Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 454
ХуЛитери: 3
Всичко: 457

Онлайн сега:
:: rajsun
:: LeoBedrosian
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Премиера на Руслина на 20-ти март в София!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 15 Мар 2007 17:37:19 » Премиера на Руслина на 20-ти март в София! Отговори с цитат върни се горе

Обичам да споделям поезия. Особено когато ме е развълнувала дълбоко. И ми се струва егоистично да запазвам това вълнение само за себе си Smile
Например Руслина Александрова не веднъж е надничала в тъмните кътчета на душата ми, изричала е думите, които аз съм искала да кажа, а или не съм успявала, или съм се страхувала Smile Но изобщо не съжалявам, защото сега празникът ми става двоен, когато мога да си чета нейните стихове Very Happy
И затова...

Имам удоволствието да ви поканя на представянето на новата стихосбирка на Руслина Александрова "От олтара до разпятието", която след като мина през Русе и Букурещ, ще се покаже и на софийска сцена Smile Книгата е издание на Сдружение "Словото" и е изключително луксозна.

Заповядайте на 20-ти март (вторник) от 18:30 часа в галерия-книжарница "София прес" на ул. "Славянска" 29 да споделим поезия и емоции с една изключително интересна личност и да извървим заедно пътя "От олтара до разпятието".

Очакваме ви Smile

_________________
BlackCat

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: BlackCat на 18 Мар 2007 11:25:56 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
ruslina
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 18, 2003
Мнения: 77
Място: Русе

МнениеВъведено на: 16 Мар 2007 10:47:55 » Отговори с цитат върни се горе

Скъпи приятели,
дълъг беше пътят на тази книга. Голяма част от стиховете в нея се родиха тук, в Хулите - нашия оазис за творечско презареждане, за дебат, за стимул, за коректив. Знам, че без да живея в София, вече имам един пъстър букет от съмишленици, които с радост наричам "приятели"! И понеже "приятелите на нашите приятели са и наши приятели" -
ЗАПОВЯДАЙТЕ НА 20 МАРТ! ДОВЕДЕТЕ И СКЪПИТЕ НА СЪРЦЕТО СИ ХОРА, ДОВЕДЕТЕ НОВИТЕ ПРИЯТЕЛИ! ИСКАМ ДА ВИ ПРЕГЪРНА. ИСКАМ ДА ВИ РАЗКАЖА...ЗА ПЪТЯ - НА ЧАША ВИНО И СТИХОВЕ Very Happy Very Happy Very Happy

Чаком ви!

И...ВИ ОБИЧАМ! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
kamik
Модератор
Модератор


Записан(а): Feb 03, 2006
Мнения: 275
Място: Добрич - София

МнениеВъведено на: 16 Мар 2007 13:14:46 » Нямам търпение! Отговори с цитат върни се горе

И няма да се наложи с бой да ги водим - приятелите и приятелите на нашите приятели, защото добра поезия не се случва на път и през път. А пък за Пътя - сигурна съм - имаме какво да научим от теб!На добър час на книгата, слънчице!сега - задочни прегръдки, на 20 - на живо!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
dara33
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 23, 2004
Мнения: 363
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Мар 2007 13:15:54 » ххх Отговори с цитат върни се горе

Благодарим за поканата! Very Happy

_________________
Dara33
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
ruslina
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 18, 2003
Мнения: 77
Място: Русе

МнениеВъведено на: 17 Мар 2007 12:59:52 » Re: Нямам търпение! Отговори с цитат върни се горе

kamik написа:
И няма да се наложи с бой да ги водим - приятелите и приятелите на нашите приятели, защото добра поезия не се случва на път и през път. А пък за Пътя - сигурна съм - имаме какво да научим от теб!На добър час на книгата, слънчице!сега - задочни прегръдки, на 20 - на живо!

Пътят винаги е един безкраен взаимен урок, знаеш. Хубавото е, че и пиенето е споделено с приятели Wink
Чакам си живите прегръдки, Ками! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
rajsun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 1015

МнениеВъведено на: 18 Мар 2007 11:38:02 » ! Отговори с цитат върни се горе

Razz
Ще присъствам – макар и задочно!
При мен със стиховете на Руслина идва приятелство, усет за жива и томителна любов, тъга по миналата младост и - червено вино))))
Бъди, Руслина!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Мар 2007 00:48:29 » Отговори с цитат върни се горе

Аз присъствах на премиерата в Русе.
Мога само да кажа, че който иска да измине трънливия път "От олтара до разпятието", не би трябвало да пропусне това представяне.
Успех Руслина!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
estela41
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 28, 2004
Мнения: 142
Място: София

МнениеВъведено на: 19 Мар 2007 12:07:03 » !!! Отговори с цитат върни се горе

Утре е премиерата на Руслина!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Amphibia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 30, 2003
Мнения: 159

МнениеВъведено на: 19 Мар 2007 16:11:17 » Отговори с цитат върни се горе

Хвърлих бърз поглед на книгата, наистина е станала изключително добре! Поздравления за което!!! Smile
И съм убедена, че утре представянето ще е достойно!

Много успехи, Руслина, и до утре Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Den i nosht
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 03, 2005
Мнения: 8

МнениеВъведено на: 20 Мар 2007 15:12:11 » Успех! Отговори с цитат върни се горе

Успех!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Мар 2007 21:15:02 » Отговори с цитат върни се горе

На дОбър час, с нови вдъхновения и много късмет!

Laughing Smile Laughing

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com