Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 474
ХуЛитери: 2
Всичко: 476

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Когато розите цъфнаха
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
66%
 66%  [ 6 ]
4
22%
 22%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
11%
 11%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 9


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 13 Фев 2017 11:58:45 » Когато розите цъфнаха Отговори с цитат върни се горе

Значи...В живота има много комични ситуации, но повечето са такива само от дистанция на времето и това, което този комик- Живота може да измисли, определено надминава нашите идеи и възможности.
Като повечето хора и аз обитавам виртуала , без да имам блестящи компютърни умения, но справям се някак, дет` се вика. Бръмча си в две- три сайтчета , в които общувам с интелигентни и качествени хора, гледкам и чета хубави неща, а когато и каквото мога , и аз " поствам"... С много от тези хора общувам и реално..Та, в един от тези сайтове, където си споделяме разни неща, се отразяват и рождените ни дни. И винаги се поздравяваме..пожелаваме си неща, които на себе си пожелаваме, искрено. И е толкова хубаво! Цял ден може да се суетиш около празника си у дома, да чакаш и посрещаш гости, но ..току погледнеш и ееей и този ме е поздравил.. и онзи .. Радост голяма! А след изпращането на гостите, или най- късно на другия ден, сядаш и отговаряш благодарно. На всеки поотделно.. " Благодаря от сърце!...Дано! благодаря ти! И на теб!... Наздраве!.." , цунки, муцунки, музикални клипчета, цветенца и всичко както си трябва.
Та, в този ден, рожден ден има една много любима и скъпа приятелка- Розита. Е, разбира се, че ще я поздравя! Пиша си от сърце вдъхновеното пожелание, но няма как, трябва и няккаво цветенце да сложа. Имам си любим сайт със снимки с цветенца, сърчица, котенца, кученца и какво ли не.. И не е трудно- просто си копирам линка на изображението, поставям под пожелателното си слово и ..воала! каквито щеш цветенца и хубости. А за Рози трябва нещо красиво като нея...Рози, например, ама не банални, а ...някакви... суперски, качествени рози. Прехвърлям разните снимки и попадам на идеалната, тип гифче- отворен прозорец с развяващи се перденца, пърхащи пеперудки и...море от рози! Ей това е снимката! Само...Ми, гложди ме осазнаването, че аз не я виждам за първи път тази снимка...Ми тя така пасва на Рози тази снимка..Да не съм я поздравила с нея и миналато година?! Решавам за по- сигурно да проверя и се юрвам из архивите..Да, ето го събитието...Този, онзи я поздравил и..аз...И...о, майчице мила!!! Не просто няма перденца, пеперудки и рози, ами.. на мястото на избраната от мен(каквато и да е била) снимка, се е появила на ...голям, настръхнал... вибратор, под който със ситни букви пише, че сайта не си дава снимките.. Ама как?!!! От кога?! Та, нали ако имаше проблем, ще се види веднага?! Ето- отдолу Рози ми благодари и--всичко е наред.. Какво е това, тогава?! И след колко време посадените цветя се превръщат в ...онова нещо?! В хаоса на паникьосания ми мозък започва с рамо да си пробива път госпожа Дедукция, за да ме подсети, че ...ми аз съм много уважителна и съм уважила маса хора в сайта за празника им...Олеле! Хуквам хаотично на пожар из архивните празници на хората и....ами...на повечето места подобаващо с ..."букет " съм се представила.. "Аууу! Олеле!...Идиоти мръсни! как можаха! ..."- каканижа истерично и не си давам сметка, че го правя шумно и невъздържано, от което децата притеснено наскачват : " Какво бе, мамо?! какво е станало?!! "..... " Нищо! Марш от тука !.." - смъквам бързо браузера , да не видят ...какво е станало.. и...къде не го садиш, там никва..
Започвам трескаво да...скубя "цветя" от постовете си..Да, ама те са много и ..охооо и други са ходили в мойта градинка като гледам- и други шматки като мен са брали и подарявали от там цветя.. Е, не, без помощ няма да мине..Пиша бързо обяснително писмо с молба за помощ до техническата поддръжка на сайта , като се извинявам за причиненото неудобство, но...трябва да се махне това! След доста и упорит..."земеделски" труд, проблема е отстранен. И спокойно мога да напиша дълга и напоителна, гневна филипика до главната администрация на онзи..." цветарски магазин" . Те ми отвръщат, че съм добре дошла да се черпя с техните картинки, но трябвало да ги свалям по друг начин и да си ги качвам на компютъра, защото така, както съм го правела, съм им товарела сървъра. Отговарям им последно, че аз откъде да знам, да не би нарочно да им товаря сървъра?! Че да сложат някакъв по- цивилизован блокаж тогава, защо веднага тръват с...онова напред?! . Възмутена, отвратена и бясна съм и хич не искам да им виждам градинката повече,! Да си насадят тия цветя където трябва, да им ги нажилят пчелите и... какво ли не още пожелания им метнах и ..тръшнах зад себе си вратата към тази градинка.
И от тогава...поздрави от сърце за всеки, но без виртуални цветя! Или истински, или никакви, че..не знаеш едно виртуално цвете в какво може да се превърне.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 15 Фев 2017 17:26:29 » хубава история Отговори с цитат върни се горе

и поучителна... Laughing и смешна Laughing и истинска Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
mamasha
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 29, 2008
Мнения: 465
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 16 Фев 2017 15:58:39 » Отговори с цитат върни се горе

Ха-ха! Добре ме подсети - да се навъртя из дворовете, дето съм боднала някоя китка. Да видя какво, аджеба, е цъфнало след време.


Забавна история! Поздрави!

Laughing Laughing Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2016
Мнения: 229

МнениеВъведено на: 25 Фев 2017 00:21:14 » Отговори с цитат върни се горе

Разсмя ме! Браво за разказа! Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 20 Мар 2017 16:38:49 » Стана ми весело Отговори с цитат върни се горе

Виж сега, не знам девойка ли си или си мъж. Разказът ме расмя, но главната героина що се коси толкоз? Нали е пращала цветя на приятели от женски пол и те са благодарили подобаващо? Да иде да се извини на сайта и да продължава да радва дружките си! Голям смях! Айде хаирлия да е новият букет!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com