Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 706
ХуЛитери: 3
Всичко: 709

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Georgina
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Всичко е футбол
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
43%
 43%  [ 10 ]
4
17%
 17%  [ 4 ]
3
4%
 4%  [ 1 ]
2
13%
 13%  [ 3 ]
1
21%
 21%  [ 5 ]
Всичко гласували : 23


Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 11 Мар 2007 18:35:44 » Конкурс: Всичко е футбол Отговори с цитат върни се горе

За миналата Нова Година поканихме на гости най-добрия приятел на мъжа ми и жена му. Много симпатично семейство. На мъжа ми му било омръзнало да сме все сами. Какво му липсва бе, като така му разнообразявам живота!? По миналата Нова година цяла вечер му разказвах, че съм платила тока, парното и даже водата, за да му олекне на душичката. А той какво? Скучно му било, та аз цяла вечер не млъкнах. Ма кой ти признава!
Та поканихме Жоро и Сия. Седнахме около празнично украсената маса и ха наздраве! Лошото е, че и двамата не пият, тоест не стават за компания. Абе за нищо не стават! Пуснахме музика и им казваме: „Хайде да потанцуваме,празник е!” „Ей сега” отвръщат и продължават: „И да ти кажа Стоичков какво каза...” „Стига бе, верно!?”Чакахме, чакахме и станахме.Танцуваме си двете, викаме си „Наздраве!”Те ти Сия ми вика: „Ей сега ще станат!” и започва да сваля ципа на полата си. Танцува с гръб към тях еротичен танц. Сваля полата и я мята на табуретката. „Гледат ли ме?’ „Не!” Взима си тя полата облича я и сядаме при тях. Те разчистили масата и с две кутии цигари и една запалка си обясняват как Марадона ли,Роналдо ли –изпуснах нишката,докато танцувахме-абе разиграват мач на масата.Сия ги пита: „Видяхте ли стриптиза ми?”А Жоро й отговаря: „Стига си говорила глупости!” Полудяхме. Цялата ни вечер отиваше на кино. И с противогази да бяхме пак нямаше да им направи впечатление. А ние глупачките, за да им се харесаме даже и прически си бяхме направили. И тогава ни дойде една идея. Отмъкнахме на децата топката ,аз взех една ролка тоалетна хартия, малко репетиция в антрето и влитаме двете в хола. Тя ми хвърля топката, аз на нея хартията и като се развихрихме...По едно време мъжете ни ръкопляскат. Нали и художествената гимнастика е спорт,та ни забелязаха. В полунощ се чукнахме с мъжете, ама само с чашки де и те продължиха...с футбола.
След празниците питам съседките как са изкарали. На едната мъжът й се напил,на другата заспал...скука. Аз им разказах ние със Сия какво сме правили. Сега жените от входа разучаваме ансамблово съчетание с ленти. Мислиме за другата Нова година да изненадаме мъжете си. Сия пък подготвя съчетание с бухалки, ако нашето не им хареса. Добре,че тренирам във входа художествена гимнастика иначе ще се чудя мъж ли съм,жена ли съм. На полувремето между тренировките съседките ме питат : „Гледа ли снощи Розалинда?” „Викам каква Розалинда? На единия телевизор мъжът ми гледа нашенски футбол , на другия децата-английски. Мога да ви кажа Арсенал на кое място са и как са свършили Тотнъм и Челси. Знам какво е засада, аут и други думи. Даже мислех да ставам рефер, но се отказах, защото разбрах, че всичките са обратни. Нали ги чувам как моите псуват по тях.
На Петрова мъжът й е пияница, на Иванова-коцкар, а моят простак исках да кажа просто футболен запалянко. Ама нали всичко е футбол. То добре, че има полувремена иначе нямаше да си имаме дечица ви казвам.
С нетърпение очаквам другата Нова година. Пак ще е на спортна тема-художествена гимнастика. Дано Петров не се напие, та да ни види ансамбловото. Това ще е задължителната програма. А ПОСЛЕ КАКВА ВОЛНА ПРОГРАМА СЪМ МУ ПРИГОТВИЛА НА МОЯ. ДАНО НЯМА ФУТБОЛ САМО!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Hemu
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2006
Мнения: 100
Място: Варна

МнениеВъведено на: 13 Мар 2007 23:43:19 » Отговори с цитат върни се горе

Мале, голям купон ще става ... искам и аз да участвам,
ще си донеса бухалките - точилки , имам ги две. Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 17 Мар 2007 21:33:27 » :-) Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Много добре разказано!
5
Very Happy

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Lisica
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 35
Място: Русе

МнениеВъведено на: 18 Мар 2007 15:04:58 » Ама че си готина!!! Отговори с цитат върни се горе

Напълни ми душата!!!!

Браво!!!!!!!

Умееш да разказваш!!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Mimi1001
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 10, 2007
Мнения: 13

МнениеВъведено на: 20 Мар 2007 04:50:30 » Отговори с цитат върни се горе

Браво, Браво! Супер е! А тоя, където ти е писал тия единици да вземе да си погледне произведението, да погледне и твоето, да ги сравни и ако пак изпита завист, да не взима мишката и да се учи да пише едно, а бързо на психолог, дикато не е станал за психиатър! Хайде по живо по здраво!

_________________
Някои хора носят пижами със Супермен. А Супермен носи пижама с Мими1001.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com