Когато ню уейва се вихреше у нас, ние си слушахме Уайт Снейк, Лед Цепелин, Рейнбоу, Пинк Флойд, Дайр Стрейтс, Фар Корпорейшън и пр. Как лети времето... Crying or Very sad
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kallushar
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 20:39:10 » Отговори с цитат върни се горе

christopher111 написа:
Когато ню уейва се вихреше у нас, ние си слушахме Уайт Снейк, Лед Цепелин, Рейнбоу, Пинк Флойд, Дайр Стрейтс, Фар Корпорейшън и пр. Как лети времето... Crying or Very sad


Страхотни банди! /само бих добавил от преди тях Юрая Хийп/
Аз също съм минал през тази школа, но "Депеш Мод" си остават една от най-любимите ми групи.
christopher111
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 06, 2007
Мнения: 69

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 20:47:55 » Отговори с цитат върни се горе

kallushar написа:
christopher111 написа:
Когато ню уейва се вихреше у нас, ние си слушахме Уайт Снейк, Лед Цепелин, Рейнбоу, Пинк Флойд, Дайр Стрейтс, Фар Корпорейшън и пр. Как лети времето... Crying or Very sad


Страхотни банди! /само бих добавил от преди тях Юрая Хийп/
Аз също съм минал през тази школа, но "Депеш Мод" си остават една от най-любимите ми групи.


И Депеша вървеше, новичък беше, излезе на мода у нас горе-долу с "Лейди ин Ред" на Крис Де Бърг, с Абсолют Бигинърс и т.н. За Юрая Хийп няма спор. Може да добавим и забравените Аксепт, Кис, Джудас Прийст, а защо не и дискарските хави, покрай които натискахме мадамите - Саманта Фокс, Сандра, Сиси Кеч, Лора Бранингън, Модърн Толкинг... Звуковата картина на един свят си замина заедно с него. А това бяха неща насъщни и, струваше ми се, несменяеми...
Простете за отклонението. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kallushar
Гост





МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 20:57:44 » Отговори с цитат върни се горе

christopher111 написа:
kallushar написа:
christopher111 написа:
Когато ню уейва се вихреше у нас, ние си слушахме Уайт Снейк, Лед Цепелин, Рейнбоу, Пинк Флойд, Дайр Стрейтс, Фар Корпорейшън и пр. Как лети времето... Crying or Very sad


Страхотни банди! /само бих добавил от преди тях Юрая Хийп/
Аз също съм минал през тази школа, но "Депеш Мод" си остават една от най-любимите ми групи.


И Депеша вървеше, новичък беше, излезе на мода у нас горе-долу с "Лейди ин Ред" на Крис Де Бърг, с Абсолют Бигинърс и т.н. За Юрая Хийп няма спор. Може да добавим и забравените Аксепт, Кис, Джудас Прийст, а защо не и дискарските хави, покрай които натискахме мадамите - Саманта Фокс, Сандра, Сиси Кеч, Лора Бранингън, Модърн Толкинг... Звуковата картина на един свят си замина заедно с него. А това бяха неща насъщни и, струваше ми се, несменяеми...
Простете за отклонението. Smile


Пропуснахме едни от най-великите. Вдъхновителите на "Металика" - "Пърпъл". Very Happy

Няма как да не се отклоним след гласовете на Рони Джеймс Дио и Джо Лин Търнър.

Сабат също. Wink
christopher111
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 06, 2007
Мнения: 69

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 21:02:46 » Отговори с цитат върни се горе

kallushar написа:


Пропуснахме едни от най-великите. Вдъхновителите на "Металика" - "Пърпъл". Very Happy

Няма как да не се отклоним след гласовете на Рони Джеймс Дио и Джо Лин Търнър.

Сабат също. Wink


За къде без Ингви Малмстийн и Алкатрас? Имаше и едни Лавър Бой, които минаха транзит и отшумяха. Но това за зелените кълнове на поетичната трева е като да цитираш Уитман, Траянов или Левчев. Те си знаят луповете и това е. Ако! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
christopher111
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 06, 2007
Мнения: 69

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 21:05:59 » Отговори с цитат върни се горе

http://www.vbox7.com/play:35561590
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
christopher111
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 06, 2007
Мнения: 69

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2007 21:11:29 » Отговори с цитат върни се горе

http://www.vbox7.com/play:862ff78d
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com