Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 654
ХуЛитери: 7
Всичко: 661

Онлайн сега:
:: LATINKA-ZLATNA
:: diogen
:: kameja
:: Marisiema
:: pavlinag
:: pastirka
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Картофената палма
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
33%
 33%  [ 2 ]
4
33%
 33%  [ 2 ]
3
16%
 16%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
16%
 16%  [ 1 ]
Всичко гласували : 6


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 24 Фев 2017 23:59:35 » Картофената палма Отговори с цитат върни се горе

Вчера се развихрих по градината, а вечерта, едва влязъл вкъщи, отпуснах уморена снага на дивана.
- Жена, я сипни малко ракийка, че да ми върне силиците!
Ех, преди години бях по-държелив, но пък ракийката не ми се услаждаше толкова като сега. Да се чуди човек, кое е за предпочитане…
Жена ми е оправна, нареди масата, както си знае.
-Ха, наздраве! Бре, тая пущина от ден на ден става все по-добра!
Отпих с удоволствие, но едва преглътнал, едновременно с ракиения вкус, усетих, че се промъква в носа ми и нещо неприятно. Неприятно ли! Отвратително!...
- Бе, какво ми смърди в тая стая? – попитах. – Ти нищо ли не усещаш!
- Прав си, има нещо… - подуши с нос и тя.
Направих една-две обиколки на стаята, като се опитвах да имитирам най-съвестно качественото ловджийско куче на един приятел - ловец. Накрая стигнах до заключението, че миризмата на мърша се увеличава, когато наближа работещия климатик. Огледах го подозрително. От него ще да е! Чувал съм, че понякога правели такива номера! А когато и жена ми потвърди, минала по същото трасе, никой не можеше вече да ме разубеди, че знам на какъв адрес да изпратя ругатните си – производители, вносители, дестрибутори...
Изключих го, проветрихме - смръднята се поуталожи. Седнахме отново на масата, но вече не ми се услаждаше…
След вечеря стръвно се нахвърлих на форумите в нета, където се разискваше тази тема. Да си призная, стана ми приятно, че не съм единствения, на когото климатикът се е разсмърдял, но това не можеше да реши проблема. Едни третирали със спрей, други разглобявали и плакнели… Накрая жена ми предложи да се обърнем към сервиза. Все пак професионалисти са хората…
На другия ден се оказах първият посетител там. Изслушаха оплакванията ми и веднага отсякоха:
- За почистване е. Дайте си адреса и ни очаквайте.
Денят премина в очакване, а по някое време жена ми започна да почиства саксиите със цветя, които изпълваха стаята, поради студа навън.
- Ела, ела да видиш как цъфна за първи път картофената палма! От няколко дни се опитва, но едва снощи се разтвори. Боже, каква красота!
Огледах и аз с любопитство огромния кафяво-червеникав цвят, дори надникнах в дъното на фунийката, където се виждаше златист цветен прашец. О, Боже! Снощната мърша сякаш се беше събрала цялата там! Отдръпнах се и помолих жена ми да погледне и помирише. Тя доверчиво се наведе и вдъхна, а в следващия миг стисна носа си и направи крачка назад.
- Това е същата миризма! – потвърди това, което вече знаех.
Изхвърлих палмата навън. После влязох отново в нета, но този път наредих на чичко Гугъл да ми намери всичко за „картофена палма”. Смърдяла… Непоносимо! Въпреки красотата си!
Някой на входа звънеше. Надникнах. От сервиза за климатици бяха. Извадих от онази…, страхотната ракия. Трябваше да почерпя.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 10 Мар 2017 07:29:41 » за ароматните неща Отговори с цитат върни се горе

Разхилих се рано сабахлем! Естетиката е сложно нещо...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 10 Мар 2017 17:19:20 » Сериозно! Отговори с цитат върни се горе

Добре, че е този конкурс, като нищо можех да се мина с такова растение...Ужас! Сполай ти! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com