Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 798
ХуЛитери: 4
Всичко: 802

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Albatros
:: LeoBedrosian
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Изповед на един летящ
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
46%
 46%  [ 6 ]
4
23%
 23%  [ 3 ]
3
7%
 7%  [ 1 ]
2
15%
 15%  [ 2 ]
1
7%
 7%  [ 1 ]
Всичко гласували : 13


Автор Съобщение
competition
Модератор
Модератор


Записан(а): Apr 26, 2010
Мнения: 658

МнениеВъведено на: 22 Апр 2012 11:57:44 » Изповед на един летящ Отговори с цитат върни се горе

Вчера се нанесохме в новото жилище. Градът не бе лош. Реших в него да си направим най - хубавата екокъща. Аз пристигнах преди жена ми. Това точно си е мъжката работа - да огледаш, да уточниш, да поставиш началото. Дали всички мъже го знаят? Сега съм щастлив, защото имаме бебета. Близнаците са много лакоми и трябва сериозна работа от моя страна. Майка им също не е безучастна. Много я харесвам. Има такава бяла гушка! Запознахме се по време на полет. То винаги изниква нещо интересно по това време. А аз съм опитен летец. Летя постоянно. Дори сънувам, че летя.
-
Не знам какво бих правил, ако съм като съседа. Дели ни една хилава леха. Той е долу, аз съм горе. Понякога я преслушвам тая леха, защото близнаците... Нали ви казах?! Съседат ми е просто един надут петел. Вярно, носи превъзходни дрехи, пее и-де-ал-но – особено сутрин, но пък жена му е просто кокошка. А и двамата не могат да летят. Понякога ни се присмиват. Също така твърдят, че жилището ни е незаконно построено. Можело и да го бутнат. Тяхното било наследствено. Е, и аз не бих отказал родители реститути. Ама поне да могат да прехвърчат по малко! Тези съседи са като дървета. Тъжно. И сънищата им сигурно не ги бива.
-
Родителите са важни, разбира се. Точно те ме насочиха към полетите. Първо ме обучаваше баща ми. Аз се боях. Той казваше, че от мен нищо няма да излезе, че няма да стигна далече. Обаче мама се намесваше. Тогава се справях по –добре. Накрая дори спечелих конкурс със своите летателни опити. Липсва ми майчиното крило.
-
Брат ми твърдеше, че трябва да се носиш по течението. И се качи на един кораб. Не сме се виждали отдавна с това момче. Разчитам на пощенските гълъби. А те все се връщат празни.
-
Всички летящи край мен са убедени, че вятърът носи промяната. Аз смятам, че промяната донася ветровете.
-
Преди време усетих, че се нося на едни по-специални криле - крилете на любовта. Чудесно е да имаш и криле, и любов. Това е Живот.
-
Като малък мислех, че ангелите са ми роднини. Вече съм голям. Черното по мен говори друго.
-
Всеки ден по няколко пъти нямам опорна точка със земната повърхност. Буквално се нося над земята. Това не означава, че съм вятърничав. Просто небето е прозрачно. Ясно. Земята ми тъмнее и понякога ме затормозява.
-
Жена ми твърди, че хвърча в облаците. Че те за друго ли са?
-
Имам един приятел. Той майстори покриви. Мисли си, че е от летящите, защото работи в краката на облаците. Никога няма да му кажа, че аз просто не му виждам крилете, защото ще го разочаровам. А може и моето зрение да е отслабнало... Приятелят ми гледа хората долу. Миниатюри. Казва ми, че му приличат на точки, удивителни, въпросителни, многоточия. Има и едни такива - като запетайки. Сигурно са се изкривили от нещо.
-
Съседът ми вече подхвана второ парче. Ще трябва да се подготвям. Днес е важен ден. Ще учим дребосъците да летят. Най - голямото щастие за родителите е да видят децата си в полет. Трябва да сме много старателни, защото тази есен близнаците трябва сами да достигнат Египет. Там са най-големите колонии на лястовици. Но това си го знаете. Или?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 22 Апр 2012 16:09:09 » Отговори с цитат върни се горе

Хубава изповед! Приятно летене! Дано крилете ти издържат на вятъра, че то от тия околните, дето не умеят да летят, не се знае какво ще излезе! Успех и в конкурса!
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 30 Апр 2012 22:20:32 » Отговори с цитат върни се горе

Да!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com