Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
ХуЛитери:
Нов: DYDOGROZ
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14128

Онлайн са:
Анонимни: 429
ХуЛитери: 0
Всичко: 429

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Февруари 2024 »»

П В С Ч П С Н
      1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829     

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator

С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Изневярата
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Bisera
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Aug 02, 2011
Място: Veliko Tarnovo

МнениеВъведено на: 16 Яну 2024 19:16:46 » Изневярата Отговори с цитат върни се горе

Вече съм сигурна, че съпругът ми си има любовница. Напоследък изглежда един такъв весел, весел. Все си свирука и само търси повод да се разсмее. Изчезна голямата бръчка между веждите му и кожата на бузите му се опъна. Качи някой и друг килограм, въпреки че стриктно спазва диетата, наложена от мен заради високото кръвно и холестерола. Кротичко си яде малките порции овесени ядки и салати и не мърмори като по-рано. Дори един път не помоли да му „отпусна” една биричка. Понякога говори по телефона, а като вляза в стаята сконфузен казва: „До скоро, мамо!”. През вечер закъснява. И то цели два часа. Започна всяка неделя след обяд уж ходи да види майка си. Тя живее на другия край на града. Ох, като прехвърлят 50-те очите на мъжа са все в по-младите жени. „Перва ги хормона и започват да правят глупости като хлапаци!” – казваше едно време майка ми, когато баща ми ни остави заради секретарката си. Ей, комшията залюбил една студентка и се разведоха. Пет-шест колежки също останаха без мъжете си заради някакви млади дългокраки глупачки. Никога не съм допускала, че и моя Кольо ще постъпи така. Запознахме се на един рожден ден в студентските общежития. Той не беше красавец, но беше такъв добряк. И аз влюбих в него и положих максимални усилия да го оженя за себе си. Ако останеше на него до сега щеше да е ерген. Добре си живеем. Две деца отгледахме. Сега са студенти в столицата. Какво ми дойде до главата! Някоя млада служителка в банката ще да го „излъгала”. Нали е директор. Заплата голяма. Връзки. Не-е, няма да дам мъжа си на друга. Как ще живея без него? Той е половината от моята личност. Обичам го повече отколкото на младини.
Няма друг начин освен да го проследя колкото и противно да е. Винаги съм искала да знам истината за всичко, което ме засяга, колкото и неприятна да е тя. Излизам по-рано от работа. Вземам колата на приятелката си и заемам позиция близо до сивата банкова сграда. Не чакам много. Ето го. Излиза един от първите. И бърза, бърза. Качи се в колата и вместо към дома ни поема в обратна посока. Да-а! При жена отива. Коя ли тя? Да ли я познавам? Навярно е млада. Карам колата, а от очите ми една след друга се търкалят едрите сълзи на отчаянието. Я, спря пред бащината си къща! Сигурно тук се срещат с оная, другата. Хитро. А майка му играе ролята на сводница. Ще дам да се разбере на тази дърта склеротичка. Какво й се сърдя на жената. Майка е. Нали и аз приемам синовете ми да си водят гаджетата през ваканциите. Добре, че не заключват вратите. Изчаквам малко и се промъквам тихичко, за да го заваря на местопрестъплението. Срам, голям срам и за мен и за него и за момчетата! В хола са. На големия диван са. Боже, Боже, какво ли ще заваря? И отворям рязко вратата.
Тежката дъбова маса, заслана с бяла ленена покривка, е отрупана с храна. Моят Кольо тъкмо поднася към устните си голямо парче свинска пържола, а майка му разрязва домашната торта с шоколадова глазура и розички от краве масло
.
Бисера Дживодерова
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Dec 06, 2005
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Яну 2024 00:48:42 » Отговори с цитат върни се горе

Ееее Rolling Eyes Любовница да беше, ама то това на нищо не прилича!Изневяра си е отвсякъде! Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Dec 13, 2003
Място: Варна

МнениеВъведено на: 17 Яну 2024 18:17:54 » Сменяй подхода! Отговори с цитат върни се горе

Никакви овесени ядки и тям подобни! Нали казват, че любовта на мъжа минава през стомаха...Присети ме за една история...

IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Jan 06, 2014
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Яну 2024 21:54:19 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Диета ли е, не ми я хвали!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Dec 13, 2003
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Яну 2024 21:59:02 » Права си! Отговори с цитат върни се горе

Веднъж се живее! Отпусни му малко края... Laughing

pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Sep 02, 2007

МнениеВъведено на: 11 Фев 2024 08:44:58 » Отговори с цитат върни се горе

Много хубаво разказано, прочетох с удоволствие!
То тъй, като ни останат само мъжете, а децата се запилеят по своите си пътища, какво друго ни остава, освен да си ги обичаме и да си ги пазим, разбира се!
Успех в конкурсната надпревара ти желая, Бисера!🥰
Krasi_Yankova-Zvezdokril
ХуЛитер
ХуЛитер

Записан(а): Sep 12, 2012
Място: където най малко ме очакват

МнениеВъведено на: 20 Фев 2024 17:28:30 » Отговори с цитат върни се горе

Wink
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата