Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 864
ХуЛитери: 1
Всичко: 865

Онлайн сега:
:: AGRESIVE

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Една сутрин
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 0


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 20 Мар 2017 19:38:29 » Една сутрин Отговори с цитат върни се горе

Днес станах и реших да изляза да тичам. Не ми изглеждаше, че ще вали дъжд. Колебаех се дали изляза да тичам, по моя си начин, да бързам и да се задъхвам, така тичам по традиция, или да си направя сутрешната гимнастика вкъщи. Реших да изляза, тъкмо и да отслабна. Отслабването е процес, също както е процес влизането на България в Шенген. При мен отслабването е усърден процес. Все пак заваля, но аз си тичам. Развивам се в сферата на тичането. Тичам в рая наречен България, който се очертава да пуска дъжд над главите ни. Проливният дъжд поне има способността да измива всичко, което е на главата на българина. Но в слънчевите дни все пак има нова порция от тези неща. Нови и нови порции има, по-големи от порциите вкусна салата в едно заведение. Това е тежко, но това, което не се яде, се мисли. Мисълта консумира всеки отделен проблем с всяка една от подправките му. Стигнах до Овча Купел и там имаше няколко гълъбчета, които ядяха трошици. Явно някой пенсионер им ги беше подхвърлил и си беше купил хляб със спестявани пари от 28 години. Гълъбите все пак не получават нито заплата, нито пенсия и ние, гражданите трябва да им раздаваме трохи безплатно, а със сигурност безвъзмездно. Тополите израстват, за да гледат отвисоко и София (общини, ТЕЦ), и България. Заслужено си е. Около Горна Баня има повече, отколкото около другите трамвайни спирки. Там ще мине някой колоездач. Биха се навели да го поздравят, стига да не псува живота толкова много. Държат да не прави гадна физиономия. Докато карам колело, аз не правя, но се задъхвам. Понякога повече отколкото тополите могат да понесат. До гълъбите на Овча Купел имаше малки врабчета. Не са отлитнали все още. Ще отлетят за Германия или пък за Холандия. Много врабчета от човешки род, точно като едни врабчета, отидоха в развитите страни. Врабчета са си имайки предвид възрастта, крехкостта и съдбата им. Няма да отидат в Англия тези врабчета. Български са и Брекзитът ще засегне и тях. Какво като имат криле и са свободни; има Брекзит и той ощетява всички пребиваващи на територията на Румъния и България. Само растежа на дървета и цъфтежа на цветя в Анлия не може да ощети. Просто може да не са авторитет дърветата в другите държави от Обединеното Кралство. Засега изглежда, че ще си цъфтят заедно различните видове цветя, както е от години, същото важи и за растенията. Историята им е дала привилегиите да израстват заедно, макар и отделните групи да са отделно, освен ако някой се беше сетил да направи карта с растенията в Обединеното Кралство. Добре е да сложи снимки, вместо да са изобразени. Останалото са изписаните имена на държавите от Кралството. Малко преди Красно село, което е моята свещена дестинация, един човек вървеше с кучето си и то лаеше. Голямо и страшно беше и лаеше. Доста гневно лаеше. Когато попитах стопанина защо лае кучето, той ми отговори, че вчера са слушали новини и не може да се отърси песът. И аз не мога да се отърсвам с дни, но лае наивната ми душа. Песът лае, защото си представя физиономиите на политиците. Един друг пес, същият по вид, но смирен пред облика на България. По-стар, помъдрял и придобил чувство за реалност вече и по-ориентиран към ония свят явно. На ония свят няма политици. Така мина сутринта ми: гладни гълъби, врабчета мислещи за отлитане, с едно лаещо и едно смирено куче, като и с един беден пенсионер, който по навик замахва с бастуна си. Казвам на всички най-сърдечно: Welcome to Bulgaria.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com