Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 587
ХуЛитери: 6
Всичко: 593

Онлайн сега:
:: Marisiema
:: Heel
:: Albatros
:: Mitko19
:: pastirka
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Докато е началото на годината
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
k2
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 15, 2005
Мнения: 141

МнениеВъведено на: 05 Яну 2007 23:04:50 » Докато е началото на годината Отговори с цитат върни се горе

Искам предварително да честитя на всички настоящи и бъдещи Хулитери, които имат рожден ден през 2007 година!
Да сте живи и здрави, от пари да не се отървете и кибрита Ви винаги да хваща!
Хайде наздраве и хаирлия да е!

С настоящото се освобождавам от задължението да гледам в квадратчетата кой има рожден ден, и да му поднасям клишета преди закуска.

Моля да се считат всички хулитери за поздравени и с "Честита Нова Година" поне до 2222, когато ще има две високосни години една след друга!

Предварително "Гран мерси" и не се напъвайте да ми отговаряте, освен ако не е наложително да се изходите по въпроса.

Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
dzap
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 05, 2006
Мнения: 16

МнениеВъведено на: 05 Яну 2007 23:45:08 » ! Отговори с цитат върни се горе

Ех, приятелю... наложително е. Опитах се да устискам, но е наложително (докато е началото на годината) да си спомним, че арогантността е затрила повече таланти дори от Великата Октомврийска социалистическа революция.
Smile
Може пък и нещо да не съм разбрал?
Но пък съм сигурен, че днес 10 човека тук са честитили рождения ден на един невероятен талант, чийто години са по-малко от две трети от твоите... И са му казали, че го обичат заради това, което е - а за него съдят само по написаното.
...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
k2
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 15, 2005
Мнения: 141

МнениеВъведено на: 06 Яну 2007 10:32:35 » Отговори с цитат върни се горе

По-добре арогантност, отколкото изсмукани от пръстите думички...
Пък да не говорим, че не е арогантност, да не говорим, че ми е много все тая за талантите, както и за мнението на по-голямата част от 6 милиардното население по темата.
За мен рожденият ден на когото и да било - включително и моя - е едно голямо нищо. Също и измислените празници, като нова година, стара година, имени дни, дни на нещо си и прочие простотии. А не искам да ми се сърдят, когато не честитя на хората. Затова го направих накуп. Спестява време, нерви, мислене какво оригинално нещо да се каже, след като всичко е казано.
Изобщо не съм видял на кой е рождения ден, за който ме обвиняваш, че не знам си какво си. И каквито и да са годините на въпросния, какъвто и да е таланта му - на кой му пука, Дзап? Всички сме от ден до пладне, толкоз.
Хайде, че се разписах рано рано, а имам да се правя на електрожрнист.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
marmalad
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2006
Мнения: 79

МнениеВъведено на: 07 Яну 2007 18:50:55 » Отговори с цитат върни се горе

Да използвам и аз темата, и да честитя от тук на всички рожденици, именници и лауреати на конкурси, така ще е сигурно, че пропуснати от мен няма да има!))) Cool
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Ray
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 407
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Яну 2007 10:02:51 » Отговори с цитат върни се горе

k2 написа:
По-добре арогантност, отколкото изсмукани от пръстите думички...
Пък да не говорим, че не е арогантност, да не говорим, че ми е много все тая за талантите, както и за мнението на по-голямата част от 6 милиардното население по темата.
За мен рожденият ден на когото и да било - включително и моя - е едно голямо нищо. Също и измислените празници, като нова година, стара година, имени дни, дни на нещо си и прочие простотии. А не искам да ми се сърдят, когато не честитя на хората. Затова го направих накуп. Спестява време, нерви, мислене какво оригинално нещо да се каже, след като всичко е казано.
Изобщо не съм видял на кой е рождения ден, за който ме обвиняваш, че не знам си какво си. И каквито и да са годините на въпросния, какъвто и да е таланта му - на кой му пука, Дзап? Всички сме от ден до пладне, толкоз.
Хайде, че се разписах рано рано, а имам да се правя на електрожрнист.


Френд,

"изсмуканите думички" са проява на уважение към човека, а въпросната арогантност върви с личното ти усещане за празници като нова година, рождени и имени дни и прочие. След като за теб са нищо, не виждам защо не запазиш мълчание по въпроса и оставиш другите, които имат нещо да кажат, па макар и "изсмукано от пръстите" да си го кажат. А другите, които искат да го чуят, да го чуят.
По-добре би било да кажеш, че ти не искаш поздравления за рождения си ден. И тогава няма как да не се съобразим с желанието ти. И да го уважим! Razz Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
casablanka
Гост





МнениеВъведено на: 08 Яну 2007 10:38:10 » Re: Докато е началото на годината Отговори с цитат върни се горе

k2 написа:
Искам предварително да честитя на всички настоящи и бъдещи Хулитери, които имат рожден ден през 2007 година!
Да сте живи и здрави, от пари да не се отървете и кибрита Ви винаги да хваща!
Хайде наздраве и хаирлия да е!

С настоящото се освобождавам от задължението да гледам в квадратчетата кой има рожден ден, и да му поднасям клишета преди закуска.

Моля да се считат всички хулитери за поздравени и с "Честита Нова Година" поне до 2222, когато ще има две високосни години една след друга!

Предварително "Гран мерси" и не се напъвайте да ми отговаряте, освен ако не е наложително да се изходите по въпроса.

Smile


Защо смяташ, че ще бъдеш забелязан в тези си пропуски, или имаш оплаквания?
k2
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 15, 2005
Мнения: 141

МнениеВъведено на: 11 Яну 2007 21:48:57 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаема Казабланка,
Защо смяташ, че няма?
И освен това защо смяташ, че аз смятам, че е логично да сметнеш за необходимо да смяташ каквото и да било вместо мен?
И защо, най-после, смяташ, че ми пука ти какво си сметнала за важно?
Смятам, че сметките са уредени, или си още по-пресметлива?
Влизам тук да чета, да си пиша и да си бъбря. А всеки ден някой има рожден ден. Ако го видя на живо ще го поздравя. Ако му имам телефона - също. Но тук - не ми се струва необходимо. Ще ми дадеш ли телефонния си номер, както и датата на рождения си ден, та да си го изплескам с блажна боя на стената в хола и КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО да не забравя да ти звънна, да ти пратя цветя и да ти наговоря една камара мили думи?
Ех, колко ще е хубаво, Казабланка, колко ще е хубаво! Ще пърхат пеперудени мехурчета щастие и ще избледнее изгрева до нежно-розова сапунка...
Ех, мила моя Казабланка, колко ми липсваш напоследък...
Всъщност познаваме ли се и за какво говорехме, преди да изразходиш интелектуалната си мощ по темата?
Smile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Яну 2007 10:18:25 » ЧРД на всички! Отговори с цитат върни се горе

И аз ще се възползвам от чудесната идея на к2 - да поздравя предварително всички хулитери, които имат рожден ден през 2007 година! А на хулитерките освен това поднасям - с по две виртуални целувки - и по едно виртуално цвете!

Само че аз искам да имам възможността и с радост ще се ползвам от нея - на онези, с които сме си по-близки поради отзивите или и лично се познаваме, да честитя и на самия рожден ден!

Според мен форумите "Честит рожден ден..." с нищо не ни пречат и не ни затрудняват. Много ми е приятно дори - тъй като почти не се познаваме - да науча за някого на кой ден е роден; а понякога се разбира и на колко години е; а особено е приятно, когато и той сам по този повод ни изненада и с някое свое стихотворение-размисъл или равносметка.

Още по-приятно ми е да чета искрените и доброжелателни поздравления и пожелания, от които всеки може да избере някое и за себе си.

Да не говорим пък за красивите поздравителни картички - наслада за очите, - с които най-често Феичка и Усмивчица поздравяват!

За мен поздравите и честитките за рождените дни на хулитерите са израз и на едно одобрение, поощрение и пожелание - да се раждат повече поети в България!

Но разбира се, те с нищо и никого не задължават. Въпрос на възгледи. Ясно се вижда кой форум за какво е и който не иска, просто не го отваря..
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Яну 2007 18:06:19 » Ама че тема отворихте! Отговори с цитат върни се горе

Дълго време, а и сега не съм сигурна дали ще успея да се включа във форума, но бях лишена от възможността да изказвам мнения и ако беша наложително да ви пусна съобщение или покана търсех ретранслатор, някой, когото познавам. Та скъпи приятелю, К 2 имаш своето си право да направиш каквото искаш и както ти харесва. И никой не би се впрегнал на целокупният ти поздрав, ако не бе това изсмукване от пръстите. Аз лично ако имам възможност бих поздравила рожденника, ако го познаам разбира се и с удоволствие чета посланията за моите празници. За мен дори и протоколното отношение е движение на добронамерена енергия, която стига да този, за когото е предназначена. А понякога е протоколна защото всеки от нас е изпадал в творчески или словестен запек и не винаги можеш да съчиниш нещо свежо и оригинално. Така че нека всеки прави каквото му иде от вътре!. Нека бъдем естествени! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com