Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Santoyago
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14238

Онлайн са:
Анонимни: 1203
ХуЛитери: 8
Всичко: 1211

Онлайн сега:
:: Zaspal_Misir
:: VPetkova
:: lubara
:: LeoBedrosian
:: Santoyago
:: anonimnik
:: Mitko19
:: BoboDux

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Юни 2026 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - И тя си тръгна ...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 3002
Място: Варна

МнениеВъведено на: 05 Дек 2025 18:59:01 » И тя си тръгна ... Отговори с цитат върни се горе

Двубой

И нежните,
и гневните
неизказани думи
гнездят дълбоко
в душата ми…

Бог
и Дявол
воюват в сърцето ми.

Любов и гняв
гонят съня,
изпепеляват трепети,
надежди
и загуби…

Въздух не ми достига,
но ще събера в сетен вик
жаждата си за истина,
любов
и красота!...

Напук на Дявола!
И с благослов от Бог!

Ружа Велчева

Всеки води своите битки. Ние не знаем за отвъдното. Понякога си мисля, че е награда и избавление. Знам, че Че Гевара беше несломима, когато ставаше въпрос за истината. Болежките я сломиха, бяха повече от колкото имаше сили да носи. Дори операциите на очите не успяха да върнат зрението ѝ и това понасяше много тежко...
Светло небе Че!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1597
Място: България

МнениеВъведено на: 06 Дек 2025 08:35:55 » Отговори с цитат върни се горе

Много съжалявам да прочета. Да е на светло и топло добрата душа! Бог да я прости!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1382
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 08 Дек 2025 20:05:02 » Отговори с цитат върни се горе

Sad

Бог да я прости!

https://www.novinite.bg/articles/277099/Pochina-poetesata-Ruja-Velcheva

https://blitz.bg/regioni/skrabna-vest-napusna-ni-nasha-izvestna-poetesa_news1122383.html
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com