Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 910
ХуЛитери: 4
Всичко: 914

Онлайн сега:
:: ivliter
:: AlexanderKoz
:: rady
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Относно публикациите
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 17:40:38 » Относно публикациите Отговори с цитат върни се горе

Поради зачестилите опити на потребители да влизат в конфликт с публикуващите администратори, заявявам от името на екипа:
Публикуващият администратор има право да решава къде да публикува изпратеното произведение – в профила или на първа страница. Колкото и субективно да е, тези хора публикуват години наред в този сайт и са извоювали правото си на това. Нека да е ясно на всички, че никой от тях, няма да заложи името на сайта, за сметка на лични пристрастия. Всеки потребител, регистрирайки се в този сайт се съгласява с неговите правила. Това е едно от тях.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Tsveti
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 11, 2006
Мнения: 39
Място: Sofia

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 18:23:11 » въпрос Отговори с цитат върни се горе

А не е ли хубаво поне администраторът да обясни на какви основания е взел дадено решение?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 18:33:31 » Отговори с цитат върни се горе

Не! Този сайт струва доста скъпо на всички ни и няма да го правим трибуна на графоманията. Текстът е слаб и без литературна стойност според мен. Това е достатъчно. Публикуването в профила, не лишава произведението от достъп до него. Просто не сваля нивото на сайта за обикновения читател, който търси художествена литература, а не авторски комплекси и онанизъм с думите.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Tsveti
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 11, 2006
Мнения: 39
Място: Sofia

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 18:56:48 » Отговори с цитат върни се горе

Май всички вие трябва да почетете малко модерна литература, никак няма да е излишно малко да се обогатите!

http://literaturensviat.com/?p=18949

Явно според вас цяло поколение са онанисти.....
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Bockpece
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 03, 2009
Мнения: 74

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 19:16:49 » Отговори с цитат върни се горе

И на мен са ми публикували тестове направо в профила, но не съм кудкудякала като теб.
Всъщност, който харесва твоите неща, все ще влезе в профила ти и ще прочете.
Истина е обаче, че далеч по-нехудожествени (меко казано, за да не нарушавам добрия тон) текстове са видели белия свят от първа страница.
Но такива са правилата и ние трябва да се съобразяваме с тях.

_________________
Слава Богу, в тази страна имаме три преимущества: свобода на словото, свобода на мисълта, и разумността никога да не ги използваме (Марк Твен), Paisa!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 19:34:43 » Отговори с цитат върни се горе

За поколението не знам, но четейки въпросният текст, със чиста съвест мога да попитам на какво си, бяло или кафяво? А може би джоинтът ти се е оказал по-силен от предполагаемото.

сънищасънищасънища
Крадци
на самоличност
Портали
към минало
несвършенозатвореноотказано
Видения
примамливикрасивисъблазнителни
Инквизитори
с нажежени шишове
ровичкащи
гузната съвест
…..
мирис на кафесмеха на сина мидрезгавее утрото
събуждам...

Приказката за жабата и коня е в пълна сила. Ако всяка муха можеше да бере мед, бръмбарът нямаше да въргаля лайното на топче - народна поговорка.
Малко в повече ти е модернизмът в случая. Не искам да ми обясняваш, какво е искал да каже авторът. Аз и екипът сме задръстеняци от миналите векове, но за твое съжалени, ти си дошла тук по свое желание и никой от нас не те е докарал насила. Приела си правилата и ще се съобразяваш с тях. Подобни текстове въпреки техният модернизъм ще намират място само в кошчето за боклук или така наречения раздел "Без коментар". Ако не ти изнася има два варианта - най учтиво молиш администрацията да те освободи от нашето присъствие, като напуснеш това място завинаги или ползваш блока най-отдолу в ляво, където има специален раздел за жалби.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Tsveti
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 11, 2006
Мнения: 39
Място: Sofia

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 19:44:10 » Отговори с цитат върни се горе

Може ли без безпочвени обвинения или това е стилът на Вашия сайт?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
elimax
Гост





МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:18:12 » Отговори с цитат върни се горе

Аз пък имам друг проблем. Вече втори път посвещението, с което публикувам стиховете си, бива изтривано от администраторите, а самите стихове - публикувани. И никой нищо не ми обяснява. Четох и правилата - не открих кое от тях точно нарушавам. Така че, Цвети, примири се, явно има и неписани правила, които ще усвоиш с времето.
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:32:01 » Отговори с цитат върни се горе

Не обвинявам, просто питам и предполагам?
Никой не е длъжен да се занимава цял ден с това ВЕЛИКО произведение и да обяснява защо е публикувано в профила, а не на първа страница и да бъде лице на сайта, но както виждаш наложи се. Никой няма право да търси отговорност от публикуващия администратор защо е публикувал еди какво си еди къде си. Този сайт си е извоювал името и традициите с тези администратори и благодарение на тяхната отдаденост към това дело. Те не само работят тук, те плащат за да го има това място и няма да позволя на който и да е, да се гаври с тях.
Специално за теб Цветелина(анонимността не е порок и може би в този случай е предимство) взех следното решение: До края на тази година всичките твои произведения, изпратени за публикуване, независимо от тяхната литературна стойност, ще бъдат отразени в профила ти, без да се показват на първа страница. Сигурен съм, че от това нивото на сайта ще падне поне с 50%, но какво да направя като не мога да надделея на егото си.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:40:39 » Отговори с цитат върни се горе

elimax написа:
Аз пък имам друг проблем. Вече втори път посвещението, с което публикувам стиховете си, бива изтривано от администраторите, а самите стихове - публикувани. И никой нищо не ми обяснява. Четох и правилата - не открих кое от тях точно нарушавам. Така че, Цвети, примири се, явно има и неписани правила, които ще усвоиш с времето.

elimax, обърни се към администратора който е направил публикациите. Има вероятност посвещенията да не са записани и да не са били в текста който си изпратил, ако си използвал непозволени скриптове. Провери дали твоите бележки са получени, защото понякога някой от нас отсъстват с дни и седмици. Не прави прибързани изводи. Поне аз не знам случай, в който някой от нас, ще си премълчи при подобно питане.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Tsveti
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 11, 2006
Мнения: 39
Място: Sofia

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:49:45 » Отговори с цитат върни се горе

Ами аз няма и да изпращам вече произведения на хора, които общуват с такъв тон и даже си позволяват да обвиняват, заклеймяват и обиждат.

Не знам кой се гавреше, но не аз говорех в публично пространство за НАРКОТИЦИ и разни други неща, каквито даже ми е неудобно да изговоря. Не знам дали бихте говорили така на децата си, господине!

Под достойнството ми е да общувам повече с Вас!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
elimax
Гост





МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:52:28 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
elimax написа:
Аз пък имам друг проблем. Вече втори път посвещението, с което публикувам стиховете си, бива изтривано от администраторите, а самите стихове - публикувани. И никой нищо не ми обяснява. Четох и правилата - не открих кое от тях точно нарушавам. Така че, Цвети, примири се, явно има и неписани правила, които ще усвоиш с времето.

elimax, обърни се към администратора който е направил публикациите. Има вероятност посвещенията да не са записани и да не са били в текста който си изпратил, ако си използвал непозволени скриптове. Провери дали твоите бележки са получени, защото понякога някой от нас отсъстват с дни и седмици. Не прави прибързани изводи. Поне аз не знам случай, в който някой от нас, ще си премълчи при подобно питане.


Обърнах се вече и чакам отговор. Надали е техническа грешка. Досега винаги са излизали, а тази въпросни два пъти не съм правил нещо по-различно. Освен това в полето за начален текст, където бяха въведени посвещенията, мистериозно се появяваха първите два реда на самия стих, което е ясно свидетелсво за намесата на организирана форма на живот Smile
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:56:11 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря за разбирането!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 20:59:23 » Отговори с цитат върни се горе

elimax написа:
hixxtam написа:
elimax написа:
Аз пък имам друг проблем. Вече втори път посвещението, с което публикувам стиховете си, бива изтривано от администраторите, а самите стихове - публикувани. И никой нищо не ми обяснява. Четох и правилата - не открих кое от тях точно нарушавам. Така че, Цвети, примири се, явно има и неписани правила, които ще усвоиш с времето.

elimax, обърни се към администратора който е направил публикациите. Има вероятност посвещенията да не са записани и да не са били в текста който си изпратил, ако си използвал непозволени скриптове. Провери дали твоите бележки са получени, защото понякога някой от нас отсъстват с дни и седмици. Не прави прибързани изводи. Поне аз не знам случай, в който някой от нас, ще си премълчи при подобно питане.


Обърнах се вече и чакам отговор. Надали е техническа грешка. Досега винаги са излизали, а тази въпросни два пъти не съм правил нещо по-различно. Освен това в полето за начален текст, където бяха въведени посвещенията, мистериозно се появяваха първите два реда на самия стих, което е ясно свидетелсво за намесата на организирана форма на живот Smile

Щом си изпратил бележка, ще получиш отговор и ще се уточните. Има нещо, не е без нищо.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 19 Ное 2012 23:02:23 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Не обвинявам, просто питам и предполагам?
Никой не е длъжен да се занимава цял ден с това ВЕЛИКО произведение и да обяснява защо е публикувано в профила, а не на първа страница и да бъде лице на сайта, но както виждаш наложи се. Никой няма право да търси отговорност от публикуващия администратор защо е публикувал еди какво си еди къде си. Този сайт си е извоювал името и традициите с тези администратори и благодарение на тяхната отдаденост към това дело. Те не само работят тук, те плащат за да го има това място и няма да позволя на който и да е, да се гаври с тях.
Специално за теб Цветелина(анонимността не е порок и може би в този случай е предимство) взех следното решение: До края на тази година всичките твои произведения, изпратени за публикуване, независимо от тяхната литературна стойност, ще бъдат отразени в профила ти, без да се показват на първа страница. Сигурен съм, че от това нивото на сайта ще падне поне с 50%, но какво да направя като не мога да надделея на егото си.


Хипо, това беше грубо... И непрофесионално. Не коментирам произведението. Но наистина не отива такова поведение. Човек прави даден избор не за да натрива нечий нос. Пресоляваш манджата, ако позволиш странично мнение. Малко смири и своето его. С риск да ме нахокаш, ама здраве да е.

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com