Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 763
ХуЛитери: 3
Всичко: 766

Онлайн сега:
:: lubara
:: LeoBedrosian
:: Albatros

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Премиера на Валентин Дишев (kap) на 12 май!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Veda
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 26, 2007
Мнения: 19

МнениеВъведено на: 11 Май 2007 17:17:50 » Отговори с цитат върни се горе

[quote="kap"]
ESEN написа:
Честито книга, КАП! Нека успехът съпътства и нея и теб!
Надявам се да си я намеря по книжарниците Wink
Smile Smile Smile


Ще (и ще дам нишан, естествено).

Ослушвам се за 'нишан'-чето (относно книжарниците) за да си потърся 'Кап' Smile И високосни усмивки за kap Razz !! (полага му се, струва ми се, очите му утре да заприличат на препълнени кани, а 'другите' проявления на многомерната авторова личност, ще го понесат Wink)
Успех и от мен Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ro6a
Гост





МнениеВъведено на: 11 Май 2007 18:14:12 » Отговори с цитат върни се горе

Цветовете на думите капят.
Събирай ги, кап.


Успех на книгата и хубав празник, Вальо!
kap
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2006
Мнения: 161
Място: Благоевград

МнениеВъведено на: 11 Май 2007 19:14:37 » Отговори с цитат върни се горе

Veda написа:


Ослушвам се за 'нишан'-чето (относно книжарниците) за да си потърся 'Кап' Smile И високосни усмивки за kap Razz !! (полага му се, струва ми се, очите му утре да заприличат на препълнени кани, а 'другите' проявления на многомерната авторова личност, ще го понесат Wink)
Успех и от мен Smile


Кани? Ама аз съм дядо! - а пък в приказката Червената шапчица пита (хм, точно за очите дали питаше?): "Бабо-оо, защо са ти толкова...?" Smile Wink
Благодаря ти - Smile Smile Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
kap
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2006
Мнения: 161
Място: Благоевград

МнениеВъведено на: 11 Май 2007 19:17:01 » Отговори с цитат върни се горе

ro6a написа:
Цветовете на думите капят.
Събирай ги, кап.


Успех на книгата и хубав празник, Вальо!


Обещавам! - Smile Smile Smile
Благодаря ти. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
butterfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 103

МнениеВъведено на: 11 Май 2007 19:25:10 » Отговори с цитат върни се горе

Честито, Вальо!!!
Наздраве и още много книги на бял свят!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
utro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 12, 2004
Мнения: 42
Място: зад хълма

МнениеВъведено на: 13 Май 2007 21:22:30 » Отговори с цитат върни се горе

ro6a написа:

Успех на книгата и хубав празник, Вальо!


КнижИцата, както нежно би я нарекъл Вальо, е наистина хубав подарък, който може да се чете по няколко пъти на ден - ей така, за слънце Smile Аз вече я изпрочетох тук на моите приятели , които ми завиждат, че я имам Twisted Evil Very Happy
А празникът беше поооооооовече от хубав, но другите още май не са поизтрезняли, та да разкажат по-добре от мен Smile

_________________
Вярвам в звънкия чан на сърцето
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
kap
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2006
Мнения: 161
Място: Благоевград

МнениеВъведено на: 13 Май 2007 21:31:37 » Отговори с цитат върни се горе

utro написа:
ro6a написа:

Успех на книгата и хубав празник, Вальо!


КнижИцата, както нежно би я нарекъл Вальо, е наистина хубав подарък, който може да се чете по няколко пъти на ден - ей така, за слънце Smile Аз вече я изпрочетох тук на моите приятели , които ми завиждат, че я имам Twisted Evil Very Happy
А празникът беше поооооооовече от хубав, но другите още май не са поизтрезняли, та да разкажат по-добре от мен Smile


Хайде сега - компромати! Smile
Тържествено декларирам, че въпреки възможността и приключването на представянето (и представленията) в ранните часове на днешния ден, при никого от присъствалите не беше констатирано изместване от обичайната му шеметност (при някои, разбира се, тази норма е по определение зашеметителна). Smile Smile Smile
Благодаря ви, приятели. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
ilen
Гост





МнениеВъведено на: 13 Май 2007 22:04:35 » Отговори с цитат върни се горе

kap написа:
utro написа:
ro6a написа:

Успех на книгата и хубав празник, Вальо!


КнижИцата, както нежно би я нарекъл Вальо, е наистина хубав подарък, който може да се чете по няколко пъти на ден - ей така, за слънце Smile Аз вече я изпрочетох тук на моите приятели , които ми завиждат, че я имам Twisted Evil Very Happy
А празникът беше поооооооовече от хубав, но другите още май не са поизтрезняли, та да разкажат по-добре от мен Smile


Хайде сега - компромати! Smile
Тържествено декларирам, че въпреки възможността и приключването на представянето (и представленията) в ранните часове на днешния ден, при никого от присъствалите не беше констатирано изместване от обичайната му шеметност (при някои, разбира се, тази норма е по определение зашеметителна). Smile Smile Smile
Благодаря ви, приятели. Smile


Моля, моля Smile))
Всичко е ОК при тези, които присъстваха Smile))
utro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 12, 2004
Мнения: 42
Място: зад хълма

МнениеВъведено на: 14 Май 2007 08:00:44 » Отговори с цитат върни се горе

ама аз го казах в смисъл на "дошли на себе си от шеметни впечатления" Very Happy

_________________
Вярвам в звънкия чан на сърцето
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
0805
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 13, 2006
Мнения: 305

МнениеВъведено на: 14 Май 2007 14:15:16 » E 79 :) Отговори с цитат върни се горе

Оправиха го най-после този път!
Не че раздрагасканите пътища могат да намалят любовта ми към пътуването, но когато се движиш по новоасфалтирана магистрала, когато Рила и Пирин примигват насреща ти от закачливото слънце, когато компанията в колата е от любими хора, а Елла и Луис те убеждават, че баща ти е богат, а майка ти – good looking, пътуването е наистина удоволствие.
Нахлухме в Благоевград в ранния следобед. Много красота има в този град, ей! Разпръснала се по улиците му една младост – разголена и красива, усмихва се от всяко кафене, целува се под цъфнали акации...и как да не разцъфне усмивката на човек, придружена от онова носталгично и топло „ееех”? Very Happy
Посрещна ни Вальо, събрахме се и с останалите, пристигнали в града специално за представянето на книгата му, седнахме на по кафенце (ееех, под акациите) и ето ти изненада – гости сме щели да бъдем в радио-предаването на Валентин. Ми...бяхме.
Добре че бяха Лора, Тереза, Роси, Свилен и Мария, та се отсрамихме. Аз лично се спекох като...не, не, няма да казвам като какво (дори и децата ми - типични тийнейджъри - се възмутиха от това сравнение). Embarassed
След предаването хукнахме към галерията, където беше и самата премиера. Не се наложи да чакаме дълго – заприиждаха хора цял час преди обявеното начало.
Няма да говоря за Валентин и неговата поезия – всеки може и трябва сам да я открие и запази (или отхвърли) за себе си. Няма, пък и едва ли ще успея, да цитирам хората, изказали възхищението си от стиховете му, не мога да възстановя точно великолепните тълкувания на заглавието „Кап”...
Но ще споделя топлината. Не тази слънчевата, която беше в изобилие; не тази, лъхащата от картините и духа на галерията. Топлината, която донесоха със себе си всички хора, дошли да видят и чуят. Топлината, която струеше от усмивките им, от търпението, с което чакаха своя ред, за да получат автограф от автора. Топлината, наречена обич.
За купона след това, за песните, за класическото унищожаване на солидни количества шкембе-чорба в ранни зори, за кафето в притихналата утрин, за обяда покрай реката...няма, пък и не искам да разказвам – съвсем егоистично си запазвам усещането, за да ми е дълго време осезаем споменът.
Благодаря на всички, с които бяхме заедно.
Огромно благодаря и на Вальо, разбира се. За всичкото.
А за следващата му премиера, давам най-тържествено обещание да организирам поне микробус.
За да не се пропускат такива случвания, които овкусяват дните, обогатяват усмивките и лично мен ме карат да кажа "Пълно ми е". Smile

Прегръщам ви. Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bogpan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2003
Мнения: 121
Място: София

МнениеВъведено на: 14 Май 2007 19:35:25 » Отговори с цитат върни се горе

Няма да влизам в проза, кое, как и защо. Нещата се случват.
Както добрата, добронамерената, чувствителната и дълбока поезия.
Както изключителното присъствие на В.Дишев.
Благодаря ти. Благодарим ти.

_________________
Всяко време си иска нещото
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 15 Май 2007 20:12:48 » Отговори с цитат върни се горе

Как не обичам нещо хубаво да се случва, а мен да ме няма там...
Честито, Вальо, ще наваксваме!!!

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com