Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: StudioSD
Днес: 0
Вчера: 1
Общо: 14144

Онлайн са:
Анонимни: 578
ХуЛитери: 1
Всичко: 579

Онлайн сега:
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - "ДУМИ В МРЕЖAТA" - Представянето!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
azz
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2005
Мнения: 77
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 22 Дек 2005 23:54:18 » Re: :))))) Отговори с цитат върни се горе

Ufff написа:
В рубриката ИЗДИРВА СЕ!
Моля някой от снимачите да ми изпрати снимка на 4i4o в ролята на Пипи Дългото чорапче. Срещу това обещавам да почерпя и да не я разпространявам в нета дори под заплаха от смъртно наказание! Заклех се!

Ами азз снимка на Чичо нямам Sad ... имам само на Леля Razz
Ама ще си търся обещаното като дадено Very Happy

Image
и пак
Image
Леля Very Happy
Image
и последно:
Image

Айде за сега толкоз, малко са черно - бели, ама от камера и на тъмно и на това се вика аш колсун!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 23 Дек 2005 00:13:17 » :))))) Отговори с цитат върни се горе

Специални благодарности!
В личната ми топ-класация тия снимки са номер 1. Номинирам ги за The Best за годината! Че и за следващата!

Ще черпя, само почакай да видиш!
Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 23 Дек 2005 11:49:33 » Отговори с цитат върни се горе

Приятели, аз само не разбрах, защо тези снимки са черно-бели. Сигурно леля иска да е в нелегалност... знам ли и аз..Smile Както и да е, по-важното е, че на леля тези плитки наистина много й отиват... Обичам ви всики и съм благодарна за всичко на всички.
приемете моите почитания и поклон пред заразителния ви ентусиазъм и вярата, че ще се справим.
ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ!!!
Очаквайте продължение - един обединен сборник с поезия и проза на автори от източна България. Маркони, Уфф-че, Изабелка, ръкавицата вече е хвърлена от вас, а на нас какво ни остава? Ами да действаме!
хайде мислете кое как. Що се отнася до мен, помислила съм вече за външния вид на книгата, тиража, съдържанието, всичко. Къде пролет, когато ни цъфнат налъмите, ще се порадваме и на втората си рожба... А за коледа и нова година си и ви пожелавам, до година-две да станем многодетни майки, с много книжни бебета... За да ни има и да оставим светла диря след себе си.
някои могат да си въобразят, че се вземаме твърде насериозно, но така трябва да бъде.
А сега, грабвайте шейните и мислете стихове... Скоро ще обявим следващ конкурс, само почакайте и ще видите... За третата книга, написана от автори, живееще в чужбина, но не забравили България, въобще няма да ви говоря...Smile)))))))))))))
Целувам ви!
Ваша вярна патиланка: Десита Енева

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 23 Дек 2005 17:29:18 » Деси, Отговори с цитат върни се горе

desiteneva написа:
Приятели, аз само не разбрах, защо тези снимки са черно-бели. Сигурно леля иска да е в нелегалност... знам ли и аз..Smile Както и да е, по-важното е, че на леля тези плитки наистина много й отиват... Обичам ви всики и съм благодарна за всичко на всички.
приемете моите почитания и поклон пред заразителния ви ентусиазъм и вярата, че ще се справим.
ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ!!!
Очаквайте продължение - един обединен сборник с поезия и проза на автори от източна България. Маркони, Уфф-че, Изабелка, ръкавицата вече е хвърлена от вас, а на нас какво ни остава? Ами да действаме!
хайде мислете кое как. Що се отнася до мен, помислила съм вече за външния вид на книгата, тиража, съдържанието, всичко. Къде пролет, когато ни цъфнат налъмите, ще се порадваме и на втората си рожба... А за коледа и нова година си и ви пожелавам, до година-две да станем многодетни майки, с много книжни бебета... За да ни има и да оставим светла диря след себе си.
някои могат да си въобразят, че се вземаме твърде насериозно, но така трябва да бъде.
А сега, грабвайте шейните и мислете стихове... Скоро ще обявим следващ конкурс, само почакайте и ще видите... За третата книга, написана от автори, живееще в чужбина, но не забравили България, въобще няма да ви говоря...Smile)))))))))))))
Целувам ви!
Ваша вярна патиланка: Десита Енева




Деси, вярваме ти за каквото и да става въпрос! Вече знаем , че с теб може да се отиде и на плаване из Бермудския триъгълник и на гмуркане в Марианската падина и в някой "Лох-Нес" на гости в подмола на чудовището. Защото връщането е осигурено. А за сериозното-точно това е хубавото, че всъщност не се вземате насериозно- не се напъвате, не крещите, не се натрапвате, не газите през трупове. Под "несериозно" тук разбирам на човек да му идва отвътре, леко и естествено като дишането!
Сполука в патилата, Патиланке!(Не питай старо, а патило!)
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
azz
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2005
Мнения: 77
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 23 Дек 2005 22:57:57 » Отговори с цитат върни се горе

Ами аз една малко добавка- първо на Деси- ами черно- бели са снимките, щото някой е натиснал нещо на камерата и тя по подразбиране, кой знае защо ги е ударила черно- бели. Аман от умни машини. Ужас!!! Не можеш да ги сбориш. Правят си квото си искат.
Днес една видео програма ми изпи мозъка (тя ми го пие от една седмица, де) обаче аз накрая се заинатих яко и казах- ти мене или аз тебе и след огромни борби с компютъра (ривах, хвърлях, сополивих са) имаме ДИСК!!! ВИДЕО ДИСК на представянето. А сега кажете не сме ли върха!!! Razz Ми върха сме си Very Happy Някакви рс-та ше ни се опират. Айде бе Twisted Evil
Та исках да кажа- ако някой иска- да свирка. (формата е един такъв странен- аз не че разбирам, де, ама е dat. Но го четат някои програми. Ако някой може да да даде акъл дали е възможно да е по- перфектно- също да свирка Very Happy )
Та така. Хайде весели празници! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
4i40
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2004
Мнения: 68

МнениеВъведено на: 24 Дек 2005 03:53:58 » Отговори с цитат върни се горе

Държа в ръцете си тази книжка - "Думи в мрежата" и ето какви думи улавям в мрежата на мислите си:
С любов е направено това нещо. С много обич. Рядко срещано чувство в днешното време. Хората се делят, мразят се... а тези се събрали в едно, в обща книга. В Бургас - три писателски дружества, кое от кое по-лични, а тук - 16 души в една книга. Различни са. Едни - на границата на пубертета, други - в третата възраст. Събрала ги е някаква краста. Pruritus literaturica (литературен сърбеж).
Представям си как всеки от тях е разлиствал стари и нови бележници, за да извади най-доброто, най-ценната си мисъл, проза, стих и да се включи в ОБЩАТА КНИГА!
К2 е прав. Фонът под стиховете е силен, мастилото е със същия цвят и се чете трудно. А нима всички хубави неща на света стават лесно? Лесно ли е да уловиш думи в мрежа? Радостта от трудното не е ли по-ценна от подареното?
Дай Боже във всеки град да има по една Деси Тенева. Да се издават книги с поезия, пълни с обич и полиграфически грешки.
Дали има поезия в книгата?
Ето една случайност - събрани по няколко думи от всеки автор.

Морето се е изкачило до стаята ми,
но в стаята ми има само едно легло.
Поисках да се отрека
от пясъчните дюни и морето.
Превръщам се във звяр
и във тъга,
във силуетите на твоите
словесни пируети.
След дългото отсъствие
се връщам в изстиналата малка стая.
В неделя всеки си е у дома.
Човекът е бездънна яма.
Край мъртвият Адамов плаж
танцува слънцето до самозабрава.
Светът е доживотно изкушение
върху възглавници от грешки.
Пробуждахме се като ангели
забравили за всеки грях.
С това усещане за никъде,
за прашни улици, за прашен храм
отдавна скрих крилата си...
Събирам счупени жени.

Има ли поезия в книгата? А?

... За представянето... вече други го разказаха. Мога само да подскажа заглавия за жълтата преса: "Младоженка прекарва 3 часа по нощница и боса в еротично шоу на сцена" , "Литературна критичка в лудница - пребита и с усмирителна риза" , "Извънземни от Варна и Добрич кацнаха в Бургас", "Нов голям успех на пластичната хирургия. ВРЕМЕННА смяна на пола (или как от "чичо" да станете "леля")", "Масови гърчове в дискотека" и пр.

През тази вечер се случи и нещо много хубаво и важно. Срещнаха се бургаските ХуЛитери с бургаските бардове. Едните свириха и пяха, другите слушаха ( не много внимателно). Естествен център на събитието беше един ДИВ КОЗЕЛ.

Ето това се случи в Бургас. Има и много снимки.

Весели празници на всички приятели и неприятели!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
abc
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 14, 2004
Мнения: 86

МнениеВъведено на: 25 Дек 2005 15:34:18 » Честита Коледа, Бургас! Отговори с цитат върни се горе

Ехооооо, може ли и аз да кажа нещо?
Четох с интерес отзивите за "Думи в мрежата" и спомените преминават, като късометражния филм на Десичка, пред очите ми. На сцената едва ли се забеляза, но сълзи от щастие плуваха в тях. Още повече, че за мен целия сценарий беше изненада, защото пристигнах в Бургас точно за представянето и нямах никаква представа какво ще се случи тогава. Но едно мога да кажа със сигурност - беше върхът! След тази тежка борба в преследване сбъдването на една обща мечта, най накрая тя се превърна в реалност! И няма да се изморя да повтарям, че нашата главна мечтателка, ораторка и рицарка (3 в 1 - неочаквано добра комбинация Razz) беше любимата ни Деси Тенева!
Само една информация искам да оборя - онова, че спящата ни мечтателка е вървяла с химикал и щедро раздавала автографи, хич не е така - Десичка упорито изгонваше всеки, който се опита да се доближи до нея за автограф, в това число и мен самата Wink Но филмът не е документален, така че се допускат някои и други преработки на информацията Razz

Така че дерзайте Хора и Хорки (както се изразява един неидентифициран литератирен обект - НЛО, за който се знае само, че има два излишни зъба в устата си ), смейте се и не спирайте да мечтаете, защото, както ви доказахме, мечтите се сбъдват! Само ви трябва една Лудетина като нашата Деска, една Щуретина - Диляна; доктор Ох Боли от психиатрията за гарнитура, много настроение за мезе, една поличка с воланчета за украса. И накрая, но не по важност, една лудница наблизо за всеки случай, ако случайно фалшивият психо-здрав доктор биде заменен от истински, понеже купонът е протекъл ЛУДОООООО и на комшиите им се е сторило, че ненормалните са избягали от подходящото за тях ненормално заведение с прекрасни жълти стени. Така, както протече купонът за "Думи в мрежата".
Всички сме луди! И нека продължава да бъде така. А новоизлюпената Леля, нека си намери друга работа, защото жълтите книжки вече се свършиха и в психодипсансера няма място и за нас! Но в крайно наложителен случай може да се намери и едно за нея/ него (леля, 4и40, 4:40 - още едно 3 в 1, брееееей), че май има нужда.
Празнични усмивки и Коледно настроение от абц-то и морето за всички!
Обичам ви!

_________________
ВИКОМТО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 25 Дек 2005 16:41:09 » Отговори с цитат върни се горе

Това с 4:40 си беше направо за виц Линичка...
Отваряйки книгата на страницата с автографа на чичо, една мадама извика: "Брей, 4:40, че кога станало толкова късно..." и си погледна часовника, който показваше 22 часа. Е, и такива работи става т в Бургас. 3 в 1 както казва Линка и както твърди Бина Калс (Казабланка) на сцената по мой адрес:
"Вчера ми вика - Бина, голям късмет, купих си ръкохватка за фурната 3 в 1 - Дядо Коледа, Снежанка и джуджетата...ужас"
И какви други изцепки имаше само.

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Гост






МнениеВъведено на: 04 Фев 2006 20:00:21 » Отговори с цитат върни се горе

И на мен много ми хареса между другото. Всички бяхте супер! Чувствах се като буре с барут от вълнение и даже за малко да избухна Razz Но викам си - айде, дръж се още, то толкова хубаво, че не можеш да му се наситиш Very Happy Това ще остане един прекрасен спомен, а и всичките ми приятели много харесаха книйката. Е, наистина малко забелейки по четливостта, но вайното е съдърйанието Wink Който я е прочел знае за какво става думаSmile Благодаря на всички, които бяха там! Бяхте супер!
AGRESIVE
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 12, 2004
Мнения: 4
Място: Санднес, Норвегия

МнениеВъведено на: 04 Фев 2006 20:07:07 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
И на мен много ми хареса между другото. Всички бяхте супер! Чувствах се като буре с барут от вълнение и даже за малко да избухна icon_razz.gif Но викам си - айде, дръж се още, то толкова хубаво, че не можеш да му се наситиш icon_biggrin.gif Това ще остане един прекрасен спомен, а и всичките ми приятели много харесаха книйката. Е, наистина малко забелейки по четливостта, но вайното е съдърйанието icon_wink.gif Който я е прочел знае за какво става думаicon_smile.gif Благодаря на всички, които бяха там! Бяхте супер!

Това го писах аз, но понеже съм малко разсеяна заради изпитите, а и ме държи от представянето не съм обърнала внимание, че не съм онлайнSmile

_________________
AGRESIVE
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 08 Фев 2006 08:25:54 » Отговори с цитат върни се горе

Ето едно местенце, откъдето можете да се сдобиете със сборника Думи в мрежата! Не пропускайте! Smile

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com